Vitez
Vitez
|
|
Mladost
Kakanj
|
21.10.2017 15:00 | Vitez | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.10.2017 15:00 | Čelik | 1 : 0 | Borac | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
21.10.2017 19:00 | Zrinjski | 1 : 3 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
21.10.2017 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Široki Brijeg | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.10.2017 15:00 | Krupa | 1 : 1 | Radnik |
Kozara
Gradiška
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
21.10.2017 15:00 | Kozara | 1 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
21.10.2017 15:00 | Slavija | 4 : 2 | Napredak | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Podrinje
Janja
|
21.10.2017 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sutjeska
Foča
|
21.10.2017 15:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Sutjeska | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Drina
Zvornik
|
21.10.2017 15:00 | Sloboda | 1 : 2 | Drina |
Sloga(S)
Srbac
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
21.10.2017 15:00 | Sloga(S) | 1 : 5 | Alfa Modriča | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
21.10.2017 15:00 | Ozren | 1 : 4 | Ljubić | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Proleter
Teslić
|
21.10.2017 15:00 | Sloga(T) | 5 : 1 | Proleter |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
21.10.2017 15:00 | Glasinac 2011 | 4 : 0 | Mladost(G) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
21.10.2017 15:00 | Leotar | 1 : 0 | Velež | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
21.10.2017 15:00 | Drina HE | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
21.10.2017 15:00 | Jedinstvo(Bč) | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Guber
Srebrenica
|
21.10.2017 15:00 | Famos | 1 : 2 | Guber |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Radnički
Karakaj
|
21.10.2017 15:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Radnički |
Ozren
Paklenica
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
21.10.2017 15:00 | Ozren | 0 : 1 | OFK Pridjel |
Progres
Kneževo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
21.10.2017 15:00 | Progres | 1 : 2 | Čelinac | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Partizan
Kostajnica
|
21.10.2017 15:00 | FSA | 2 : 2 | Partizan | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Karanovac
Karanovac
|
21.10.2017 15:00 | OFK Lauš | 1 : 1 | Karanovac |
Biseri
Čatrnja
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
21.10.2017 15:00 | Biseri | 3 : 1 | Sloga DIPO |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
21.10.2017 15:00 | Mladost Farmaprom | 3 : 1 | Borac |
Brodac
Brodac
|
21.10.2017
15:00
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
21.10.2017 15:00 | Brodac | : | Sloboda |
Polet
Elezagići
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
21.10.2017 15:30 | Polet | 0 : 3 | Omladinac | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
21.10.2017 15:30 | Borac | 5 : 2 | Bratstvo(K) |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
21.10.2017 15:00 | Ljeskovac | 5 : 2 | Pobjeda |
Mačva
Šabac
|
|
Borac
Čačak
|
21.10.2017 15:00 | Mačva | 1 : 0 | Borac | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Radnik
Surdulica
|
21.10.2017 17:00 | Javor Matis | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Čukarički
Beograd
|
21.10.2017 15:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | Čukarički | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Rad
Beograd
|
21.10.2017 17:00 | Voždovac | 3 : 0 | Rad | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Zemun
Zemun
|
21.10.2017 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Zemun |
TSC
Bačka Topola
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
21.10.2017 14:30 | TSC | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Dinamo
Vranje
|
21.10.2017 14:30 | Metalac | 0 : 2 | Dinamo | ||||||
Jagodina
Jagodina
|
|
Proleter
Novi Sad
|
21.10.2017 14:30 | Jagodina | 2 : 2 | Proleter | ||||||
Sinđelić
Beograd
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
21.10.2017 14:30 | Sinđelić | 2 : 0 | Radnički (P) |
Iskra
Danilovgrad
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
21.10.2017 13:30 | Iskra | 0 : 1 | Sutjeska | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Dečić
Tuzi
|
21.10.2017 13:30 | Grbalj | 1 : 1 | Dečić | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Rudar
Pljevlja
|
21.10.2017 13:30 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Rudar | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Kom Eurozox
Podgorica
|
21.10.2017 13:30 | Zeta | 4 : 2 | Kom Eurozox | ||||||
Mladost
Podgorica
|
|
Budućnost
Podgorica
|
