Darko Maletić: Nismo tako lako došli do bodova

Darko Maletić

Fudbaleri Ljubića iz Prnjavora do vrha su juče napunili mrežu tima Slavije iz Istočnog Sarajeva. Izabranici Darka Maletića su slavili sa 5:0 i ni jednog momenta njihova pobjeda nije dolazila u pitanje. Krenuli su ofanzivno i hrabro i za 20 minuta imali već tri gola prednosti.

-Iznenadili smo Sokolove. Uhvatili smo ih na spavanju i nakon tri gola lakše je bilo  u nastavku. Moja ekipa igra uvijek igra za gol više, dakle ofanzivno, a to smo pokazali i juče. Nismo Slaviji omogućili ni nadu u  povoljan rezultat. Moram istaći da ovih 5:0 pokazuje kako smo lako stigli do ovog velikog trijumfa, ali moram istaći da je Slavija imala svoje prilike. Da su iskoritili penal, možda bi se mogli I vratiti rezultatski u meč. Nakon što je naš golman zaustavio udarac sa bijele tačke, tim Slavije je jednostavno potonu. Mi ovaj susret već danas ostavljamo iza sebe i okrećemo se novom protivniku. Čeka nas u subotu gostovanje kod Podrinja. Timu Slavije želim sreću u nastavku šampionata i apsolutno po kvalitetu koji imaju, nikako im ne pripada dno prvoligaške tabele, rekao je za naš sajt Darko Maletić, šef stručnog štaba Ljubića.

Ljubić 5 : 0 Slavija
Jedinstvo 0 : 1 Podrinje
Borac 3 : 0 Kozara
Leotar 2 : 2 Sloga
Tekstilac 0 : 2 Rudar Prijedor
Drina 1 : 0 Sloboda
Modriča 4 : 1 Željezničar
Zvijezda 09 2 : 1 Sutjeska