5.set
15 : 10

Slavija ipak bolja od Dervente

21.10.2017 JagoÅ” JagoÅ”

U Sportskoj dvorani u Istčnom Sarajevu u toku je meč petog kola Å”ampionata Republike Srpske za odbojkaÅ”ice. Igraju domaća Slavija i Derventa.Pratićemo kretanje rezultata na ovom susretu.

Slavija: KoÅ”arac, Bojović, Rundić, BoÅ”njak, M.Oro, Vidaković, Dragović, Lučić, Kovač, Okiljevć, A.Oro, Sikima. Trenerii: Jovica ToÅ”ić i Slavica Govedarica.

Derventa: Holovka, Tutnjević, Makivić, Tadić, Mar. Malić, Stjepanović, Marić, Smiljić, babić, Gavrilović, Mag. Malić, Hrustić.Treneri: Vlado Kovačević, NebojÅ”a Gavrilović.

ZavrÅ”en je prvi set,a goŔće su ga dobile rezultatom 17:25. Drugoi set je takođe pripao gostima, Bilo je 20:25. Međutim u trećem domaće igraju mnogo hrabrije i odgovornije i stižu do pobede 25:15. U toku je četvrti set, a on je na kraju pripao domaćinu 25:21. Počeo je odlučujući peti set ovog zanimljivog i neizvjesnog duela. Slavija je ipak imala viÅ”e snage i koncentracije i peti set dobila rezultatom 15:10, pa im je tako sa 3:2 pripao i duel msa Derventom.Ā