21.10.2017 13:30 | Mladost | 3 : 3 | Budućnost |
Huddersfield
Huddersfield
|
|
Manchester Utd
Manchester
|
21.10.2017 16:00 | Huddersfield | 2 : 1 | Manchester Utd | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Burnley
Burnley
|
21.10.2017 16:00 | Manchester City | 3 : 0 | Burnley | ||||||
Newcastle
Newcastle upon Tyne
|
|
Crystal Palace
London
|
21.10.2017 16:00 | Newcastle | 1 : 0 | Crystal Palace | ||||||
Stoke
Stoke-on-Trent
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
21.10.2017 16:00 | Stoke | 1 : 2 | Bournemouth | ||||||
Swansea
Swansea
|
|
Leicester
Leicester
|
21.10.2017 16:00 | Swansea | 1 : 2 | Leicester | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
WBA
West Bromwich
|
21.10.2017 18:30 | Southampton | 1 : 0 | WBA | ||||||
Chelsea
London
|
|
Watford
Watford
|
21.10.2017 13:30 | Chelsea | 4 : 2 | Watford |
Levante
Valencia
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
21.10.2017 13:00 | Levante | 1 : 1 | Getafe | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Málaga
Málaga
|
21.10.2017 20:45 | Barcelona | 2 : 0 | Málaga | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Sevilla
Sevilla
|
21.10.2017 18:30 | Valencia | 4 : 0 | Sevilla | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
21.10.2017 16:15 | Real Betis | 2 : 0 | Alavés |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
21.10.2017 15:30 | RB Leipzig | 1 : 0 | Stuttgart | ||||||
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
|
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
21.10.2017 15:30 | Borussia Mönchengladbach | 1 : 5 | Bayer Leverkusen | ||||||
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
21.10.2017 15:30 | Eintracht | 2 : 2 | Borussia Dortmund | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Hannover 96
Hannover
|
21.10.2017 15:30 | Augsburg | 1 : 2 | Hannover 96 | ||||||
Hamburger SV
Hamburg
|
|
Bayern
München
|
21.10.2017 18:30 | Hamburger SV | 0 : 1 | Bayern |
Napoli
Napoli
|
|
Internazionale
Milano
|
21.10.2017 20:45 | Napoli | 0 : 0 | Internazionale | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Crotone
Crotone
|
21.10.2017 18:00 | Sampdoria | 5 : 0 | Crotone |
Amiens SC
Amiens
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
21.10.2017 20:00 | Amiens SC | 1 : 0 | Bordeaux | ||||||
Angers
Angers
|
|
Toulouse
Toulouse
|
21.10.2017 20:00 | Angers | 0 : 1 | Toulouse | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Dijon
Dijon
|
21.10.2017 20:00 | Metz | 1 : 2 | Dijon | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Caen
Caen
|
21.10.2017 17:00 | Monaco | 2 : 0 | Caen | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Guingamp
Guingamp
|
21.10.2017 20:00 | Nantes | 2 : 1 | Guingamp | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
21.10.2017 20:00 | Rennes | 1 : 0 | Lille |
Slaven
Živinice
|
|
Tošk
Tešanj
|
21.10.2017 16:00 | Slaven | 1 : 2 | Tošk | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
21.10.2017 16:00 | Orašje | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
21.10.2017 16:00 | Travnik | 1 : 1 | Olimpik | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
21.10.2017 16:00 | Bosna | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
21.10.2017 16:00 | Iskra | 0 : 3 | Zvijezda | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
21.10.2017 16:00 | Rudar | 4 : 2 | Metalleghe-BSI | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sloga
Simin Han
|
21.10.2017 16:00 | Velež | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Igman
Konjic
|
21.10.2017 16:00 | Čapljina | 0 : 0 | Igman |
Krajina
Cazin
|
|
Vitez
Bužim
|
21.10.2017 16:00 | Krajina | 2 : 1 | Vitez | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
FK Vitez
Vitez
|
21.10.2017 16:00 | Sloga | 2 : 1 | FK Vitez | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
21.10.2017 16:00 | Ključ | 0 : 1 | Brekovica 78 | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
21.10.2017 16:00 | Krajišnik | 1 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
21.10.2017 16:00 | Busovača | 1 : 0 | Novi Travnik |
Borac
Jelah
|
|
Radnik
Hadžići
|
21.10.2017 16:00 | Borac | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
21.10.2017 16:00 | Bosna Union | 5 : 1 | Pobjeda | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Žepče
Žepče
|
21.10.2017 16:00 | Goražde | 1 : 1 | Žepče |
Dobrinja
Sarajevo
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
21.10.2017 16:00 | Dobrinja | 1 : 1 | Omadinac | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
21.10.2017 16:00 | Ozren | 1 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Jug
Sarajevo
|
|
Vrbanjuša
Sarajevo
|
21.10.2017 16:00 | Jug | 3 : 3 | Vrbanjuša | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
21.10.2017 16:00 | Pofalićki | 1 : 4 | Vratnik |
