Katastrofa Slavije, Regoje najavio odlazalk

Katastrofalna igra tima iz Istočnog Sarajeva, Bez žara, bez želje, bez htenja, uz mnogo grešaka, pa  bolje nisu mogli proći. Domaćin je igrao pametno, kvalitetno i kažnjavao sve greške gostiju. . Već u 27. sekundi su primili pogodak.

Jedan igrač Slavije se u šesnaestercu poigravao sa loptom, nije želeo da je izbije. To mu se osvetilo, Krupa je stigla do lopte, a onda je Hadžić lako matirao Dinu Nedžibovića.

Isti igrač je deset minuta kasnije stigao do drugog gola. Imala je Slavija slobodan udarac sa nekih 18 metara. Nikola Bjeloš je pogodio živi zad, a onda je usledila kontra Đekića i Hadžića. Loptu je vukao Đekić, pa onda proigrao Hadžića koji je lako matirao Nedžibovića.

Već u 24. minuti bilo je 3:0 za Krupu. Opet je Đekić vukao loptu po desnoj strani, pa sjajno proigrao Nikodinovića, a on sa nekih 15 metara pogađa desni ugao gola Nedžibovića.

Igrač koji je nosio napade krupe, Đekić, upisao se u listu strelaca u 40. minuti. Opet je odbrana Slavije spavala, bila dekoncentrisana, pa je Nedžibović morao po loptu u mrežu.

U nastavku susreta Slavija kao da je malo došla do daha. Napravila je nekoliko kvalitetnih akcija, ali je to bilo teg da se malo popravi utiska. Uz sve to primili su u peti pogodak, a strelac je bio rezervista Beuk.

Nakon meča trener Slavije Bojan Regoje je konstatovao da nešto ne štima u njegovoj eipi, da se mora izanalizirati situacija, sa njim ili bez njega:

-Kada izgubite na dva gostovanja sa ukupno 9:0 onda je jasno da nešto nije u redu. Spreman sam da podnesem odgovornost. Kako u klubu odluče, tako će biti.

Krupa – Slavija 5:0 (4:0)

Krupa. Stadion Krupe. Gledalaca: 200.  Sudija: Dragan Todić (Doboj). Strelci: Hadžić 1. 11. Nikodinović 26. Đekić 40. 50. Beuk (Krupa). Žuti kartoni: Rudan (Krupa). Pušara (Slavija)

Krupa :Milošević, Bubić 7 (od 63. Raković)  ,  Hadžić 7,5 (od 79. Eskić) , Rudan 7 (od 63. Mitrović), Perović 7,5  (od 68. Nišić) , L. Babić 7,  Đekić 8,  Vukčević 7,  N. Babić 7,  Nikodinović 7 (od 46. Beuk), Vidović.

Slavija: Nedžibović 6, Muminović 5 (od 75. Asentić) , Baban 5, Popović 5, Babić 5 , Ajkunić 5  (od 54. Bokić), N. Bjeloš 5 , Avdalović 5, Mandić 5 (od 62. Perović), D. Bjeloš 5 (od 62. Mitrašinović) . Pušara 5.

Igrač utakmice: Đekić (Krupa).

Drina 2 : 0 Kozara
Krupa 5 : 0 Slavija
Tekstilac 1 : 0 Budućnost
Sloboda 2 : 0 Modriča Alfa
Zvijezda 09 1 : 0 Borac