Sheffield United Sheffield
1 : 1

Pl: Novi kiks Totenhema

09.11.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Totenhema nastavili su sa kiksevima u Premijer ligi. U 12. kolu odigrali su samo 1-1 protiv ekipe Å efilda na svom terenu.

Å efild je od starta igrao hrabro i nametnuli su svoj ritam. Imali su bolje Å”anse u prvom poluvremenu ali ih nisu iskoristili. U nastavku, Totenhem je dosta srećno poveo preko Sona. Na 1-1 izjednačio je Baldok. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata.

Everton jje savladao u gostima Sautempton sa 2-1, Barnli Vest Hema kući 3-0 dok je ekipa Njukasla preokretom savladala Bormut sa 2-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Tottenham Sheffield United