Podjela bodova u Janji

U derbiju začelja u Janji domaće Podrinje i Modriča Alfa odigrali su neriješeno – 1:1.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima iz Modriče golom Petra Šoškića u 9. minutu, a izjednačio je Mario Maksimović u 51. minutu.

Od 70 minutu domaćin je imao igrača manje na terenu jer je drugi žuti karton zaradio iskusni vezista Aco Đokić, ali gosti brojčanu prednost nisu uspjeli da materijalizuju.

Podrinje (J) – Modriča Alfa    1:1 (0:1)

Igralište: Podrinja u Janji. Gledalaca: 150. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Strijelci 0:1 Šoškić (9), 1:1 Maksimović (51). Žuti kartoni: Perović (Podrinje), Ninković, Božić, Guskić, Kostadinović, Pljevaljčić, Trifković (Modriča Alfa). Crveni karton: Aco Đokić (Podrinje) u 70. minutu.

PODRINJE (J): Bećirović, Zupur, Prcić (od 46. Jezdić), Dujković, Bogučanin (od 80. Hubanić), Đokić, Alić, Perković, Erić, Maksimović (od 70. Nasufović), Jevđenović.

MODRIČA ALFA: Milovanović, Radulović (od 46. Cvijanović), Prljeta, Pljevaljčić, Kostadinović (od 79. Kurteši), Božić, Ninković, Trifković, Bratić (od 83. Stojanović), Guskić, Šoškić.

Drina 1 : 1 Sloboda
Zvijezda 09 2 : 0 Tekstilac
Omarska 0 : 0 Krupa
Sloga 3 : 0 Kozara
Sutjeska 4 : 0 Slavija
Ljubić 3 : 2 Budućnost