XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 102 utakmica za dan
Subota, 31 Avgust 2019

Fudbal

31.08.2019 17:00 Velež : Radnik
31.08.2019 17:00 Zvijezda 09 : Široki Brijeg
31.08.2019 17:00 Tuzla Siti : Sloboda
31.08.2019 17:00 Mladost : Zrinjski
31.08.2019 Mladost : Javor Matis
31.08.2019 Spartak ŽK : Voždovac
31.08.2019 Čukarički : Radnički (N)
31.08.2019 Vojvodina : Crvena zvezda
31.08.2019 Inđija : Proleter
31.08.2019 Partizan : TSC
31.08.2019 Mačva : Radnik
31.08.2019 Napredak : Rad
31.08.2019 Smederevo 1924 : RFK Grafičar
31.08.2019 Novi Pazar : Budućnost
31.08.2019 Zemun : Kolubara
31.08.2019 Radnički (P) : Trayal
31.08.2019 Kabel : OFK Žarkovo
31.08.2019 Dinamo : Zlatibor
31.08.2019 OFK Bačka : Sinđelić
31.08.2019 Radnički 1923 : Metalac
31.08.2019 17:00 Kozara : Željezničar Sport Team
31.08.2019 17:00 Jedinstvo : Tekstilac
31.08.2019 17:00 Slavija : Sloga
31.08.2019 17:00 Modriča : Krupa
31.08.2019 17:00 Podrinje : Rudar Prijedor
31.08.2019 17:00 Sloga (S) : Omarska
31.08.2019 17:00 Sloga (D) : Polet 1926
31.08.2019 17:00 Drina HE : Mladost (R)
31.08.2019 17:00 Sutjeska : Jedinstvo
31.08.2019 17:00 Drina : Famos
31.08.2019 17:00 Glasinac 2011 : Ilićka 01
31.08.2019 17:00 Romanija : Mladost (G)
31.08.2019 17:00 Budućnost : Stakorina
31.08.2019 17:00 Proleter : Velež
31.08.2019 17:00 Kozara : Crni vrh
31.08.2019 17:00 Lokanj : Borac
31.08.2019 16:30 Rudar : Metalleghe BSI
31.08.2019 16:30 Budućnost : Zvijezda
31.08.2019 16:30 Bratstvo : Goražde
31.08.2019 16:30 Olimpik : Čapljina
31.08.2019 16:30 Orašje : Travnik
31.08.2019 17:00 Podgrmeč : Vitez
31.08.2019 17:00 Krajina : Iskra
31.08.2019 16:30 Sloga : Bosna (K)
31.08.2019 16:30 Mladost : Priluk
31.08.2019 16:30 Mošćanica : Usora
31.08.2019 16:30 Famos : Igman
31.08.2019 16:30 Turbina : Ljubuški
31.08.2019 16:30 Ključ : Bratstvo
31.08.2019 16:30 Omladinac : Bajer 99
31.08.2019 17:00 Mladost (T) : Stjepan Polje
31.08.2019 17:00 Trebava : Koraj
31.08.2019 17:00 OFK Međiđa : Voćar
31.08.2019 17:00 OFK Vida : Izbor
31.08.2019 16:00 Zeta : Rudar
31.08.2019 16:00 Podgorica : Iskra
31.08.2019 16:00 Kom : Sutjeska
31.08.2019 16:00 OFK Petrovac : OFK Titograd
31.08.2019 16:00 Budućnost : Grbalj
31.08.2019 13:30 Southampton : Manchester United
31.08.2019 16:00 Chelsea : Sheffield United
31.08.2019 16:00 Crystal Palace : Aston Villa
31.08.2019 16:00 Leicester : Bournemouth
31.08.2019 16:00 Manchester City : Brighton
31.08.2019 16:00 Newcastle United : Watford
31.08.2019 16:00 West Ham : Norwich City
31.08.2019 18:30 Burnley : Liverpool
31.08.2019 17:00 Osasuna : Barcelona
31.08.2019 19:00 Getafe : Deportivo Alavés
31.08.2019 19:00 Levante : Real Valladolid
31.08.2019 21:00 Real Betis : Leganés
31.08.2019 15:30 Bayern München : Mainz 05
31.08.2019 15:30 Bayer Leverkusen : Hoffenheim
31.08.2019 15:30 Wolfsburg : Paderborn
31.08.2019 15:30 Freiburg : Köln
31.08.2019 15:30 Schalke 04 : Hertha BSC
31.08.2019 18:30 Union Berlin : Borussia Dortmund
31.08.2019 18:00 Milan : Brescia
31.08.2019 20:45 Juventus : Napoli
31.08.2019 17:30 Olympique Lyonnais : Bordeaux
31.08.2019 20:00 Angers : Dijon
31.08.2019 20:00 Toulouse : Amiens SC
31.08.2019 20:00 Nantes : Montpellier
31.08.2019 20:00 Nîmes : Brest
31.08.2019 18:00 Sarajevo : Mladost
31.08.2019 18:00 Sloboda : Slavija
31.08.2019 12:30 Posušje : Branitelj
31.08.2019 12:30 Stolac : Leotar
31.08.2019 12:30 Brotnjo : Grude
31.08.2019 17:30 Sarajevo : Željezničar
31.08.2019 17:30 Široki Brijeg : Zvijezda 09
31.08.2019 17:30 Sloboda : Tuzla Siti
31.08.2019 17:30 Čelik : Borac
31.08.2019 17:30 Zrinjski : Mladost
31.08.2019 12:30 Posušje : Branitelj
31.08.2019 12:30 Brotnjo : Grude
31.08.2019 17:00 Radnik : Velež
31.08.2019 17:00 Sarajevo : Željezničar
31.08.2019 17:00 Široki Brijeg : Zvijezda 09
31.08.2019 17:00 Sloboda : Tuzla Siti
31.08.2019 17:00 Čelik : Borac
31.08.2019 17:00 Zrinjski : Mladost
4:1
To je drugi gol Salatića.
2:2
Gol (Jedinstvo)
Tim iz Žeravice je poravnao na 2:2.
4:1
Gol (Mladost (G))
Tim Mladosti dolazi do četvrtog gola.
2:0
49.minut Gol (Željezničar Sport Team)
Nastavljena utakmica u Derventi, a u 49.minutu rezervista gostiju Danilo Teodorović iskoristio je zbunjenost odbrane domaćih i pogodio cilj. Tekstilac - Željezničar 2:1.
2:0
Crveni karton (Slavija)
Jedanesterac je skrivio Marko Marković, koji je za taj start dobio žuti karton. S obzirom da je to bio drugi žuti Slavija će od 64' igrati sa igračem manje