24 : 38

Drna blizu Premijer lige

18.05.2019 infobirac.net

Drina, Zvornik

RukometaÅ”i Drine savladali su na gostovanju u Srpcu ekipu Kozare rezultatom 24:38, pa im je za plasman u Premijer ligu BiH potrebna joÅ” jedna pobeda u dva poslednja prvenstvena kola. Ukoliko rukometni ,,vukoviā€ sa Drine u narednom kolu pred svojim navijačima savladaju ekipu Kotor VaroÅ”i postaće prva ekipa koja je ostvarila plasman u elitni rang takmičenja BiH od kako je Zvornik dobio status grada.

Narednog vikenda rukometaŔi očekuju pune tribine i podrŔku zvorničke publike na najbitnijoj utakmici za zvornički sport u poslednjih nekoliko sezona.

KOZARA ā€“ DRINAĀ 24 : 38 (13 : 17)

SRBAC ā€“ Dvorana: 9. januar. Gledalaca: 50. Sudije: Adnan Delić i Dejan Cvijć. Isključenja: Kozara 4 minuta, Drina 6 minuta. Sedmerci: Kozara 6 (5), Drina 4 (4).Ā

KOZARA: S.Kovačević, Andžić, Grujić, Cvijić 1, Janković 4, Kutić 3, Zorić 5, Todorović 2, MaleÅ”ević 1, Vučić, A.Kovačević, Barač, Mandić 2, Stančić 6, Stepanović.