4 : 1
1 : 0
Gosti dolaze do pogotka.Želimir Đukarić je smanjio prednost Borca u 75.minutu. Pogodio je mrežu koju čuva od pre nekoliko trenutaka golobradi Rajko Đurić, koji tako nastavlja porodičnu tradiciju. Deda, otac i sin - svi fudbalski golmani!
75.minut'
Samir Isanović se iskupio se za sve promašaje iz finiša prvog poluvremena. Borac vodi sa 2:0.
51.minut'
Golom Pivaševića Borac poveo sa 1:0.
20.minu'
Poluvreme u znaku Borčeve prednosti protiv Karanovca od 1:0.
U Šamcu je u toku 49.minut, Borac vodi protiv Karanovca sa 1:0.
Miloš Ilić izveo je korner sa leve strane, Ranko Galešić je dominantan u skoku, pa Borac stiže do lepe zalihe, sigurnog rezultata. Sada je 3:0 za Šamčane.
Tek što je ušao u igru, Milan Simeunović upisao se u strelce i pokazao da nije zaboravio da pogađa. Borac vodi sa 4:0.
Utakmica završena
Završena utakmica u Šamcu. Sigurna i zaslužena pobeda Borca protiv Karanovca od 4:1. Pozdrav iz Posavine.
Pratimo i meč drugoligaškog "Zapada" u Šamcu: Borac - Karanovac. Popularni "crno-beli" su lider tog takmičenja i u godini kada obeležavaju vek postojanja velikana iz Posavine žele povratak u prvoligaško društvo.
Utakmica je počela pre 3 minuta i nema većih uzbuđenja. Prolećni dan u Šamcu, uz blagi povetarac, ali idealne uslove za fudbalere oba tima da pokažu koliko mogu u ovom trenutku.
Borac je poveo u 14.minutu. Slobodan udarac sa leve strane izveo je Nemanja Ilić, usledila je reakcija u bekovskom prostoru Đure Kačavende, na loptu je natrčao mladi Siniša Pivašević i pogodio cilj.
Šut na gol
Sada pokušaj Perice Maksimovića sa distance, nije pogodio, ali je pobrao aplauze.
Šut na gol
Gužva pred golom Karanovca, ali ostalo je 1:0.
Šut na gol
Janko Dujmušić je u 30.minutu promašio nemoguće, mogao je prednost Borca učiniti kapitalnijom