XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 198 utakmica za dan
Subota, 9 Novembar 2019

Fudbal

09.11.2019 13:30 Radnik 1 : 1 Sarajevo
09.11.2019 16:30 Sloboda 0 : 4 Željezničar
09.11.2019 13:30 Čelik 2 : 1 Zvijezda 09
09.11.2019 16:00 Zrinjski 4 : 0 Tuzla City
09.11.2019 16:00 Radnik 0 : 1 Mladost
09.11.2019 16:00 Rad 2 : 0 Spartak ŽK
09.11.2019 16:00 Napredak 3 : 1 Čukarički
09.11.2019 18:00 Mačva 0 : 1 Vojvodina
09.11.2019 13:30 Smederevo 1924 0 : 1 OFK Bačka
09.11.2019 13:30 Dinamo 1 : 0 Radnički 1923
09.11.2019 13:30 Kabel 3 : 1 Metalac
09.11.2019 13:30 Zemun 1 : 1 Zlatibor
09.11.2019 13:30 Novi Pazar 2 : 4 OFK Žarkovo
09.11.2019 13:30 RFK Grafičar 3 : 1 Trayal
09.11.2019 13:30 Budućnost 0 : 0 Kolubara
09.11.2019 13:30 Kozara 2 : 1 Rudar Prijedor
09.11.2019 13:30 Podrinje 0 : 2 Krupa
09.11.2019 13:30 Slavija 1 : 1 Tekstilac
09.11.2019 13:30 Jedinstvo 1 : 2 Željezničar Sport Team
09.11.2019 13:30 Sloboda (MG) 3 : 0 Sloga (D)
09.11.2019 13:30 Ljubić 12 : 1 Sloboda (NG)
09.11.2019 13:30 Borac (KD) 5 : 1 Sloga (S)
09.11.2019 13:30 Borac (Š) 3 : 1 Proleter
09.11.2019 13:30 Drina HE 3 : 1 Budućnost
09.11.2019 13:30 Leotar 0 : 0 Drina
09.11.2019 13:30 Mladost (G) 3 : 2 Jedinstvo
09.11.2019 13:30 Mladost 1 : 1 Gorica
09.11.2019 13:30 Guber 0 : 5 Partizan
09.11.2019 13:30 Olimp 0 : 3 Željeznica
09.11.2019 13:30 Obradovac 4 : 0 Omladinac
09.11.2019 13:30 OFK Pridjel 4 : 2 Budućnost
09.11.2019 13:30 Rudar 3 : 4 GOŠK
09.11.2019 13:30 Orašje 1 : 1 Olimpik
09.11.2019 13:30 Slaven 0 : 3 TOŠK
09.11.2019 13:30 Travnik 3 : 1 Budućnost
09.11.2019 13:30 Igman 1 : 1 Metalleghe BSI
09.11.2019 13:30 Goražde 3 : 1 Jedinstvo
09.11.2019 13:30 NK Vitez 5 : 1 Krajišnik
09.11.2019 13:30 Brekovica 78 0 : 3 Rudar
09.11.2019 13:30 Podgrmeč 3 : 1 Iskra
09.11.2019 13:30 Radnički 4 : 0 Lokomotiva
09.11.2019 13:30 Sloga 9 : 1 Čelić
09.11.2019 13:30 Mladost 1 : 3 Gradina
09.11.2019 13:30 Bosna 3 : 0 Usora
09.11.2019 13:30 Mošćanica 1 : 3 Stupčanica
09.11.2019 13:30 Famos 5 : 2 Moševac
09.11.2019 13:30 Turbina 2 : 1 Sloga
09.11.2019 13:00 Sloga (P) 2 : 3 Hajduk
09.11.2019 13:00 Ingram 1 : 6 Gornji Rahić
09.11.2019 13:30 Mladost 0 : 0 Slatina
09.11.2019 13:30 Grivice 5 : 0 Partizan
09.11.2019 13:30 Vrana 4 : 1 Rudar
09.11.2019 13:00 Rudar 1 : 1 Zeta
09.11.2019 13:00 Iskra 2 : 1 Podgorica
09.11.2019 15:00 OFK Titograd 1 : 2 OFK Petrovac
09.11.2019 13:00 Grbalj : Budućnost
09.11.2019 16:00 Burnley 3 : 0 West Ham
09.11.2019 13:30 Chelsea 2 : 0 Crystal Palace
09.11.2019 18:30 Leicester 2 : 0 Arsenal
09.11.2019 16:00 Newcastle United 2 : 1 Bournemouth
09.11.2019 16:00 Southampton 1 : 2 Everton
09.11.2019 16:00 Tottenham 1 : 1 Sheffield United
