XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 143 utakmica za dan
Subota, 2 Novembar 2019

Fudbal

02.11.2019 16:00 Borac : Radnik
02.11.2019 13:30 Tuzla City : Mladost
02.11.2019 13:30 Zvijezda 09 : Zrinjski
02.11.2019 17:00 Sarajevo : Široki Brijeg
02.11.2019 14:00 Željezničar Sport Team : Kozara
02.11.2019 14:00 Tekstilac : Jedinstvo
02.11.2019 14:00 Krupa : Alfa Modriča
02.11.2019 14:00 Rudar Prijedor : Podrinje
02.11.2019 14:00 Ilićka 01 : Drina HE
02.11.2019 14:00 Famos : Mladost (G)
02.11.2019 14:00 Mladost (R) : Velež
02.11.2019 14:00 Sutjeska : Leotar
02.11.2019 14:00 Drina : Milići
02.11.2019 14:00 Glasinac 2011 : Proleter
02.11.2019 14:00 Romanija : Budućnost
02.11.2019 14:00 Bratstvo : BSK Ledinci
02.11.2019 14:00 Crni vrh : Potkozarje
02.11.2019 13:30 Goražde : Rudar
02.11.2019 13:30 Jedinstvo : Čapljina
02.11.2019 13:30 Zvijezda : Igman
02.11.2019 13:30 Metalleghe BSI : Travnik
02.11.2019 13:30 Budućnost : Slaven
02.11.2019 13:30 Bratstvo : Orašje
02.11.2019 13:30 Olimpik : GOŠK
02.11.2019 13:30 Podgrmeč : FK Vitez
02.11.2019 13:30 Mladost : Orahovica 74
02.11.2019 13:30 Odžak 102 : Bosna (M)
02.11.2019 13:30 Krivaja : Borac
02.11.2019 13:30 Jedinstvo : Mladost (GŽ)
02.11.2019 14:30 Posavina 108 : OFK Brčko
02.11.2019 14:30 Mladost (D) : Bukovik
02.11.2019 14:30 Mladost (T) : Sloga
02.11.2019 14:30 Trebava : Sloboda (M)
02.11.2019 14:30 OFK Međiđa : OFK Vida
02.11.2019 14:00 Radnik 018 : Mladost
02.11.2019 14:00 Spreča : Sapna
02.11.2019 13:30 Zeta : Budućnost
02.11.2019 13:30 OFK Petrovac : Grbalj
02.11.2019 13:30 Kom : OFK Titograd
02.11.2019 13:30 Podgorica : Sutjeska
02.11.2019 13:30 Rudar : Iskra
02.11.2019 16:00 Bournemouth : Manchester United
02.11.2019 16:00 Arsenal : Wolverhampton
02.11.2019 16:00 Aston Villa : Liverpool
02.11.2019 16:00 Brighton : Norwich City
02.11.2019 16:00 Crystal Palace : Leicester
02.11.2019 16:00 Everton : Tottenham
02.11.2019 16:00 Manchester City : Southampton
02.11.2019 16:00 Sheffield United : Burnley
02.11.2019 16:00 Watford : Chelsea
02.11.2019 16:00 West Ham : Newcastle United
02.11.2019 00:00 Borussia Dortmund : Wolfsburg
02.11.2019 00:00 RB Leipzig : Mainz 05
02.11.2019 00:00 Bayer Leverkusen : Borussia M'gladbach
02.11.2019 00:00 Eintracht : Bayern München
02.11.2019 00:00 Werder Bremen : Freiburg
02.11.2019 00:00 Hoffenheim : Paderborn
02.11.2019 00:00 Fortuna : Köln
02.11.2019 00:00 Augsburg : Schalke 04
02.11.2019 00:00 Union Berlin : Hertha BSC
02.11.2019 00:00 Bordeaux : Nantes
02.11.2019 00:00 Nîmes : Rennes
02.11.2019 00:00 Olympique Marseille : Lille
02.11.2019 00:00 Saint-Étienne : Monaco
02.11.2019 00:00 Metz : Montpellier
02.11.2019 00:00 Toulouse : Olympique Lyonnais
02.11.2019 00:00 Dijon : PSG
02.11.2019 00:00 Angers : Strasbourg
02.11.2019 00:00 Amiens SC : Brest
02.11.2019 00:00 Nice : Reims
02.11.2019 Široki Brijeg : Radnik Bumerang
02.11.2019 SFK 2000 : Iskra
02.11.2019 Emina : Lokomotiva
02.11.2019 15:00 Mladost : Sloga
02.11.2019 15:00 Mladost : Sloga
02.11.2019 18:00 Zvijezda 09 : Željezničar
02.11.2019 18:00 Sloboda : Rudar Prijedor
02.11.2019 12:30 Stolac : Čapljina
02.11.2019 17:30 Radnik : Mladost
02.11.2019 17:30 Zrinjski : Borac
02.11.2019 17:30 Čelik : Tuzla City
02.11.2019 17:30 Sloboda : Zvijezda 09
02.11.2019 17:30 Široki Brijeg : Željezničar
02.11.2019 13:30 Radnik : Mladost
02.11.2019 13:30 Zrinjski : Borac
02.11.2019 13:30 Čelik : Tuzla City
02.11.2019 13:30 Sloboda : Zvijezda 09
02.11.2019 13:30 Široki Brijeg : Željezničar
02.11.2019 13:30 Sarajevo : Velež

