Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 218 utakmica za dan
Subota, 3 April 2021


Fudbal

Podgorica
Podgorica
2 : 1
Rudar
Pljevlja
03.04.2021 13:00
Podgorica
2 : 1
Rudar
OFK Titograd
Podgorica
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
03.04.2021 16:00
OFK Titograd
0 : 4
Sutjeska
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Dečić
Tuzi
03.04.2021 15:00
OFK Petrovac
0 : 0
Dečić
Budućnost
Podgorica
0 : 1
Zeta
Golubovci
03.04.2021 18:00
Budućnost
0 : 1
Zeta
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Jezero
Plav
03.04.2021 17:00
Iskra
1 : 1
Jezero
Zvijezda
Gradačac
2 : 1
Budućnost
Banovići
03.04.2021 16:00
Zvijezda
2 : 1
Budućnost
Jedinstvo
Bihać
1 : 0
TOŠK
Tešanj
03.04.2021 16:00
Jedinstvo
1 : 0
TOŠK
Orašje
Orašje
6 : 0
Slaven
Živinice
03.04.2021 16:00
Orašje
6 : 0
Slaven
Goražde
Goražde
2 : 1
Travnik
Travnik
03.04.2021 16:00
Goražde
2 : 1
Travnik
Igman
Konjic
0 : 1
Radnik
Hadžići
03.04.2021 16:00
Igman
0 : 1
Radnik
NK Vitez
Vitez
5 : 0
Radnik
Donji Vakuf
03.04.2021 16:00
NK Vitez
5 : 0
Radnik
Iskra
Bugojno
2 : 0
Vlašić
Turbe
03.04.2021 16:00
Iskra
2 : 0
Vlašić
Vitez
Bužim
1 : 0
Brekovica 78
Brekovica
03.04.2021 16:30
Vitez
1 : 0
Brekovica 78
Krajišnik
Velika Kladuša
2 : 2
Krajina
Cazin
03.04.2021 16:30
Krajišnik
2 : 2
Krajina
Mladost
Malešići
1 : 1
Bosna (M)
Mionica
03.04.2021 16:00
Mladost
1 : 1
Bosna (M)
Bosna (K)
Kalesija
2 : 2
Radnički
Lukavac
03.04.2021 16:00
Bosna (K)
2 : 2
Radnički
Lokomotiva
Miričina
3 : 0
Priluk
Priluk
03.04.2021 16:00
Lokomotiva
3 : 0
Priluk
Mramor
Mramor
0 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
03.04.2021 16:00
Mramor
0 : 1
Gornji Rahić
Famos
Hrasnica
1 : 0
Mošćanica
Sarajevo
03.04.2021 16:00
Famos
1 : 0
Mošćanica
UNIS
Vogošća
1 : 0
Usora
Žabljak-Usora
03.04.2021 16:00
UNIS
1 : 0
Usora
Stolac
Stolac
0 : 1
Rama
Prozor-Rama
03.04.2021 15:30
Stolac
0 : 1
Rama
Turbina
Jablanica
2 : 2
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
03.04.2021 15:30
Turbina
2 : 2
Sloga
Omladinac 75
Pokoj
2 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
03.04.2021 16:00
Omladinac 75
2 : 0
Željezničar
Bajer 99
Velagići
2 : 1
Omladinac
Sanica
03.04.2021 16:00
Bajer 99
2 : 1
Omladinac
Borac
Izačić
2 : 4
Ključ
Ključ
03.04.2021 16:00
Borac
2 : 4
Ključ
Bratstvo
Bosanska Krupa
1 : 1
Mladost
Vrnograč
03.04.2021 16:00
Bratstvo
1 : 1
Mladost
Ozren
Semizovac
1 : 1
Stup
Sarajevo
03.04.2021
Ozren
1 : 1
Stup
Mladost
Župča
1 : 1
Baton
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Mladost
1 : 1
Baton
Sloga
Tojšići
2 : 0
Jedinstvo
Lukavica
03.04.2021 16:00
Sloga
2 : 0
Jedinstvo
Mramor
Babice
1 : 0
Trešnjevka
Maoča
03.04.2021 16:00
Mramor
1 : 0
Trešnjevka
Vrana
Banovići Selo
2 : 0
Budućnost
Donja Lukavica
03.04.2021 16:00
Vrana
2 : 0
Budućnost
Mladost (Solina)
Solina
3 : 0
Omazići 1937
Omazići
03.04.2021 16:00
Mladost (Solina)
3 : 0
Omazići 1937
Spreča
Donji Rainci
1 : 3