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Mionica 85
Mionica
|
21.10.2017 | Rahićki ljiljani | 1 : 0 | Mionica 85 | ||||||
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
|
Izbor
Brčko
|
21.10.2017 | Zelinja 76 | 2 : 3 | Izbor | ||||||
Brka 1948
Brka
|
|
Majevica
Rašljani
|
21.10.2017 | Brka 1948 | 5 : 1 | Majevica |
Bratstvo
Šišići
|
|
Konjuh
Kladanj
|
21.10.2017 | Bratstvo | 2 : 4 | Konjuh | ||||||
Mladost
Suha
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
21.10.2017 | Mladost | 1 : 0 | Gornje Dubrave | ||||||
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Oskova
Oskova
|
21.10.2017 | Toplice | 2 : 4 | Oskova | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
21.10.2017 | Jablanica | 0 : 3 | Budućnost |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.10.2017 15:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Borac | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
21.10.2017 12:00 | Široki Brijeg | 6 : 1 | Mladost | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
21.10.2017 13:00 | Čelik | 1 : 2 | Sarajevo | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
21.10.2017 15:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Željezničar |
TOŠK
Tešanj
|
|
Rudar
Zenica
|
21.10.2017 15:00 | TOŠK | 1 : 2 | Rudar |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Posušje
Posušje
|
21.10.2017 13:00 | Brotnjo | 0 : 4 | Posušje |
Sloboda
Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.10.2017 12:00 | Sloboda | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
21.10.2017 11:30 | Zrinjski | 0 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.10.2017 15:30 | GOŠK | 0 : 5 | Borac | ||||||
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
21.10.2017 12:30 | Mladost | 1 : 0 | Željezničar |
TOŠK
Tešanj
|
|
Rudar
Zenica
|
21.10.2017 13:00 | TOŠK | 2 : 1 | Rudar |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Posušje
Posušje
|
21.10.2017 11:00 | Brotnjo | 0 : 4 | Posušje |
Sloboda
Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.10.2017 10:00 | Sloboda | 4 : 0 | Radnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
21.10.2017 10:00 | Zrinjski | 0 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.10.2017 14:00 | GOŠK | 1 : 4 | Borac | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
21.10.2017 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Željezničar |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
21.10.2017 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
21.10.2017 10:00 | Napredak | 0 : 9 | Lokomotiva | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Zenit
Bijeljina
|
21.10.2017 10:00 | Podrinje | 2 : 3 | Zenit | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
21.10.2017 10:00 | Drina | 7 : 0 | Zvijezda 09 |
Borac
Banja Luka
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
21.10.2017 10:00 | Borac | 2 : 2 | Mineral | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
21.10.2017 10:00 | Alfa | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
21.10.2017 10:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
21.10.2017 10:00 | Kozara | 5 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Željezničar
Doboj
|
21.10.2017 10:00 | Proleter | 0 : 1 | Željezničar |
Romanija
Pale
|
|
Rudo
Rudo
|
21.10.2017 10:00 | Romanija | 6 : 1 | Rudo |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
21.10.2017 12:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.10.2017 12:00 | Borac | 2 : 0 | Radnik |
Borac
Banja Luka
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
21.10.2017 12:00 | Borac | 5 : 0 | Mineral | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
21.10.2017 12:00 | Alfa | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
21.10.2017 12:00 | Željezničar Sport Team | 8 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
21.10.2017 12:00 | Kozara | 4 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Željezničar
Doboj
|
21.10.2017 12:00 | Proleter | 2 : 0 | Željezničar |
Drina
Zvornik
|
|
Olimpik
Brčko
|
21.10.2017 15:00 | Drina | 5 : 0 | Olimpik |
Salines
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
21.10.2017 17:00 | Salines | 2 : 4 | Zrinjski | ||||||
Banovići
Banovići
|
|
Seljak
Livno
|
21.10.2017 18:00 | Banovići | 2 : 6 | Seljak | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
21.10.2017 18:00 | Željezničar | 1 : 4 | Mostar SG Staklorad |
Union Olimpija
Ljubljana
|
|
Mornar
Bar
|
21.10.2017 19:00 | Union Olimpija | 64 : 67 | Mornar | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Mega Bemax
Beograd
|
21.10.2017 17:00 | Budućnost VOLI | 84 : 64 | Mega Bemax | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
21.10.2017 21:00 | Partizan NIS | 117 : 104 | Igokea |