Futsal

02.11.2019 Kaskada : Tango
02.11.2019 Mostar SG : Brotnjo
02.11.2019 Centar : Sloga
02.11.2019 Salines : Seljak
02.11.2019 Beli anđeo : Zrinjski

Košarka

02.11.2019 Široki : Igokea
02.11.2019 Bratunac : Spars
02.11.2019 Sloboda : Leotar
02.11.2019 Čapljina : Vogošća
02.11.2019 Zrinjski : Promo
02.11.2019 Kakanj : Mladost

Odbojka

02.11.2019 Majevica : Jahorina
02.11.2019 Gradiška : Crvena zvijezda
02.11.2019 Gacko : Drina
02.11.2019 7 Lukavac : Sloboda
02.11.2019 Mladost : Krivaja
02.11.2019 Breza 1934 : Ilijaš
02.11.2019 Ilidža : Olovo
02.11.2019 Slavija : Crvena zvijezda
02.11.2019 Jahorina : Radnik
02.11.2019 Modriča : Glasinac
02.11.2019 Hercegovac : Ljubinje
02.11.2019 Derventa : Panter
02.11.2019 Rudo : Mladost
02.11.2019 Gračanica Fortex : Maglaj
02.11.2019 Gradina-Herceg : Žepče
02.11.2019 Napredak : Orašje
02.11.2019 Troglav : Smeč
02.11.2019 Ilidža : Alipašino Polje
02.11.2019 Čapljina : Igman

Rukomet

02.11.2019 Vogošća PH : Sloboda
02.11.2019 Konjuh : Iskra
02.11.2019 Sloga (D) : Lokomotiva
02.11.2019 Maglaj : Borac m:tel
02.11.2019 Gračanica : Bosna Vispak
02.11.2019 Goražde : Leotar
02.11.2019 Drina : Slavija
02.11.2019 Izviđač CO : Sloga (GV-U)
02.11.2019 Kotor Varoš : Mladost
02.11.2019 Hercegovina : ORK Borac
02.11.2019 Bijeljina : Višegrad
02.11.2019 Jedinstvo 2015 : Kozara Mlijekoprodukt
02.11.2019 Prijedor : Derventa
02.11.2019 Kaluđer : Sava
02.11.2019 Srednjoškolac : Teslić
02.11.2019 Prijedor 2 : Borac M:TEL 2
02.11.2019 Krivaja : Bosna TS
02.11.2019 Kakanj : Sana 7
02.11.2019 Gradačac : Sloboda 2
02.11.2019 Krajina : Rudar
02.11.2019 Knežopoljka : Rogatica
02.11.2019 Goražde 2 : Sloga 2013
02.11.2019 Turbina : Živinice
02.11.2019 Lokomotiva : Bihać