Zrinjski
Mostar
|
|
Čelik
Zenica
|
27.10.2018 16:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
27.10.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | Tuzla Siti | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
27.10.2018 14:30 | Mladost | 2 : 1 | Krupa | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
27.10.2018 14:30 | Radnik | 2 : 1 | Široki Brijeg |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
27.10.2018 14:30 | Željezničar Sport Team | 0 : 2 | Borac | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Tekstilac
Derventa
|
27.10.2018 14:30 | Kozara | 2 : 1 | Tekstilac | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Podrinje
Janja
|
27.10.2018 14:30 | Sutjeska | 2 : 4 | Podrinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
27.10.2018 14:30 | Drina | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
27.10.2018 14:30 | Sloga | 2 : 1 | Alfa Modriča | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
27.10.2018 14:30 | Sloboda | 0 : 0 | Slavija |
Karanovac
Karanovac
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
27.10.2018 14:30 | Karanovac | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Omarska
Omarska
|
27.10.2018 14:30 | Ljubić | 1 : 2 | Omarska | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac
Šamac
|
27.10.2018 14:30 | Polet 1926 | 0 : 1 | Borac | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Proleter
Teslić
|
27.10.2018 14:30 | Laktaši | 1 : 1 | Proleter |
Mladost(G)
Gacko
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
27.10.2018 14:30 | Mladost(G) | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
27.10.2018 14:30 | Drina HE | 2 : 0 | Glasinac 2011 | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Stakorina
Čajniče
|
27.10.2018 14:30 | Guber | 0 : 0 | Stakorina |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
27.10.2018 14:30 | Borac | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
27.10.2018 14:30 | Bratstvo | 2 : 1 | OFK Lauš | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
BSK
Banja Luka
|
27.10.2018 14:30 | Lijevče | 2 : 0 | BSK |
Trebava
Osječani
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
27.10.2018 14:30 | Trebava | 0 : 2 | Naša krila |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
27.10.2018 15:00 | OFK Spartak 2013 | 1 : 2 | Rekreativo |
Jablanica
Jablanica
|
|
Mladost
Seferovci
|
27.10.2018 14:30 | Jablanica | 3 : 1 | Mladost |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
27.10.2018 15:00 | Ljeskovac | 2 : 1 | Polet |
Modran
Modran
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
27.10.2018 15:00 | Modran | 4 : 0 | Borac |
Velež
Mostar
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
27.10.2018 14:30 | Velež | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
27.10.2018 14:30 | Bosna | 1 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
27.10.2018 14:30 | Čapljina | 2 : 1 | Metalleghe BSI | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
27.10.2018 14:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Zvijezda | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Goražde
Goražde
|
27.10.2018 14:30 | Slaven | 1 : 0 | Goražde | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Igman
Konjic
|
27.10.2018 14:30 | Rudar | 3 : 0 | Igman | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Vitez
Vitez
|
27.10.2018 14:30 | Orašje | 3 : 3 | Vitez |
FK Vitez
Vitez
|
|
Krajina
Cazin
|
27.10.2018 14:30 | FK Vitez | 2 : 0 | Krajina | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Vlašić
Turbe
|
27.10.2018 14:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Vlašić | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Travnik
Travnik
|
27.10.2018 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Travnik |
Budućnost
Banovići
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
27.10.2018 14:30 | Budućnost | 3 : 2 | Prokosovići | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
27.10.2018 13:30 | Mramor | 0 : 1 | Bosna(M) | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Odžak 102
Odžak
|
27.10.2018 13:30 | Bosna(K) | 7 : 2 | Odžak 102 | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Mladost
Malešići
|
27.10.2018 13:30 | Radnički | 1 : 2 | Mladost |
Famos
Hrasnica
|
|
Moševac
Moševac
|
27.10.2018 14:30 | Famos | 1 : 3 | Moševac | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
27.10.2018 14:30 | Bosna Union | 0 : 2 | Ilijaš |
Gomila
Stijena
|
|
Rudar
Kamengrad
|
27.10.2018 14:30 | Gomila | 2 : 3 | Rudar | ||||||
Mladost(V)
Vrnograč