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
03.04.2021 13:00
Spreča
1 : 3
Gornje Dubrave
Sapna
Sapna
2 : 0
Mladost
Gornja Tuzla
03.04.2021 13:00
Sapna
2 : 0
Mladost
Inđija
Inđija
1 : 0
Rad
Beograd
03.04.2021 14:55
Inđija
1 : 0
Rad
Radnik
Surdulica
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
03.04.2021 14:55
Radnik
2 : 1
Zlatibor
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
03.04.2021 14:55
Javor Matis
1 : 1
OFK Bačka
Partizan
Beograd
3 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
03.04.2021 19:05
Partizan
3 : 0
Metalac
Napredak
Kruševac
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
03.04.2021 17:00
Napredak
1 : 4
Crvena zvezda
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Dinamo
Vranje
03.04.2021 16:00
GFK Jagodina
1 : 1
Dinamo
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Železničar (P)
Pančevo
03.04.2021 16:00
Budućnost
1 : 1
Železničar (P)
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
03.04.2021 18:00
Kolubara
2 : 1
Sloga (K)
Loznica
Loznica
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
03.04.2021 16:00
Loznica
2 : 1
Radnički (SM)
Zemun
Zemun
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
03.04.2021 16:00
Zemun
1 : 2
RFK Grafičar
Borac 1926
Čačak
1 : 1
IMT
Beograd
03.04.2021 16:00
Borac 1926
1 : 1
IMT
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
03.04.2021 16:00
OFK Žarkovo
1 : 0
Radnički (P)
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Kabel
Novi Sad
03.04.2021 16:00
Radnički 1923
0 : 0
Kabel
Arsenal
London
0 : 3
Liverpool
Liverpool
03.04.2021 16:00
Arsenal
0 : 3
Liverpool
Aston Villa
Birmingem
3 : 1
Fulham
London
03.04.2021 16:00
Aston Villa
3 : 1
Fulham
Chelsea
London
2 : 5
West Bromwich Albion
West Bromwich
03.04.2021 16:00
Chelsea
2 : 5
West Bromwich Albion
Everton
Liverpool
1 : 1
Crystal Palace
London
03.04.2021 16:00
Everton
1 : 1
Crystal Palace
Leeds United
Leeds
2 : 1
Sheffield United
Sheffield
03.04.2021 16:00
Leeds United
2 : 1
Sheffield United
Leicester City
Leicester
0 : 2
Manchester City
Manchester
03.04.2021 16:00
Leicester City
0 : 2
Manchester City
Manchester United
Manchester
2 : 1
Brighton
Brighton
03.04.2021 16:00
Manchester United
2 : 1
Brighton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 2
Tottenham Hotspur
London
03.04.2021 16:00
Newcastle United
2 : 2
Tottenham Hotspur
Southampton
Southampton
3 : 2
Burnley
Burnley
03.04.2021 16:00
Southampton
3 : 2
Burnley
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 3
West Ham United
London
03.04.2021 16:00
Wolverhampton
2 : 3
West Ham United
Granada
Granada
0 : 3
Villarreal
Villarreal
03.04.2021 14:00
Granada
0 : 3
Villarreal
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
03.04.2021 18:30
Osasuna
0 : 0
Getafe
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Eibar
Eibar
03.04.2021 16:15
Real Madrid
2 : 0
Eibar
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 2
