Drina opravdala ulogu favorita na Sokocu

Fudbaleri zvorničke Drine plasirali su se u osminu finala Kupa "dr Milan Jelić" pobjedom na Sokoci protiv domaćeg Glasinca 3:0.

Prvoligaš je promiješao karte za ovu utakmicu, neki standardni prvotimci nisu bili u startnoj postavi, ali ni kod domaćih nije bilo najboljeg strijelca, Neđe Šuke, što je znatno promijenilo njihovu igru. Poslije nekoliko propuštenih prilika na obje strane, Drina dolazi do vodstva u 32. minutu. Strijelac je bio Sreten Milošević. Samo dvije minute kasnije Marić pogađa za 2:0 i bilo je jasno da će se Glasinac teško vratiti u meč.

Konačnih 3:0 postavio je rezervista Budimir Šarčević u 70. minutu meča.

GLASINAC - DRINA (Z) 0:3 (0:2)