4 : 1

Dubički Borac suvereno gazi

28.10.2018 Zoran Aničić

Na regionalnom Zapadu ništa novo, dubički Borac suvereno gazi ka povratku u Drugu ligu.

U 12. kolu Regionalne lige Zapad Borac je danas kao domaćin porazio Slogu iz Saničana 4:1. Dubičani su krenuli silovito, a do prednosti dolaze već u 4. minuti pogotkom Antonića, tri minuta kasnije prednost domaćih udvostručio je Pralica. Činilo se tada da će gosti iz Saničana doživjeti debakl, ali u igru se vraćaju u 36. minuti kada je Marinković smanjio na 2:1.

U drugom poluvremenu Borcu je trebalo samo 8 minuta da dođe do novog gola, a strijelac je Reljić. Sve dileme oko pitanja pobjednika, ako ih je uopšte i bilo, riješio je Ćulibrk u 74. minuti postavivši i konačnih 4:1.

Borac je sa maskimalnim učinkom od 12 pobjeda iz isto toliko utakmica na čelu tabela, dok je Sloga 11. sa 11 bodova.