Kolak, Modić, Dujaković, Puzigaća, Palić, Blažević, Šipovac, Filipović, Maksimović, Miketek, Nikolić.
Muminović, Efendić, Musić, Zitouni, Beganović, Šarčević, Ramić, Stjepanović, Burić, Terzić, Hadžanović.
Penali...
Nakon penala Tuzal ide dalje 6:7.

Fudbaleri Tuzla Sitija plasirali su se u 1/8 finala Kupa BiH!

18.09.2019 Jelica Vujanović

Tuzlaci su u Krupi na Vrbasu odigrali 0:0 a proÅ”li su dalje nakon boljeg izvođenja penala gdje je bilo 7:6.

Ā

.Najbolju Å”ansu u prvom dijelu GOSTIĀ su imali u 14.minuti kada je Beganović imao stopostotnu Å”ansu ali mreža se nije zatresla.Ā Nakon 90 minuta nije bilo golova.

Penale su pogodili svi koji su Å”utirali i to: Zitouni, Ramić, Å arčević, Stjepanović, Muminović, Nukić i Crnkić. U zadnjoj seriji Muminović je odbranio penal za prolaz naÅ”eg tima.