09.11.2019 13:00 Deportivo Alavés 3 : 0 Real Valladolid
09.11.2019 21:00 Barcelona 4 : 1 Celta de Vigo
09.11.2019 18:30 Eibar 0 : 4 Real Madrid
09.11.2019 16:00 Valencia 2 : 0 Granada
09.11.2019 18:30 Bayern München 4 : 0 Borussia Dortmund
09.11.2019 15:30 Hertha BSC 2 : 4 RB Leipzig
09.11.2019 15:30 Mainz 05 2 : 3 Union Berlin
09.11.2019 15:30 Schalke 04 3 : 3 Fortuna
09.11.2019 15:30 Paderborn 0 : 1 Augsburg
09.11.2019 15:00 Brescia 0 : 4 Torino
09.11.2019 18:00 Internazionale 2 : 1 Verona
09.11.2019 20:45 Napoli 0 : 0 Genoa
09.11.2019 20:00 Monaco 1 : 0 Dijon
09.11.2019 20:00 Lille 0 : 0 Metz
09.11.2019 17:30 Brest 1 : 2 PSG
09.11.2019 20:00 Reims 0 : 0 Angers
09.11.2019 20:00 Strasbourg 4 : 1 Nîmes
09.11.2019 14:00 Mladost 4 : 0 Borac
09.11.2019 14:00 Zemun 5 : 0 Požarevac
09.11.2019 14:00 Mladost 1 : 1 Zrinjski
09.11.2019 12:00 Kozara 0 : 5 Željezničar Sport team
09.11.2019 12:00 Bosna 0 : 2 Ilićka 01
09.11.2019 12:00 Lokomotiva 2 : 0 Slaven
09.11.2019 13:30 Olimpik 1 : 2 Radnik
09.11.2019 13:30 Željezničar 3 : 1 Igman
09.11.2019 13:30 Krivaja 3 : 1 ZSK 2013
09.11.2019 13:30 Radnik 5 : 0 TOŠK
09.11.2019 13:30 Kiseljak 4 : 3 Vis Simm Bau
09.11.2019 13:30 Troglav 1918 2 : 1 Branitelj
09.11.2019 13:30 Brotnjo 0 : 9 Tomislav
09.11.2019 14:00 Zvijezda 09 2 : 0 Široki Brijeg
09.11.2019 11:30 Tuzla City 0 : 1 Sloboda
09.11.2019 14:30 Borac 0 : 2 Čelik
09.11.2019 10:00 Kozara 2 : 0 Željezničar Sport Team
09.11.2019 10:00 Bosna 1 : 4 Ilićka 01
09.11.2019 10:00 Lokomotiva 3 : 0 Slaven
09.11.2019 11:00 Olimpik 1 : 6 Radnik
09.11.2019 11:00 Željezničar 5 : 0 Igman
09.11.2019 11:00 Krivaja 2 : 1 ZSK 2013
09.11.2019 11:00 Radnik 3 : 2 TOŠK
09.11.2019 11:00 Kiseljak 3 : 1 Vis Simm Bau
09.11.2019 11:00 Troglav 1918 4 : 1 Branitelj
09.11.2019 11:00 Brotnjo 0 : 1 Tomislav
09.11.2019 11:30 Dubrave 4 : 8 Jedinstvo
09.11.2019 11:30 Lijevče 1 : 0 Omarska
09.11.2019 12:00 Zvijezda 09 0 : 9 Široki Brijeg
09.11.2019 10:00 Tuzla City 0 : 3 Sloboda
09.11.2019 13:00 Borac 3 : 1 Čelik
09.11.2019 10:00 Sloga 2 : 0 Alfa Modriča
09.11.2019 10:00 Proleter 2 : 2 OFK Spartak 2013
09.11.2019 10:00 Željezničar 0 : 9 Željezničar Sport Team
09.11.2019 10:00 Rudar Prijedor 0 : 2 Krupa
09.11.2019 10:00 Polet 1926 2 : 0 Mineral
09.11.2019 11:00 Zenit 0 : 3 Borac
09.11.2019 10:00 Dubrave 3 : 1 Jedinstvo
09.11.2019 10:00 Lijevče 1 : 4 Omarska
09.11.2019 11:30 Tomislav 3 : 3 Blato
09.11.2019 11:30 Sloga 2 : 2 Alfa Modriča
09.11.2019 11:30 Proleter 1 : 6 OFK Spartak 2013
09.11.2019 11:30 Željezničar 0 : 6 Željezničar Sport team
09.11.2019 11:30 Rudar Prijedor 1 : 1 Radnik Urije
09.11.2019 11:30 Polet 1926 1 : 1 Mineral
09.11.2019 10:00 Tomislav 3 : 0 Blato

