Trnovito za Trn

Fudbaleri Laktaša su se prošetali Trnom kolo prije kraja sezone savladavši Slogu rezultatom 3:0.

Laktaši do vođstva stižu u 22. minuti. Saša Erceg je odlično izveo slobodnjak sa nekih 30-ak metara prevarivši isku snog vratara Nikolu Crnčevića za 0:1. Prednost je udvostručio Aleksa Radetić golom u 36. minuti.

Dominacija plavih nastavila se i u drugom poluvremenu, . Konačan rezultat postavio je Erceg u 68. minuti utakmice nakon proigravanja prvog asistenta lige Mihaila Šipovca. Mogli su gosti do kraja i do ubjedljivije pobjede ali promjene rezultata više nije bilo.

Sloga Trn - Laktaši 0:3 (0:2)

SLOGA: Crnčević, Vujanić, Stanković, Tepić, Savičić, Ivić, Grozdanić, Lukajić, Kukić, Paripović, Surtov (od 51. Beslać). Trener: Predrag Tatić

LAKTAŠI: Metlar, Telić, Šipovac, Bajić (od 73. Popović), Trninić B, Šavija, Erceg (od 77. Sukara), Savić (od 83. Trninić S), Bursać, Banjac, Radetić. Trener: Miljan Bajić