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
03.04.2021 15:30
Borussia Dortmund
1 : 2
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
Leipzig
0 : 1
Bayern
München
03.04.2021 18:30
RB Leipzig
0 : 1
Bayern
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
03.04.2021 20:30
Borussia M'gladbach
2 : 1
Freiburg
Bayer 04
Leverkusen
2 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
03.04.2021 15:30
Bayer 04
2 : 1
Schalke 04
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 0
Köln
Köln
03.04.2021 15:30
Wolfsburg
1 : 0
Köln
Mainz 05
Mainz
1 : 1
Arminia
Bielefeld
03.04.2021 15:30
Mainz 05
1 : 1
Arminia
Augsburg
Augsburg
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
03.04.2021 15:30
Augsburg
2 : 1
Hoffenheim
Lens
Lens
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
03.04.2021 21:00
Lens
1 : 1
Olympique Lyonnais
Monaco
Monaco
4 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
03.04.2021 13:00
Monaco
4 : 0
Metz
PSG
Paris
0 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
03.04.2021 17:00
PSG
0 : 1
Lille
Napoli
Napoli
4 : 3
Crotone
Crotone
03.04.2021 15:00
Napoli
4 : 3
Crotone
Genoa
Genova
1 : 1
Fiorentina
Firenze
03.04.2021 15:00
Genoa
1 : 1
Fiorentina
Bologna
Bologna
0 : 1
Internazionale
Milano
03.04.2021 20:45
Bologna
0 : 1
Internazionale
Torino
Torino
2 : 2
Juventus
Torino
03.04.2021 18:00
Torino
2 : 2
Juventus
Benevento
Benevento
2 : 2
Parma
Parma
03.04.2021 15:00
Benevento
2 : 2
Parma
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 2
Roma
Roma
03.04.2021 15:00
Sassuolo
2 : 2
Roma
Milan
Milano
1 : 1
Sampdoria
Genova
03.04.2021 12:30
Milan
1 : 1
Sampdoria
Lazio
Roma
2 : 1
Spezia
La Spezia
03.04.2021 15:00
Lazio
2 : 1
Spezia
Atalanta
Bergamo
3 : 2
Udinese
Udine
03.04.2021 15:00
Atalanta
3 : 2
Udinese
Cagliari
Cagliari
0 : 2
Hellas Verona
Verona
03.04.2021 15:00
Cagliari
0 : 2
Hellas Verona
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
03.04.2021 15:00
Krupa
1 : 1
Tuzla City
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
03.04.2021 15:00
Sloboda
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
03.04.2021 19:00
Sarajevo
1 : 0
Široki Brijeg
Ljubić
Prnjavor
5 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
03.04.2021 15:30
Ljubić
5 : 0
Slavija
Jedinstvo
Brčko
0 : 1
Podrinje
Janja
03.04.2021 15:30
Jedinstvo
0 : 1
Podrinje
Borac
Kozarska Dubica
3 : 0
Kozara
Gradiška
03.04.2021 15:30
Borac
3 : 0
Kozara
Leotar
Trebinje
2 : 2
Sloga
Doboj
03.04.2021 15:30
Leotar
2 : 2
Sloga
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
03.04.2021 15:30
Tekstilac
0 : 2
Rudar Prijedor
Drina
Zvornik
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
03.04.2021 15:30
Drina
1 : 0
Sloboda
Modriča
Modriča
4 : 1
Željezničar
Banja Luka
03.04.2021 15:30
Modriča
4 : 1
Željezničar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 1
Sutjeska
Foča
03.04.2021 15:30
Zvijezda 09
2 : 1
Sutjeska
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 1
