Brighton Brighton
4 : 0

Pl: Siti siguran kiks Čelsija

31.08.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Brajton sa 4-0 u četvrtom kolu Premijer lige.

Siti je sjajno počeo susret jer je golom De Brujnea poveo već u drugoj minuti. Potom su igrali u laganom ritmu da bi u zavrÅ”nici prvog poluvremena preko Aguera doÅ”li do 2-0. U nastavku su viđena joÅ” dva gola. Prvo je pogodio ponovo Aguero da bi konačan rezultat postavio Bernardo Silva.

Sa druge strane, Čelsi je prosuo dva boda protiv Å efild. Iako su golovima Ejbrahama vodili sa 2-0, gosti su doÅ”li do boda. Prvo je smanjio Robinson da bi konačnih 2-2 postavio autogolom Kurt Zuma.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Brighton