Drugog dana programa na „Derventa futsal 2019“ bili susreti grupa C i E, gdje je grupi C prvo mjesto je očekivano osvojila ekipa Stolarije Brkić koji su prošle godine igrali četvrtfinale turnira. Kao drugoplasirana ekipa u grupi poslije dosta borbe i dosta neizvjesnosti prošla je ekipa Penda Bistrica koja dolazi iz Omarske. Za nijansu su bili spretniji od ekipa iz Županje i dobojskog LM.
U grupi E ekipa iz Modriče je neočekivano savladala u derbi susretu favorizovanu ekipu Feromastera koja je prošle godine igrala polufinale turnira a igraju igrači iz Banja Luke, dok ostale dvije ekipe u grupi nisu im mogle parirati.
ČETVRTAK 12.12.- grupe C i E seniora
17,00: cafe WALKER/cafe TIME OUT MODRIČA – BORAC LUŽANI=5:0
Demonjić 2, Todić, Tripunović, Vidović-
17,35: FEROMASTER DERVENTA – JEVTIĆ KOMERC=7:0
Maksimović 2, Zarić, Bećarević, Vučić, Đaković-
18,10: FUTSAL SV PATRIK ŽUPANJA – LM DOBOJ =3:3(3:5)
Ninčević 2, Šokčević – Ilić 3
18,45: STOLARIJA BRKIĆ – PENDA BISTRICA=6:2
Bahtić 2, Avdušinović 2, Halilović, Kurdić – Panić, Nišević
19,20: FEROMASTER - cafe WALKER/cafe TIME OUT MODRIČA=2:4
Đaković, Bećarević – Demonjić 3, Dudić
19,55:BORAC LUŽANI – JEVTIĆ KOMERC=3:1
Marić 2, Pećić - Vasić
20,30: STOLARIJA BRKIĆ – SV.PATRIK ŽUPANJA=2:2(5:6)
Avdušinović, Kurdić – Nimčević, Jelinić
21,05: PENDA BISTRICA- LM DOBOJ =3:1
Panić, Rosić 2 - Ilić
21,40: FEROMASTER DERVENTA- BORAC LUŽANI=4:0
Đaković 2, Petrović, Zarić -
22,10: JEVTIĆ KOMERC – CAFFE WALKER MODRIČA=0:3
22,45: SV. PATRIK ŽUPANJA- PENDA BISTRICA=2:3
Pintarić, Nimčević – Zdjelar 2, Rosić
23,15: STOLARIJA BRKIĆ – LM DOBOJ=4:2
Kurdić 3, Bahtić – Ninković, Čakarević
Sarajevo | 6 : 5 | Salines |
Sloga | 4 : 1 | Radnik MD Šop |
Borac | 2 : 4 | Mostar SG |
Brotnjo | 3 : 7 | MNK Hercegovina |
Željezničar | 7 : 5 | Sloboda Kompred |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Radnik MD Šop | 18 | 12 | 2 | 4 | 38 | |
2 | Mostar SG | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 | |
3 | Sloga | 18 | 11 | 1 | 6 | 34 | |
4 | Sarajevo | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 | |
5 | Salines | 18 | 10 | 0 | 8 | 30 | |
6 | MNK Hercegovina | 18 | 8 | 2 | 8 | 26 | |
7 | Željezničar | 18 | 7 | 4 | 7 | 25 | |
8 | Borac | 18 | 6 | 2 | 10 | 20 | |
9 | Sloboda Kompred | 18 | 5 | 1 | 12 | 16 | |
10 | Brotnjo | 18 | 2 | 0 | 16 | 6 |