Zrinjski
Mostar
03.04.2021 11:00
Široki Brijeg
0 : 1
Zrinjski
Mladost
Donji Kakanj
3 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
03.04.2021 14:00
Mladost
3 : 2
Rudar Prijedor
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
3 : 0
Borac
Banja Luka
03.04.2021 11:00
Zvijezda 09
3 : 0
Borac
Olimp
Pale
3 : 6
Goražde
Goražde
03.04.2021 12:00
Olimp
3 : 6
Goražde
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Rudar (B)
Breza
03.04.2021 12:00
Sarajevo
3 : 0
Rudar (B)
Borac
Jelah
3 : 3
Žepče
Žepče
03.04.2021 12:00
Borac
3 : 3
Žepče
Natron
Maglaj
1 : 1
Fortuna
Zenica
03.04.2021 12:00
Natron
1 : 1
Fortuna
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
03.04.2021 13:00
Zrinjski
4 : 0
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Borac
Banja Luka
03.04.2021 13:00
Sarajevo
2 : 0
Borac
Radnik
Bijeljina
5 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
03.04.2021 13:00
Radnik
5 : 1
Krupa
Olimpik
Sarajevo
4 : 1
Velež
Mostar
03.04.2021 13:00
Olimpik
4 : 1
Velež
Tuzla City
Tuzla
1 : 1
Mladost
Doboj Kakanj
03.04.2021 13:00
Tuzla City
1 : 1
Mladost
Olimp
Pale
1 : 3
Goražde
Goražde
03.04.2021 10:00
Olimp
1 : 3
Goražde
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Rudar (B)
Breza
03.04.2021 10:00
Sarajevo
3 : 0
Rudar (B)
TOŠK
Tešanj
5 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
03.04.2021 10:00
TOŠK
5 : 0
Novi Travnik
Borac
Jelah
3 : 1
Žepče
Žepče
03.04.2021 10:00
Borac
3 : 1
Žepče
Natron
Maglaj
4 : 3
Fortuna
Zenica
03.04.2021 10:00
Natron
4 : 3
Fortuna
FA Academica
Sarajevo
3 : 1
Željezničar 1
Sarajevo
03.04.2021 12:00
FA Academica
3 : 1
Željezničar 1
Ozren
Semizovac
1 : 2
Radnik Hadžići
Hadžići
03.04.2021 12:00
Ozren
1 : 2
Radnik Hadžići
Dar
Sarajevo
3 : 5
Mlade Nade
Sarajevo
03.04.2021 12:00
Dar
3 : 5
Mlade Nade
Bambinosi
Sarajevo
6 : 1
Sarajevo
Sarajevo
03.04.2021 12:00
Bambinosi
6 : 1
Sarajevo
Romanija
Pale
1 : 5
Željezničar 2
Sarajevo
03.04.2021 12:00
Romanija
1 : 5
Željezničar 2
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
03.04.2021 10:00
Zrinjski
1 : 0
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
03.04.2021 12:00
Radnik
0 : 0
Krupa
Olimpik
Sarajevo
3 : 0
Velež
Mostar
03.04.2021 12:00
Olimpik
3 : 0
Velež
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
03.04.2021 12:00
Tuzla City
3 : 0
Mladost
Rudar
Kamengrad
0 : 3
Mladost 1938
B. Petrovac
03.04.2021 11:30
Rudar
0 : 3
Mladost 1938
Bihać
Bihać
1 : 4
Ključ
Ključ
03.04.2021 11:30
Bihać
1 : 4
Ključ
Kamenica
Kamenica - Bihać
1 : 7
Podgrmeč
Sanski Most
03.04.2021 11:30
Kamenica
1 : 7
Podgrmeč
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
5 : 0
Kolibri
Pokoj - Bihać
03.04.2021 11:30
Omladinac 75 Brekovica
5 : 0
Kolibri
Ćoralići
Ćoralići
4 : 0
Vitez
Bužim
03.04.2021 11:30
Ćoralići
4 : 0
Vitez
Krajina
Cazin
0 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
03.04.2021 11:30
Krajina
0 : 0
Sloga
Mladost (V)
Vrnograč
3 : 0
Gomila
