Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
24.04.2019 17:00 | Krupa | 1 : 0 | Tuzla Siti | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Čelik
Zenica
|
24.04.2019 17:00 | Zvijezda 09 | 4 : 0 | Čelik | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.04.2019 17:00 | GOŠK | 1 : 2 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
24.04.2019 17:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.04.2019 17:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
24.04.2019 20:00 | Željezničar | 0 : 0 | Široki Brijeg |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
FSA
Prijedor
|
24.04.2019 17:00 | Borac | 4 : 0 | FSA |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Željeznica
Trnovo
|
24.04.2019 17:00 | OFK Podgrab | 1 : 2 | Željeznica |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Džaja
Banja Luka
|
24.04.2019 16:30 | Mladost Farmaprom | 1 : 1 | Džaja | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
24.04.2019 17:00 | Rekreativo | 1 : 2 | Šnjegotina | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
24.04.2019 20:00 | Gomionica | 0 : 2 | Sloga Nektar | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
24.04.2019 17:00 | OFK Banja Luka 2017 | 0 : 6 | Polet Krajišnik |
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
24.04.2019 17:30 | Miloš Obilić | 1 : 0 | OFK Janja 2009 |
Lokanj
Lokanj
|
|
Tabanci
Tabanci
|
24.04.2019 17:00 | Lokanj | 1 : 0 | Tabanci |
Brzi
Busnovi
|
|
Omarska
Omarska
|
24.04.2019 18:00 | Brzi | 2 : 2 | Omarska | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
24.04.2019 18:00 | Rasavci | 0 : 5 | Gomjenica |
Berane
Berane
|
|
Bokelj
Kotor
|
24.04.2019 16:30 | Berane | 2 : 1 | Bokelj | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
24.04.2019 16:30 | Igalo | 2 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
24.04.2019 16:30 | Jezero | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Dečić
Tuzi
|
24.04.2019 16:30 | Kom | 2 : 0 | Dečić | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
24.04.2019 16:30 | Arsenal | 0 : 1 | Otrant-Olympic |
Manchester United
Manchester
|
|
Manchester City
Manchester
|
24.04.2019 21:00 | Manchester United | 0 : 2 | Manchester City | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Arsenal
London
|
24.04.2019 20:45 | Wolverhampton | 3 : 1 | Arsenal |
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Valencia
Valencia
|
24.04.2019 19:30 | Atlético Madrid | 3 : 2 | Valencia | ||||||
Leganés
Leganés
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
24.04.2019 20:30 | Leganés | 0 : 1 | Athletic Club | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Real Betis
Sevilla
|
24.04.2019 21:30 | Levante | 4 : 0 | Real Betis | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Celta de Vigo
Vigo
|
24.04.2019 20:30 | Espanyol | 1 : 1 | Celta de Vigo |
Borac
Šamac
|
|
Orašje
Orašje
|
24.04.2019 17:00 | Borac | 0 : 2 | Orašje |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Troglav 1918
Livno
|
24.04.2019 15:00 | Branitelj | 0 : 2 | Troglav 1918 |
Borac
Šamac
|
|
Orašje
Orašje
|
24.04.2019 15:00 | Borac | 4 : 1 | Orašje |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Troglav 1918
Livno
|
24.04.2019 13:00 | Branitelj | 1 : 3 | Troglav 1918 |
Fortuna
Živinice
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
24.04.2019 15:00 | Fortuna | 4 : 3 | Široki Brijeg |
Mostar SG
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
24.04.2019 19:00 | Mostar SG | 2 : 3 | Salines | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
24.04.2019 19:30 | Zrinjski | 1 : 5 | Brotnjo |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.04.2019 19:30 | Široki | 91 : 76 | Zrinjski | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Vogošća
Vogošća
|
24.04.2019 17:30 | Spars | 90 : 56 | Vogošća | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
24.04.2019 19:30 | Sloboda | 80 : 75 | Mladost |
Leotar
Trebinje
|
|
Borac
Banja Luka
|
24.04.2019 20:00 | Leotar | 80 : 71 | Borac |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
24.04.2019 19:00 | Borac M:TEL | 30 : 29 | Sloga(D) | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
24.04.2019 19:00 | Derventa | 21 : 31 | Vogošća Poljine Hills | ||||||
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.04.2019 19:00 | Sloga(GV-U) | 21 : 24 | Zrinjski | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Gračanica
Gračanica
|
24.04.2019 19:00 | Bosna | 25 : 22 | Gračanica | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
24.04.2019 19:00 | Slavija | 29 : 26 | Lokomotiva | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Maglaj
Maglaj
|
24.04.2019 19:00 | Konjuh | 28 : 23 | Maglaj |
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Vitez
Vitez
|
24.04.2019 15:30 | Sloga 2013 | 35 : 26 | Vitez | ||||||
Iskra(B)
Bugojno
|
|
Neretva
Jablanica
|
24.04.2019 | Iskra(B) | 0 : 10 | Neretva |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Katarina
Mostar
|
24.04.2019 18:30 | Dubica | 31 : 29 | Katarina |
Rogatica
Rogatica
|
|
Doboj
Doboj
|
24.04.2019 17:00 | Rogatica | 21 : 30 | Doboj |