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
27.10.2018 14:30 | Mladost(V) | 2 : 3 | Željezničar | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
27.10.2018 14:30 | Ključ | 3 : 1 | Omladinac 75 | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Bajer 99
Velagići
|
27.10.2018 14:30 | Vitez | 4 : 0 | Bajer 99 | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
27.10.2018 14:30 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost(P) |
Dizdaruša
Brčko
|
|
Bok
Bok
|
27.10.2018 14:30 | Dizdaruša | 5 : 2 | Bok |
Biser 96
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
27.10.2018 20:00 | Biser 96 | 0 : 3 | Novi Grad |
Stup
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
27.10.2018 11:00 | Stup | 0 : 4 | Vratnik | ||||||
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
27.10.2018 15:00 | Saobraćajac | 0 : 1 | Mošćanica |
Cim
Cim
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
27.10.2018 15:30 | Cim | 0 : 0 | Lokomotiva |
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Dinamo
Vranje
|
27.10.2018 16:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Dinamo | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Čukarički
Beograd
|
27.10.2018 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Čukarički | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Napredak
Kruševac
|
27.10.2018 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Napredak | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Voždovac
Beograd
|
27.10.2018 13:00 | Zemun | 2 : 1 | Voždovac | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Radnički (N)
Niš
|
27.10.2018 16:00 | Rad | 0 : 0 | Radnički (N) | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Proleter
Novi Sad
|
27.10.2018 18:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Proleter |
Zlatibor
Čajetina
|
|
Inđija
Inđija
|
27.10.2018 14:30 | Zlatibor | 1 : 0 | Inđija | ||||||
Javor
Ivanjica
|
|
Sindjelić
Beograd
|
27.10.2018 14:30 | Javor | 1 : 0 | Sindjelić | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Bežanija
Beograd
|
27.10.2018 14:30 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Bežanija | ||||||
Bečej 1918
Bečej
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
27.10.2018 14:30 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Radnički 1923 | ||||||
Trajal
Kruševac
|
|
Borac
Čačak
|
27.10.2018 14:30 | Trajal | 2 : 1 | Borac | ||||||
Teleoptik
Zemun
|
|
Sloboda
Užice
|
27.10.2018 14:30 | Teleoptik | 1 : 1 | Sloboda |
Lovćen
Cetinje
|
|
Budućnost
Podgorica
|
27.10.2018 13:30 | Lovćen | 0 : 0 | Budućnost | ||||||
Mornar
Bar
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
27.10.2018 13:30 | Mornar | 0 : 1 | OFK Petrovac | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Rudar
Pljevlja
|
27.10.2018 13:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
27.10.2018 13:30 | Grbalj | 0 : 0 | Iskra | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
27.10.2018 13:30 | Zeta | 1 : 0 | OFK Titograd |
Brighton
Brighton
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
27.10.2018 16:00 | Brighton | 1 : 0 | Wolverhampton | ||||||
Fulham
London
|
|
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
27.10.2018 16:00 | Fulham | 0 : 3 | AFC Bournemouth | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
West Ham United
London
|
27.10.2018 18:30 | Leicester | 1 : 1 | West Ham United | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Cardiff City
Cardiff
|
27.10.2018 16:00 | Liverpool | 4 : 1 | Cardiff City | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
27.10.2018 16:00 | Southampton | 0 : 0 | Newcastle United | ||||||
Watford
Watford
|
|
Huddersfield Town
Huddersfield
|
27.10.2018 16:00 | Watford | 3 : 0 | Huddersfield Town |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Valencia
Valencia
|
27.10.2018 16:15 | Athletic Club | 0 : 0 | Valencia | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
27.10.2018 20:45 | Atlético Madrid | 2 : 0 | Real Sociedad | ||||||
Celta de Vigo
Vigo
|
|
Eibar
Eibar
|
27.10.2018 18:30 | Celta de Vigo | 4 : 0 | Eibar | ||||||
Girona
Girona
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
27.10.2018 13:00 | Girona | 2 : 1 | Rayo Vallecano | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Leganés
Leganés
|
27.10.2018 18:30 | Levante | 2 : 0 | Leganés |
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
27.10.2018 18:30 | Hoffenheim | 4 : 0 | Stuttgart | ||||||
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
27.10.2018 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 2 | Hertha BSC | ||||||