Stijena
03.04.2021 11:30
Mladost (V)
3 : 0
Gomila
Mladost (P)
Polje - Cazin
2 : 1
Željezničar
Bosanska Krupa
03.04.2021 11:30
Mladost (P)
2 : 1
Željezničar
Tuzla City
Simin Han
1 : 1
Bratstvo
Gračanica
03.04.2021 11:00
Tuzla City
1 : 1
Bratstvo
Gradina
Srebrenik
1 : 2
Radnički
Lukavac
03.04.2021 11:00
Gradina
1 : 2
Radnički
Proleter
Tuzla
1 : 3
Bambi
Tuzla
03.04.2021 11:00
Proleter
1 : 3
Bambi
Betaklub Tango
Devetak
2 : 0
Zvijezda
Gradačac
03.04.2021 11:00
Betaklub Tango
2 : 0
Zvijezda
Eurofudbal
Stjepan Polje
1 : 4
Budućnost
Banovići
03.04.2021 11:00
Eurofudbal
1 : 4
Budućnost
Sarajevo
Sarajevo
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Sarajevo
0 : 3
Željezničar
Novi Grad 1
Sarajevo
2 : 1
Sarajevo 2
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Novi Grad 1
2 : 1
Sarajevo 2
Famos
Vojkovići
1 : 0
Željezničar 2
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Famos
1 : 0
Željezničar 2
Bambinosi
Sarajevo
0 : 2
Akademika 1
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Bambinosi
0 : 2
Akademika 1
Betaklub
Sarajevo
5 : 2
Sokolac
Sokolac
03.04.2021 10:00
Betaklub
5 : 2
Sokolac
Mlade Nade
Ilidža
4 : 4
Famos
Hrasnica
03.04.2021 10:00
Mlade Nade
4 : 4
Famos
FA Akademika
Sarajevo
5 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
03.04.2021 10:00
FA Akademika
5 : 1
Slavija
Atletiko
Sarajevo
4 : 0
AF Devetka
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Atletiko
4 : 0
AF Devetka
Novi Grad 1
Sarajevo
3 : 0
J Akademi
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Novi Grad 1
3 : 0
J Akademi
Vratnik
Sarajevo
6 : 1
La Paz
Pazarić
03.04.2021 10:00
Vratnik
6 : 1
La Paz
Jang Bojs
Sarajevo
4 : 0
KMN Vogošća
Vogošča
03.04.2021 10:00
Jang Bojs
4 : 0
KMN Vogošća
Omladinac
Doglode
0 : 0
Sarajevo 3
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Omladinac
0 : 0
Sarajevo 3
Tuzla City
Simin Han
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
03.04.2021 10:00
Tuzla City
2 : 1
Bratstvo
Gradina
Srebrenik
1 : 6
Radnički
Lukavac
03.04.2021 10:00
Gradina
1 : 6
Radnički
Proleter
Tuzla
0 : 1
Bambi
Tuzla
03.04.2021 10:00
Proleter
0 : 1
Bambi
Betaklub Tango
Devetak
2 : 2
Zvijezda
Gradačac
03.04.2021 10:00
Betaklub Tango
2 : 2
Zvijezda
Eurofudbal
Stjepan Polje
2 : 4
Budućnost
Banovići
03.04.2021 10:00
Eurofudbal
2 : 4
Budućnost
Bambinosi 1
Sarajevo
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
03.04.2021 16:00
Bambinosi 1
1 : 4
Sarajevo
Radnik
Hadžići
1 : 1
Sporting
ilidža
03.04.2021 10:00
Radnik
1 : 1
Sporting
J Akademija
Sarajevo
0 : 3
Mlade nade
Ilidža
03.04.2021 10:00
J Akademija
0 : 3
Mlade nade
Željezničar
Sarajevo
2 : 2
Famos
Vojkovići
03.04.2021 10:00
Željezničar
2 : 2
Famos
Olimp
Pale
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Olimp
2 : 1
Sarajevo
Željezničar 3
Sarajevo
2 : 2
Šampioni
Ilidža
03.04.2021 10:00
Željezničar 3
2 : 2
Šampioni
Unis
Vogošća
0 : 8
Valter
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Unis
