Komšijski derbi pripao Paljanima

Utakmicama 16. kola ovog vikenda je nastavljena i Omladinska liga Bosne i Hercegovine grupa "Centar 1" za juniore i kadete.

Komšijski derbi u ovom kolu odigrali su u Vojkovićima domaći Famos i paljanski Olimp. Kod juniora, Olimp je slavio pobjedu 3:2, a najzaslužniji za to je Petar Blagojević koji je sredinom prvog poluvremena ušao sa klupe, a onda u drugom poluvremenu tri puta matirao domaćeg golmana.

Utakmica kadetskih selekcija ove dvije ekipe nije odigrana, a Famos će po svemu sudeći i istupiti iz te lige, jer nema dovoljan broj kadeta koji mogu da iznesu takmičenje.

FAMOS (V) - OLIMP 2:3 (0:0) JUNIORI
Sportski centar u Vojkovićima
Bez prisustva gledalaca
Sudija: Miroslav Bjelica (Trnovo)
Strijelci: 0:1 Blagojević 59, 0:2 Blagojević 65, 1:2 Terzić 70, 1:3 Blagojević 80, 2:3 Vasić 87 (p)
Žuti kartoni: Hurić, Lelo, Hršum (Olimp)
Crveni karton: Milan Ristivojević 32 (Famos), Adiamer Hasanović 11 (Olimp)

FAMOS (V): Savić, S. Ristivojević, Vuković (od 46. Vasiljević), Drakul, Ančić, Ranitović, M. Ristivojević, Međo (od 56. Vukašinović), Terzić, Vasić, Radojević (od 72. Dragović)  Trener: Predrag Koprivica

OLIMP: Močević, Hasanović, Gluhović, Hršum, Ognjenović, Hurić, Boja (od 22. Blagojević), Spahić, Lelo, Jošović, Koristović  Trener: Stefan Ćosić

UNIS 3 : 0 Famos (V)
Sutjeska 0 : 0 Ilijaš
Rudar (K) 4 : 3 Željezničar
Sarajevo 2 : 2 Bosna