Hannover 96
Hannover
|
|
Augsburg
Augsburg
|
27.10.2018 15:30 | Hannover 96 | 1 : 2 | Augsburg | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Bayern
München
|
27.10.2018 15:30 | Mainz 05 | 1 : 2 | Bayern | ||||||
Fortuna
Düsseldorf
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
27.10.2018 15:30 | Fortuna | 0 : 3 | Wolfsburg |
Atalanta
Bergamo
|
|
Parma
Parma
|
27.10.2018 15:00 | Atalanta | 3 : 0 | Parma | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Juventus
Torino
|
27.10.2018 18:00 | Empoli | 1 : 2 | Juventus | ||||||
Torino
Torino
|
|
Fiorentina
Firenze
|
27.10.2018 20:30 | Torino | 1 : 1 | Fiorentina |
Amiens SC
Amiens
|
|
Nantes
Nantes
|
27.10.2018 20:00 | Amiens SC | 1 : 2 | Nantes | ||||||
Angers
Angers
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
27.10.2018 17:00 | Angers | 1 : 2 | Olympique Lyonnais | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
27.10.2018 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Strasbourg | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Caen
Caen
|
27.10.2018 20:00 | Lille | 1 : 0 | Caen | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Dijon
Dijon
|
27.10.2018 20:00 | Monaco | 2 : 2 | Dijon | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Montpellier
Montpellier
|
27.10.2018 20:00 | Toulouse | 0 : 3 | Montpellier |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
27.10.2018 10:30 | Željezničar | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Borac
Banja Luka
|
27.10.2018 14:00 | Zvijezda 09 | 3 : 1 | Borac | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
27.10.2018 14:30 | Sarajevo | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Čelik
Zenica
|
27.10.2018 12:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Čelik |
Modriča
Modriča
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
27.10.2018 16:00 | Modriča | 2 : 2 | Ilićka 01 |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
27.10.2018 13:00 | Novi Grad | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
27.10.2018 12:30 | Olimpik | 2 : 2 | Radnik |
Krivaja
Zavidovići
|
|
TOŠK
Tešanj
|
27.10.2018 13:00 | Krivaja | 0 : 3 | TOŠK | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
FK Vitez
Vitez
|
27.10.2018 13:00 | Kiseljak | 5 : 0 | FK Vitez |
GOŠK
Gabela
|
|
Igman
Konjic
|
27.10.2018 13:00 | GOŠK | 2 : 1 | Igman | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Posušje
Posušje
|
27.10.2018 13:00 | Troglav 1918 | 4 : 2 | Posušje | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Čapljina
Čapljina
|
27.10.2018 13:00 | Brotnjo | 0 : 3 | Čapljina | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Leotar
Trebinje
|
27.10.2018 13:00 | Tomislav | 1 : 1 | Leotar | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Stolac
Stolac
|
27.10.2018 13:00 | Branitelj | 1 : 4 | Stolac |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Čelik
Zenica
|
27.10.2018 13:00 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Mladost
Doboj- Kakanj
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
27.10.2018 11:00 | Mladost | 2 : 0 | Tuzla City | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
27.10.2018 14:30 | Željezničar | 3 : 2 | Zrinjski |
Modriča
Modriča
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
27.10.2018 14:00 | Modriča | 2 : 2 | Ilićka 01 |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
27.10.2018 11:00 | Novi Grad | 2 : 1 | Sarajevo | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
27.10.2018 10:30 | Olimpik | 4 : 2 | Radnik |
Krivaja
Zavidovići
|
|
TOŠK
Tešanj
|
27.10.2018 11:00 | Krivaja | 0 : 0 | TOŠK | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
FK Vitez
Vitez
|
27.10.2018 11:00 | Kiseljak | 3 : 0 | FK Vitez |
Troglav 1918
Livno
|
|
Posušje
Posušje
|
27.10.2018 11:00 | Troglav 1918 | 1 : 3 | Posušje | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Čapljina
Čapljina
|
27.10.2018 11:00 | Brotnjo | 0 : 7 | Čapljina | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Leotar
Trebinje
|
27.10.2018 11:30 | Tomislav | 5 : 0 | Leotar | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Stolac
Stolac
|
27.10.2018 11:00 | Branitelj | 2 : 1 | Stolac |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Čelik
Zenica
|
27.10.2018 11:30 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
27.10.2018 09:30 | Mladost | 1 : 0 | Tuzla City | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
27.10.2018 12:30 | Željezničar | 1 : 0 | Zrinjski |
Modriča
Modriča
|
|
Borac
Banja Luka
|