0 : 8
Valter
AF Devetka
Sarajevo
0 : 2
Fer plej
Sarajevo
03.04.2021 10:00
AF Devetka
0 : 2
Fer plej
Romanija
Pale
0 : 4
F.A. Akademika
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Romanija
0 : 4
F.A. Akademika
SAŠK Napredak
Sarajevo
2 : 4
Dar
Sarajevo
03.04.2021 10:00
SAŠK Napredak
2 : 4
Dar
S.A. Ilijaš
ilijaš
10 : 2
La Paz
Pazarić
03.04.2021 10:00
S.A. Ilijaš
10 : 2
La Paz
Dobrinja
Dobrinja - Sarajevo
1 : 2
ŠF Soker
Sarajevo
03.04.2021 10:00
Dobrinja
1 : 2
ŠF Soker
Spartak
Subotica
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
03.04.2021 16:00
Spartak
3 : 1
Crvena zvezda
Jedinstvo 2014
Pirot
3 : 2
Majdanpek
Majdanpek
03.04.2021 14:00
Jedinstvo 2014
3 : 2
Majdanpek
Dinamo
Zagreb
0 : 3
Split
Split
03.04.2021 15:00
Dinamo
0 : 3
Split
SFK 2000
Sarajevo
15 : 0
Modriča
Modriča
03.04.2021 14:00
SFK 2000
15 : 0
Modriča
Emina
Mostar
7 : 0
Banja Luka
Banja Luka
03.04.2021 15:00
Emina
7 : 0
Banja Luka
Iskra
Bugojno
1 : 1
Fortuna
Živinice
03.04.2021 13:00
Iskra
1 : 1
Fortuna
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
1 : 3
Radnik Bumerang
Bijeljina
03.04.2021 16:00
Lokomotiva
1 : 3
Radnik Bumerang
Čelik
Zenica
0 : 2
Mladost
Nević Polje
03.04.2021 16:00
Čelik
0 : 2
Mladost
Brotnjo
Čitluk
2 : 3
Libero
Goražde
03.04.2021 15:00
Brotnjo
2 : 3
Libero
Široki Brijeg
Široki Brijeg
13 : 0
Respekt
Sarajevo
03.04.2021 14:00
Široki Brijeg
13 : 0
Respekt

Futsal

Onogošt
Nikšić
4 : 4
Nikšić
Nikšić
03.04.2021 18:30
Onogošt
4 : 4
Nikšić
Kataro 2019
Kotor
3 : 5
Brskovo
Mojkovac
03.04.2021 18:00
Kataro 2019
3 : 5
Brskovo
Studentski dom
Podgorica
3 : 2
Mirabile Moda
Podgorica
03.04.2021 18:00
Studentski dom
3 : 2
Mirabile Moda
Pruška
Bijelo Polje
3 : 2
Gorštak
Kolašin
03.04.2021 17:30
Pruška
3 : 2
Gorštak
Titograd
Podgorica
7 : 3
Ulcinj
Ulcinj
03.04.2021 18:00
Titograd
7 : 3
Ulcinj
Policajac
Banja Luka
6 : 0
Nevesinje
Nevesinje
03.04.2021 15:00
Policajac
6 : 0
Nevesinje

Košarka

Borac
Čačak
61 : 65
Zadar
Zadar
03.04.2021 12:00
Borac
61 : 65
Zadar
Partizan NIS
Beograd
91 : 67
Krka
Novo Mesto
03.04.2021 21:00
Partizan NIS
91 : 67
Krka
Sloboda
Tuzla
97 : 87
Mladost
Mrkonjić Grad
03.04.2021 20:00
Sloboda
97 : 87
Mladost
Promo
Donji Vakuf
89 : 82
Čapljina
Čapljina
03.04.2021 20:00
Promo
89 : 82
Čapljina
Široki
Široki Brijeg
80 : 76
Bosna Royal
Sarajevo
03.04.2021 20:00
Široki
80 : 76
Bosna Royal
Spars
Sarajevo
92 : 53
Bratunac
Bratunac
03.04.2021 20:00
Spars
92 : 53
Bratunac
Borac
Banja Luka
86 : 79
Zrinjski
Mostar
03.04.2021 20:00
Borac
86 : 79
Zrinjski
Leotar
Trebinje
93 : 82
Čelik
Zenica
03.04.2021 20:00
Leotar
93 : 82
Čelik
Mladost Buldogs
Prnjavor
68 : 80
Budućnost BN
Bijeljina
03.04.2021 19:00
Mladost Buldogs
68 : 80
Budućnost BN
Drina Princip
Zvornik
59 : 54
Rogatica
Rogatica
03.04.2021 19:00
Drina Princip
59 : 54
Rogatica
Sokolac
Sokolac
60 : 53
Radnik BN Basket
Bijeljina
03.04.2021 19:00
Sokolac
60 : 53
Radnik BN Basket
Sutomore
Sutomore
117 : 74
