Radniku bod u Mostaru, Zrinjskom dva boda manje

Radnik je dobro otvorio Ligu za prvaka igrajući sa  Zrinjskim u Mostaru remi od 1:1. To je veliki uspjeh Bijeljinaca, iako je domaćin bio izraziti favorit.

Radnik je dobro otvorio susret jer jeĐurić u 8. minutu,   sa 16 metara,  matirao  Pirića. Poslije toga Peco je imao priliku  za drugi gol. Nakon svega toga domaćin preuzima incijativu, stvara nekoliko šansi za golove, ali se istakao golman Radnika Lučić. U 29. minutu Bilbija propušta zicer sa 6 metara glavom, a poslije toga brani dobre udarce Jovića i Gržana.
Nakon 10 minuta nastavka, poslije sjajne akcije, Filipović je izjednačio rezultat. Pred kraj, za Radnik priliku propušta Peco,  a za domaće Filipović.
ZRINJSKI - RADNIK 1:1 (0:1)
Stadion: HŠK Zrinjski