27.10.2018 10:00 | Modriča | 0 : 4 | Borac | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
27.10.2018 09:00 | Željezničar Sport Team | 9 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
27.10.2018 10:00 | Sloga(D) | 4 : 0 | Sloga(S) | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Kozara
Gradiška
|
27.10.2018 10:00 | Tekstilac Kort | 1 : 3 | Kozara | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
27.10.2018 10:00 | Mineral | 8 : 0 | OFK Spartak 2013 |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
27.10.2018 10:00 | Rudar 1925 | 0 : 6 | Ilićka 01 | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
27.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Radnik | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
27.10.2018 10:00 | Zenit | 4 : 0 | Sloga | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Borac
Šamac
|
27.10.2018 10:00 | Drina | 2 : 0 | Borac |
Famos
Vojkovići
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
27.10.2018 10:30 | Famos | 1 : 3 | Glasinac 2011 | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
27.10.2018 10:30 | Rudo | 10 : 1 | Sokolac |
Modriča
Modriča
|
|
Borac
Banja Luka
|
27.10.2018 11:30 | Modriča | 1 : 9 | Borac | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
27.10.2018 10:30 | Željezničar Sport team | 7 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
27.10.2018 10:00 | Sloga | 1 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Kozara
Gradiška
|
27.10.2018 11:30 | Tekstilac Kort | 1 : 4 | Kozara | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
27.10.2018 11:30 | Mineral | 3 : 2 | OFK Spartak 2013 |
Libero
Goražde
|
|
Rosa Brandis
Turbe
|
27.10.2018 13:00 | Libero | 3 : 3 | Rosa Brandis | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
27.10.2018 15:00 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Sana 2014 |
Inter
Posušje
|
|
Troglav 1918
Livno
|
27.10.2018 14:30 | Inter | 1 : 1 | Troglav 1918 |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
27.10.2018 10:30 | SFK 2000 | 18 : 0 | Gradina | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Iskra
Bugojno
|
27.10.2018 17:00 | Emina | 1 : 2 | Iskra | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
27.10.2018 15:00 | Banja Luka | 1 : 0 | Alfa Modriča |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
27.10.2018 15:00 | Lokomotiva | 1 : 6 | Radnik Bumerang |
Petrol Olimpija
Ljubljana
|
|
Cibona
Zagreb
|
27.10.2018 17:00 | Petrol Olimpija | 78 : 80 | Cibona | ||||||
FMP
Železnik
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
27.10.2018 18:30 | FMP | 72 : 81 | Crvena zvezda MTS |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
27.10.2018 | Bosna Royal | 71 : 74 | Gradina | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Spars
Sarajevo
|
27.10.2018 | Zrinjski | 60 : 63 | Spars | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
27.10.2018 | Vogošća | 70 : 63 | Mladost | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
27.10.2018 | Kakanj | 92 : 81 | Široki |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Leotar
Trebinje
|
27.10.2018 | Radnik BN Basket | 81 : 79 | Leotar | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Obilić
Pale
|
27.10.2018 | Sutjeska | 90 : 77 | Obilić | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
27.10.2018 | Borac | 83 : 64 | Slavija 1996 |
Napredak
Odžak
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
27.10.2018 | Napredak | 0 : 3 | Gradina-Herceg |
Majevica
Lopare
|
|
Bosna
Kalesija
|
27.10.2018 20:00 | Majevica | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
27.10.2018 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Domaljevac | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Borac
Banja Luka
|
27.10.2018 20:00 | Mladost | 3 : 1 | Borac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Radnik
Bijeljina
|
27.10.2018 20:00 | Modriča | 3 : 0 | Radnik |
Jahorina
Pale
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
27.10.2018 15:00 | Jahorina | 0 : 3 | Ljubinje | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
27.10.2018 20:00 | Tempo | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Bihać
Bihać
|
|
Žepče
Žepče
|
27.10.2018 20:00 | Bihać | 3 : 1 | Žepče | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Maglaj
Maglaj
|
27.10.2018 20:00 | Orašje | 2 : 3 | Maglaj |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
27.10.2018 | Novi Grad | 3 : 1 | Alipašino Polje | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Čapljina
Čapljina
|
27.10.2018 | Ilijaš | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Ilidža
