6 : 0
2 : 0

Nokautirani BSK Ledinci

03.11.2019 Mijodrag Jakovljević

U prvoj utakmici 13. kola Regionalne lige Istok Bratstvo je u Bratuncu  deklasiralo ekipu BSK Ledinci. Bilo je 6:0..Gosti su samo  prvo poluvrijeme donekle  parirali domaćinu, da bi u nastavku potpuno pali i predali se.

U nastavku šampionata   im predstoji grčevita borba za opstanak, a domaćinu borba za gornji dio tabele.

Bratstvo  -  BSK Ledinci 6:0 (2:0)

Bratunac. Gradski stadion. Gledalaca 100. Sudija: Željko Tekić (Zvornik). Strijelci:  A. Smailović 10. Kuljanin 17. 56.  Ćirković 52. 80. Karić 53. Žuti kartoni: Petrović, Grujičić (Bratstvo), Komadina (BSK Ledinci). Crveni karton: Marinko Grujičić (Bratstvo) 69.

Bratstvo:  Stevanović, O. Smailović, (Od 45. Avramović), Ćirković, Andrić, P. Petrović, Jašarević,  A. Smailović ( od 71. Međo), Kuljanin, Grijičić,  Av. Smailović, Milanović.

BSK Ledinci: Mitrović, Arsenović, Komadina, Nikolić, Omerbegić, Tešanović, Marić, Kuzman,  Husić, Nedić (od 49. Stevanović),  Milošević