Bošnjak
Hadžići
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
21.10.2017 | Bošnjak | 69 : 71 | Radnik BN Basket | ||||||
Student
Mostar
|
|
Spars
Sarajevo
|
21.10.2017 | Student | 72 : 78 | Spars | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Zrinjski
Mostar
|
21.10.2017 | Mladost | 67 : 81 | Zrinjski | ||||||
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Kakanj
Kakanj
|
21.10.2017 | Bosna Royal | 90 : 80 | Kakanj | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Sloboda
Tuzla
|
21.10.2017 | Vogošća | 67 : 107 | Sloboda |
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.10.2017 | Rudar 2015 | 73 : 86 | Borac | ||||||
Princip
Zvornik
|
|
Sokolac
Sokolac
|
21.10.2017 | Princip | 73 : 82 | Sokolac | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
Rogatica
Rogatica
|
21.10.2017 | Varda HE | 85 : 64 | Rogatica | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Bratunac
Bratunac
|
21.10.2017 | Leotar | 68 : 62 | Bratunac |
Bugojno
Bugojno
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
21.10.2017 | Bugojno | 48 : 83 | Rudar Sport |
Modriča
Modriča
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
21.10.2017 | Modriča | 3 : 1 | Kakanj 78 |
Drina
Zvornik
|
|
Gradiška
Gradiška
|
21.10.2017 18:00 | Drina | 3 : 0 | Gradiška | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
21.10.2017 18:00 | Tempo | 3 : 2 | Ljubinje Bankom |
Bosna
Sarajevo
|
|
Ilidža
Ilidža
|
21.10.2017 | Bosna | 3 : 0 | Ilidža | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
21.10.2017 | Ilijaš | 3 : 0 | Krivaja | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Olovo
Olovo
|
21.10.2017 | Breza 1934 | 2 : 3 | Olovo |
Modriča
Modriča
|
|
Jahorina
Pale
|
21.10.2017 | Modriča | 1 : 3 | Jahorina | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Gacko
Gacko
|
21.10.2017 | HE na Drini | 1 : 3 | Gacko | ||||||
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
21.10.2017 | Kula Gradačac | 3 : 0 | Sloboda Tuzlafarm |
Maglić
Foča
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
21.10.2017 18:00 | Maglić | 3 : 0 | Ljubinje Bankom | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Derventa
Derventa
|
21.10.2017 18:00 | Slavija | 3 : 2 | Derventa | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.10.2017 18:00 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Gradiška
Gradiška
|
21.10.2017 18:00 | Hercegovac | 3 : 2 | Gradiška |
Rudar
Ugljevik
|
|
Radnik 2
Bijeljina
|
21.10.2017 | Rudar | 2 : 3 | Radnik 2 |
Nikos Kanbera
Rudanka
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
21.10.2017 | Nikos Kanbera | 2 : 3 | Ukrina |
Pliva
Šipovo
|
|
Kozara
Gradiška
|
21.10.2017 | Pliva | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
BL Volley 2
Banja Luka
|
21.10.2017 | Smeč | 3 : 2 | BL Volley 2 | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Prijedor
Prijedor
|
21.10.2017 | Balkana MP | 0 : 3 | Prijedor |
Kakanj
Kakanj
|
|
Derventa
Derventa
|
21.10.2017 | Kakanj | 26 : 26 | Derventa | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Goražde
Goražde
|
21.10.2017 | Izviđač CO | 39 : 28 | Goražde | ||||||
Bosna Centrotrans
Visoko
|
|
Bosna
Sarajevo
|
21.10.2017 | Bosna Centrotrans | 34 : 20 | Bosna | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Sloga
Doboj
|
21.10.2017 | Konjuh | 27 : 24 | Sloga |
Teslić
Teslić
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
21.10.2017 | Teslić | 20 : 31 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
21.10.2017 | Lokomotiva | 35 : 27 | Hercegovina |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
21.10.2017 | Krivaja | 38 : 20 | Sana 7 | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Konjuh 2
Kladanj
|
21.10.2017 | Sloboda | 33 : 17 | Konjuh 2 | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Žepče
Žepče
|
21.10.2017 | Lukavac | 26 : 39 | Žepče | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Gračanica
Gračanica
|
21.10.2017 | Čelik | 17 : 39 | Gračanica | ||||||
Bosna TS
Tešanj
|
|
Krajina
Cazin
|
21.10.2017 | Bosna TS | 30 : 37 | Krajina |
Hadžići
Hadžići
|
|
Grude
Grude
|
21.10.2017 | Hadžići | 23 : 40 | Grude | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
21.10.2017 | Goražde | 32 : 28 | Izviđač | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Bihać
Bihać
|
21.10.2017 | Dubica | 37 : 28 | Bihać | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Ilidža
Ilidža
|
21.10.2017 | Neretva | 23 : 20 | Ilidža |
Iskra(B)
Bugojno
|
|
Krajina
Cazin
|
21.10.2017 | Iskra(B) | 19 : 19 | Krajina | ||||||
Sloga 2013
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
21.10.2017 | Sloga 2013 | 21 : 22 | Hrasnica | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Živinice
Živinice
|
21.10.2017 | Vitez | 29 : 13 | Živinice |