Ilidža
|
27.10.2018 | Smeč | 3 : 1 | Ilidža |
Orašje 2
Orašje
|
|
Stars
Živinice
|
27.10.2018 11:30 | Orašje 2 | 3 : 1 | Stars |
Student
Mostar
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
27.10.2018 18:00 | Student | 0 : 3 | Centar ORT | ||||||
Mostar 2
Mostar
|
|
Čelik-R
Zenica
|
27.10.2018 18:00 | Mostar 2 | 0 : 3 | Čelik-R |
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Goražde
Goražde
|
27.10.2018 18:00 | Kula Gradačac | 3 : 1 | Goražde | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
27.10.2018 18:00 | Maglić | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Smeč
Lukavac
|
27.10.2018 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Smeč | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Jahorina
Pale
|
27.10.2018 18:00 | Modriča | 0 : 3 | Jahorina |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
27.10.2018 17:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Ljubinje | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Inova
Banja Luka
|
27.10.2018 18:00 | Glasinac | 2 : 3 | Inova | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
27.10.2018 15:00 | Radnik | 1 : 3 | HE na Drini | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Kozara
Gradiška
|
27.10.2018 16:00 | Slavija | 3 : 2 | Kozara |
Pliva
Šipovo
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
27.10.2018 14:00 | Pliva | 3 : 0 | Balkana MP | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Prijedor
Prijedor
|
27.10.2018 12:00 | Smeč | 0 : 3 | Prijedor |
Derventa 2
Derventa
|
|
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
27.10.2018 17:30 | Derventa 2 | 1 : 3 | Crvena zvijezda 2 |
Jahorina 2
Pale
|
|
Libero
Bijeljina
|
27.10.2018 18:00 | Jahorina 2 | 3 : 2 | Libero | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Drina
Zvornik
|
27.10.2018 18:00 | Han Pijesak | 0 : 3 | Drina |
Stakorina
Čajniče
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
27.10.2018 13:00 | Stakorina | 3 : 2 | Zelengora | ||||||
OK Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
27.10.2018 13:00 | OK Leotar | 0 : 3 | Velež |
Čelik Junior
Zenica
|
|
Sloboda
Tuzla
|
27.10.2018 | Čelik Junior | 25 : 29 | Sloboda | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
27.10.2018 | Gradačac | 31 : 29 | Sana 7 | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Bosna 2
Visoko
|
27.10.2018 | Krajina | 32 : 35 | Bosna 2 | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Lukavac
Lukavac
|
27.10.2018 | Čelik | 42 : 22 | Lukavac |
Neretva
Jablanica
|
|
Radnički
Goražde
|
27.10.2018 | Neretva | 29 : 33 | Radnički | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Međugorje
Međugorje
|
27.10.2018 | RA Čapljina | 32 : 31 | Međugorje | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Jajce
Jajce
|
27.10.2018 | Bosna | 32 : 23 | Jajce |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Derventa
Derventa
|
27.10.2018 | Borac M:TEL | 26 : 25 | Derventa |
Prijedor
Prijedor
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
27.10.2018 17:00 | Prijedor | 30 : 30 | ORK Borac | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Mladost
Banja Luka
|
27.10.2018 19:00 | Jedinstvo 2015 | 24 : 33 | Mladost | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Kozara
Gradiška
|
27.10.2018 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 38 : 27 | Kozara |
Živinice
Živinice
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
27.10.2018 | Živinice | 15 : 33 | Iskra(S) | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Krajina
Cazin
|
27.10.2018 | Vitez | 36 : 31 | Krajina | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Neretva
Jablanica
|
27.10.2018 | Turbina | 28 : 26 | Neretva |
Goražde
Goražde
|
|
Hadžići
Hadžići
|
27.10.2018 | Goražde | 20 : 23 | Hadžići | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Katarina
Mostar
|
27.10.2018 | Izviđač | 37 : 24 | Katarina | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Ilidža
Ilidža
|
27.10.2018 | Mira | 37 : 31 | Ilidža | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Jedinstvo(B)
Brčko
|
27.10.2018 | Krivaja | 32 : 23 | Jedinstvo(B) | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
27.10.2018 | Dubica | 33 : 26 | Hrasnica |
Doboj
Doboj
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
27.10.2018 19:00 | Doboj | 36 : 22 | Omladinac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Rogatica
Rogatica
|
27.10.2018 16:30 | Leotar | 29 : 29 | Rogatica | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
27.10.2018 16:00 | Knežopoljka | 10 : 0 | Nestro grupa Brod |