Željko Mitrović srušio Tekstilac

Jedinstvo - Tekstilac

Fudbaleri Jedinstva došli su do prva tri boda u prvenstvu. Oni su  pobedili u četvrtom kolu Prve lige Republike Srpske sa visokih 3:0 Tekstilac iz Dervente.

U prvih 45 minuta domaći fudbaleri imali su nešto  od igre i terensku inicijativu, ali nije bilo golova.

Već u prvim  minutama drugog dela  Jedinstvo je stiglo do vođstva, a mrežu je pogodio je Cvijetin Pavić.

U 71. minutu Željko Mitrović, najbolji pojedinac susreta udvostručio je prednost Brčaka.

U sudijskoj nadoknadi. Mitrović je svojim drugim golom postavio konačan rezultat Jedinstvo – Tekstilac 3:0.

Jedinstvo (Bč) – Tekstilac          3:0 (0:0)

Igralište: Lokomotive u Brčkom. Gledalaca: 150. Sudija: Bojan Panić (Prijedor) . Strelci: Pavić u 49. i Mitrović u 71. i 90+2. minutu. Žuti kartoni: Lukić (Jedinstvo), Đuričić, Stupar, Grahovac (Tekstilac).

JEDINSTVO (BČ): Dakić , Mirić , Čavalić  (od 87. Marinković ), Stankić , Đokić  (od 90. Vujić ), Mitrović , Pavić , Božić , Buljubašić , Lukić  (od 77. Musić ), Kadrić .

TEKSTILAC: Plisnić , Marić , Rudan , Jolović , Aljetić , Stupar  (od 80. Grahovac ), Reljić  (od 46. Đuričić ), Perović , Milojević , Ćorić , Rašević .

Igrač utakmice: Željko Mitrović (Jedinstvo).

Kozara 2 : 0 Željezničar Sport Team
Jedinstvo 3 : 0 Tekstilac
Modriča Alfa 0 : 2 Krupa
Podrinje 0 : 2 Rudar Prijedor