25 : 12

Smeč bolji od Novog Grada

16.11.2019 Administrator DC

Smeč, Lukavac

Odbojkašice Smeča iz Lukavca su na svom parketu porazili ekipu Novi Grad Sarajevo sa 3:1. Tim iz Sarajeva je u prvom setu pružio dostojan otpor domaćinu, ali su ga odbojkašice Smeča dobile sa 25:21. Drugi je bio u znaku domaćeg tima, a gošće su osvojile samo 12 poena.

Kada se očekivalo da Smeč nastavi u istom ritmu malo je zastao i dozvolio timu iz Sarajeva do dobije treći set 17:25.

Bila je to dobra opomena domaćim igračicama. Opet su zaigrale agresivnije i odgovornije i sa 25:12 završile meč i dobile ga sa 3:1.

Smeč – Novi Grad 3:1 (25:21,25:12,17:25,25:12)

Lukavac. Sudije: Šefka Hasanić, Jovica Turanjanin.

Smeč: Am. Hadžić, Likić, Aj. Hadžić, Muratović, Salihović, Vujadinović, Divljan, Buljubašić, Dautović, Bećirović, Kovačević, Simić. Treneri: Jasminka Valjevac i Melika Dautović.

Novi Grad: Dedić, Malićbegović, Baručija, Murati, Turkalo, Bungar, Hanić, Mešanović, Rašljanin, Gojak, Alić, Šumar. Treneri: Sanjin Bezdrob, Amela Bezdrob, Edin Begović.