Rudar
Pljevlja
03.04.2021 18:30
Sutomore
117 : 74
Rudar
Play Off Ultra
Sarajevo
79 : 52
Čelik
Zenica
03.04.2021 18:00
Play Off Ultra
79 : 52
Čelik
Brčanka
Brčko
43 : 88
Orlovi
Banja Luka
03.04.2021 18:00
Brčanka
43 : 88
Orlovi
Rudar Sport
Ugljevik
51 : 67
Igman
Istočna Ilidža
03.04.2021 18:00
Rudar Sport
51 : 67
Igman
Feniks
Banja Luka
104 : 66
Leotar 03
Trebinje
03.04.2021 18:00
Feniks
104 : 66
Leotar 03
RMU Banovići
Banovići
82 : 49
Mladi Krajišnik
Banja Luka
03.04.2021 18:00
RMU Banovići
82 : 49
Mladi Krajišnik

Odbojka

Domaljevac
Domaljevac
3 : 1
Borac m:tel
Banjaluka
03.04.2021 16:00
Domaljevac
3 : 1
Borac m:tel
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Gacko
Gacko
03.04.2021 19:00
Radnik
3 : 0
Gacko
Ilidža
Ilidža
1 : 3
Gradina-Herceg
Srebrenik
03.04.2021 19:00
Ilidža
1 : 3
Gradina-Herceg
BL Volley
Banjaluka
3 : 1
Gacko
Gacko
03.04.2021 16:30
BL Volley
3 : 1
Gacko
Finale Plej of
Orašje
Orašje
3 : 1
Centar ORT
Sarajevo
03.04.2021 20:30
Orašje
3 : 1
Centar ORT

Rukomet

Konjuh
Živinice
32 : 27
Iskra
Bugojno
03.04.2021 18:30
Konjuh
32 : 27
Iskra
Krivaja
Zavidovići
37 : 31
Bosna
Visoko
03.04.2021 18:30
Krivaja
37 : 31
Bosna
Sloboda
Tuzla
10 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
03.04.2021 18:30
Sloboda
10 : 0
Slavija
Sloga (Do)
Doboj
31 : 25
Vogošća
Vogošća
03.04.2021 18:30
Sloga (Do)
31 : 25
Vogošća
Borac M:TEL
Banja Luka
20 : 15
Gračanica
Gračanica
03.04.2021 18:30
Borac M:TEL
20 : 15
Gračanica
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
36 : 25
Derventa
Derventa
03.04.2021 18:30
Sloga (GV - U)
36 : 25
Derventa
Lokomotiva
Brčko
24 : 36
Leotar
Trebinje
03.04.2021 18:30
Lokomotiva
24 : 36
Leotar
Drina
Zvornik
30 : 26
Bijeljina
Bijeljina
03.04.2021 16:00
Drina
30 : 26
Bijeljina
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
21 : 26
Hercegovina
Nevesinje
03.04.2021 20:00
Kozara (KD)
21 : 26
Hercegovina
ORK Borac
Banja Luka
28 : 21
Kozara (Gr)
Gradiška
03.04.2021 14:00
ORK Borac
28 : 21
Kozara (Gr)
Goražde
Goražde
21 : 33
Grude
Grude
03.04.2021
Goražde
21 : 33
Grude
Knežopoljka
Kozarska Dubica
27 : 34
Mira
Prijedor
03.04.2021
Knežopoljka
27 : 34
Mira
Katarina
Mostar
28 : 31
Izviđač
Ljubuški
03.04.2021
Katarina
28 : 31
Izviđač
Borac 2
Banja Luka
39 : 19
Nestro grupa Brod
Brod
03.04.2021 18:00
Borac 2
39 : 19
Nestro grupa Brod
Radnik
Bijeljina
33 : 26
Rogatica
Rogatica
03.04.2021 16:30
Radnik
33 : 26
Rogatica
Derventa
Derventa
17 : 33
Leotar
Trebinje
03.04.2021 12:00
Derventa
17 : 33
Leotar
Levalea 2010
Nikšić
40 : 32
Nikšić
Nikšić
03.04.2021 17:00
Levalea 2010
40 : 32
Nikšić
Trebjesa
Nikšić
16 : 28
Budućnost 2
Podgorica
03.04.2021 17:00
Trebjesa
16 : 28
Budućnost 2
Tivat
Tivat
25 : 25
Rudar
Pljevlja
03.04.2021 17:00
Tivat
25 : 25
Rudar
Zeta
Podgorica
32 : 24
Komovi
Andrijevica
03.04.2021 16:00
Zeta
32 : 24
Komovi
Berane 2002
Berane
26 : 28
Podgorica 2013
Podgorica
03.04.2021 16:00
Berane 2002
26 : 28
Podgorica 2013