Ni sa igračem manje Željo nije izgorio

Iako je od 25. minuta domaćin igrao sa igračem manje zbog isključenja golmana Nenada Jovanovića osvojio je bod protiv Gorice iz Šipova odigravši neriješeno – 0:0.

Željezničar (D) – Gorica    0:0

Stadion: „15. april“ u Doboju. Gledalaca: 200. Sudija: Nemanja Petrović (Prijedor). Žuti kartoni: Hadžimujić, Plančić, Mudrov, Kuzmić, trener Draganović (Željezničar), Peno (Gorica). Crveni karton: Nenad Jovanović (Željezničar) u 25. minutu.

ŽELJEZNIČAR (D): Jovanović, Čapru-Tate, Cvijanović, Hadžimujić, Josić, Drljić (od 26. Kuzmić), Plančić (od 81. Kovačević), Ilić, Gostić, Kurdić, Mudrov (od 77. Popović).

GORICA: Ilić, Peno, Gračanin, Mitrić, Sakan, Pastir (od 46. Šobić, od 81. Mrkonja), Radulović, Malinović, Jakešević, Jovičić, Vučković.

Gorica : Dubrave
Brdo : Naprijed
Modriča : Sloga (T)
Crni Vrh : Željezničar
Omarska : Čelinac
Polet 1926 : Tekstilac
OFK Lauš : Sloga (S)