Futsal

09.11.2019 17:00 Kaskada 7 : 4 Tango
09.11.2019 14:00 Brčko Zdravlje 3 : 0 Brod
09.11.2019 19:00 Viktorija 5 : 2 Gradiška
09.11.2019 17:30 Sokrates 3 : 1 Borac
09.11.2019 19:00 Jošavka 5 : 8 Obilić
09.11.2019 20:45 Derventa 5 : 2 Ljubić
09.11.2019 18:00 Lilium 2 : 2 Željezničar
09.11.2019 16:00 Neimari 6 : 3 Žepče
09.11.2019 18:00 Konjodor 3 : 0 Neretva
09.11.2019 19:00 Lukavac 3 : 3 Banovići

Košarka

09.11.2019 18:00 Zadar 57 : 72 Partizan NIS
09.11.2019 20:00 Budućnost VOLI 87 : 64 Cibona
09.11.2019 18:00 Promo 79 : 75 Kakanj
09.11.2019 19:00 Vogošća 69 : 89 Zrinjski
09.11.2019 20:00 Leotar 84 : 78 Čapljina
09.11.2019 20:00 Slavija 1996 57 : 65 Budućnost BN
09.11.2019 20:00 Borac 84 : 58 Radnik BN
09.11.2019 19:00 Sokolac 85 : 69 Sutjeska
09.11.2019 19:00 Stars Basket 61 : 79 Hunters
09.11.2019 19:00 Mladost 60 : 92 Kozara
09.11.2019 WBS 82 : 84 Šamac
09.11.2019 Modriča 68 : 58 Rudar 2015
09.11.2019 17:00 RMU Banovići 100 : 72 Orlovi

Odbojka

09.11.2019 18:00 Tempo 3 : 2 Domaljevac
09.11.2019 18:00 Radnik 0 : 3 Bosna
09.11.2019 20:00 Maglić 2 : 3 Kakanj 78
09.11.2019 18:00 Jahorina 3 : 0 Gradiška
09.11.2019 18:00 Napredak 1 : 3 Bihać
09.11.2019 19:00 Krivaja 3 : 0 Breza 1934
09.11.2019 17:00 Goražde 3 : 1 Mostar
09.11.2019 14:30 Inova 0 : 3 Gacko
09.11.2019 18:00 Ljubinje 3 : 0 Drina
09.11.2019 15:00 Radnik 3 : 0 Modriča
09.11.2019 15:00 Prijedor 0 : 3 Kotor Varoš
09.11.2019 16:00 Balkana MP 3 : 1 Smeč
09.11.2019 14:00 Laktaši 0 : 3 Gradiška
09.11.2019 14:00 Kozara 3 : 1 Smeč DN
09.11.2019 13:00 Panter 3 : 0 Derventa
09.11.2019 14:00 Zelengora 3 : 0 ŽOK Leotar 2
09.11.2019 15:00 Stakorina 2 : 3 Velež
09.11.2019 18:00 Bosna 3 : 0 Gračanica Fortex
09.11.2019 18:00 Orašje 3 : 0 Čelik-R
09.11.2019 19:00 Maglaj 3 : 2 Gradina-Herceg
09.11.2019 15:00 Orašje 2 1 : 3 Tešanj
09.11.2019 13:30 Mikasa 3 : 2 Kula-Gradačac 2

Rukomet

09.11.2019 17:00 Slavija 16 : 16 Izviđač CO
09.11.2019 17:00 Leotar 34 : 30 Drina
09.11.2019 19:00 Bosna Vispak 44 : 34 Goražde
09.11.2019 17:30 Borac m:tel 21 : 25 Gračanica
09.11.2019 18:00 Lokomotiva 39 : 30 Maglaj
09.11.2019 19:00 Iskra 33 : 33 Sloga (D)
09.11.2019 19:00 Derventa 37 : 25 Kotor Varoš
09.11.2019 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 31 : 27 Prijedor
09.11.2019 19:00 Višegrad 41 : 34 Jedinstvo 2015
09.11.2019 15:00 ORK Borac 28 : 22 Bijeljina
09.11.2019 19:00 Mladost 33 : 29 Kozara
09.11.2019 17:00 Sava 19 : 19 Sloga 2
09.11.2019 20:00 Sana 7 30 : 37 Čelik Junior
09.11.2019 18:00 Travnik 29 : 24 Vogošča PH 2
09.11.2019 19:00 Međugorje 28 : 24 RA Čapljina
09.11.2019 18:00 Zrinjski 19 : 33 Krivaja
09.11.2019 20:00 Goražde 39 : 30 Jedinstvo (T)
09.11.2019 16:00 Katarina 25 : 35 Izviđač
09.11.2019 18:00 Dubica 22 : 27 Jedinstvo (B)
09.11.2019 18:00 Grude 44 : 26 Mira
09.11.2019 19:00 Brod 32 : 18 Borja
09.11.2019 16:00 Knežopoljka 49 : 12 Radnik
09.11.2019 15:30 Ilidža 40 : 30 Krajina
09.11.2019 15:00 Živinice 19 : 26 Hrasnica
09.11.2019 18:00 Sloga 2013 32 : 27 Turbina

Vaterpolo

09.11.2019 TENT 9 : 14 Novi Beograd Vukovi
09.11.2019 Rasina 17 : 12 Dorćol
09.11.2019 Palilula 25 : 6 Banja Luka