Na Brdu ugašena Žeravica

U prvom meču nedjeljnog programa posljednjeg 30. kola Druge lige Republike Srpske, grupa zapad fudbaleri OFK Brda iz Hambarina su u Ljubiji deklasirali Jedinstvo iz Žeravice rezultatom 8:2.

Zanimljivo je da su svih deset pogodaka postigigli različiti fudbaleri pred oko stotinjak ljubitelja fudbala koji su se okupili u ranim popodnevnim časovima u Ljubiji.

OFK Brdo – Jedinstvo (Ž)    8:2 (3:0)

Igralište Rudar Prijedora u Ljubiji. Gledalaca: 100. Sudija: Dušan Ristić (Doboj) 6,5. Strelci: Isaković u 3, Kuridža u 6, Krneta u 40, Stević u 47, Sarhatlić (iz penala) u 65, Miodragović u 75, Vujatović u 77. i Đogić (autogol) u 81. minutu za OFK Brdo, a Petrović u 50. i Hajdarević u 54. minutu za Jedinstvo (Ž). Žuti kartoni: Harambašić (OFK Brdo), Đogić, Petković (Jedinstvo).
OFK BRDO: Vidović, Trkulja, Harambašić (od 67. Vojniković), Karupović (od 36. Dedić), Isaković (od 76. Krivdić), Miodragović, Sarhatlić, Kuridža (od 46. Stević), Bundalo, Krneta (od 46. Vujatović), Miljević.
JEDINSTVO (Ž): Tajić, Đogić, Petrović, Budimović, Knežić, Erceg, L. Nišić, Petković, Hajdarević (od 75. Pivac), Delibašić, Hamzić.

Sloga (S) 2 : 0 Proleter
BSK 4 : 1 Progres
Borac (KD) 3 : 1 Crni vrh
Polet 1926 3 : 2 FSA
Jedinstvo 5 : 3 Dubrave
Gorica 2 : 1 Brdo
Ukrina 1 : 1 Čelinac