5.set
15 : 12

Goražde porazilo Jahorinu

02.12.2017 Administrator DC

Odbojkašice paljanske Jahorine večeras igraju u Goraždu. Prvi set su one rešile u svoju korist sa 20:25 i tako povele protiv tima domaćina. Ekipa sa Pala je novjalija u Premijer ligi i za sada se odlićčno drži. Trenutno je na poziciji četiri sa 11 bodova, dok je njihov večerašnji domaćin, tim Goražda čvrsto prikovan za samo dno tabele.

U drugom setu tim Goražda je bio bolji i dobio ga sa 25:21. Sada je 1:1 u setovinma. Ekipa iz  Goražda ima samo jedan bod.

Goražde - Jahorina 1:1 (20:25,25:21). Odbojkašice Goražda su na kraju porazile Jahorinu sa 3:2. Treći setje dobila ekipa Goražda sa 25:21 ,Jahorina je izjednačila,a onda je peti dobila domaća seslekcija i slavila sa 3:23.