Remi Tuzle i GOŠK-a

Tuzla siti i GOŠK su u posljednjoj utakmici 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine podijelili bodove odigravši 2:2 na stadionu "Tušanj".

Tuzlaci su otvorili idealno meč i već u četvrtoj minuti preko Kobiljara stigli do vodstva. Uslijedio je period mirnije igre, a mir su tek povremeno prekidali pokušaji domaćih, Pantelića, pa Hadžića, no nije bilo promjene rezultata.

Na samom početku drugog poluvremena GOŠK dolazi do izjednačenja. Igrala se 52. minuta kada je gol domaćih pogodio Riad Šuta, poslije šuta Marka Musulina.

Do potpunog preokreta ekipa iz Gabele dolazi u 80. minuti. Opet je glavni akter Marko Musulin koji iz drugog pokušaja pogađa gol domaćih za potpuni preokret. Radost, ipak, nije dugo trajala, jer izjednačenje Tuzlacima donosi Đorđe Pantelić, što je bio i konačan rezultat utamice.

Zvijezda 09 0 : 0 Velež
Tuzla City 2 : 2 GOŠK
Posušje 2 : 2 Zrinjski
Borac 1 : 0 Široki Brijeg
Sloga 3 : 0 Sarajevo
Igman 2 : 0 Željezničar