Gačani sigurni protiv Ilićke

Mladost iz Gacka je upisala drugu pobjedu u sezoni na domaćem terenu u 5. kolu protiv Ilićke 5:2.

Domaći su poveli pogotkom Rajka Ćeranića iz penala u 28. minuti, ali tri minute kasnije Nemanja Božić vraća stvari na početak. Do kraja poluvremena, Dejan Lozo i Jongmin Park dižu prednost na 3:1.

U nastavku susreta Sreten Nikolić i Rajko Ćeranić dižu prednost na 5:1, a sve što su gosti uspjeli do kraja bio je pogodak Marka Krstića za 5:2.

MLADOST (G) - ILIĆKA 5:2 (3:1)
Gradski stadion u Gacku
Gledalaca: 50
Sudija: Marko Taborin (Zvornik)
Strijelci: 1:0 Ćeranić 28p, 1:1 Božić 31, 2:1 D. Lozo 31, 3:1 Park 45+1, 4:1 Nikolić 50, 5:1 Ćeranić 67, 5:2 O.Šešelj 80
Žuti kartoni: Vučetić, Goranović, Anđušić, Antelj (Mladost), Antunović (Ilićka)

MLADOST (G): Miljanić, Mrković, Vučetić, D. Lozo, P. Šešelj (od 8. Antelj), Goranović (od 78. Sudžum), Nikolić, Ćeranić (od 78. Đerić), Pušara (od 15. Park), Anđušić, O. Šešelj

ILIĆKA: Bjeljac, Čelik, Ćimić, Arsić, Krsmanović, Božić, Petrović (od 65. N. Antunović), Blagojević, Krstić, Trivunović, G. Antunović (od 83. Topalović)

Jedinstvo (BR) : Ilićka 01
Hercegovac : Mladost (G)
Glasinac 1936 : Vlasenica
Zadrugar : Proleter
Budućnost : Napredak