Brentford
Brentford, Middlesex
|
|
Leicester City
Leicester
|
24.10.2020 15:00 | Brentford | 1 : 2 | Leicester City | ||||||
West Ham United
London
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
24.10.2020 15:00 | West Ham United | 1 : 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Liverpool
Liverpool
|
24.10.2020 17:30 | Manchester United | 0 : 5 | Liverpool |
Mladost (Gacko)
Gacko
|
|
Famos
Vojkovići
|
24.10.2020 14:30 | Mladost (Gacko) | 0 : 0 | Famos | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
24.10.2020 14:30 | Guber | 2 : 1 | Glasinac 2011 | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Mladost (Rogatica)
Rogatica
|
24.10.2020 14:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Mladost (Rogatica) | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
24.10.2020 14:30 | Drina HE | 2 : 0 | Jedinstvo |
Željezničar
Doboj
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
24.10.2020 14:30 | Željezničar | 2 : 1 | Crvena zvijezda |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
24.10.2020 14:30 | Mladi Krajišnik | 0 : 2 | Potkozarje |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
24.10.2020 17:00 | OFK Pridjel | 4 : 0 | Ozrenski sokolovi |
Piperci
Piperci
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
24.10.2020 15:00 | Piperci | 1 : 3 | Budućnost |
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Borac
Trnjaci
|
24.10.2020 15:00 | Sloga Junajted | 0 : 0 | Borac | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Glogovac
Glogovac
|
24.10.2020 15:00 | Ljeskovac | 5 : 1 | Glogovac |
Čelik
Grbavica
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
24.10.2020 11:00 | Čelik | 1 : 3 | Sveti Jovan | ||||||
Krbeti
Krbeti
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
24.10.2020 11:00 | Krbeti | 0 : 3 | Sava 04 |
Lazarevica
Čengić
|
|
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
|
24.10.2020 15:00 | Lazarevica | 5 : 2 | Koridor 2011-3 Koviljuše | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
24.10.2020 15:00 | Sava | 4 : 1 | Borac |
Orašje
Orašje
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
24.10.2020 14:30 | Orašje | 0 : 4 | Vis Simm Bau | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Posušje
Posušje
|
24.10.2020 14:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Posušje | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Igman
Konjic
|
24.10.2020 14:30 | Zvijezda | 2 : 1 | Igman | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Radnik
Hadžići
|
24.10.2020 14:30 | Bratstvo | 4 : 1 | Radnik | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Čapljina
Čapljina
|
24.10.2020 14:30 | Budućnost | 4 : 2 | Čapljina | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Travnik
Travnik
|
24.10.2020 14:30 | Slaven | 2 : 2 | Travnik |
Iskra
Bugojno
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
24.10.2020 14:30 | Iskra | 1 : 0 | Radnik |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
24.10.2020 14:30 | Sloga | 1 : 2 | Podgrmeč | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Krajina
Cazin
|
24.10.2020 14:30 | Vitez | 3 : 0 | Krajina |
Mladost
Malešići
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
24.10.2020 14:30 | Mladost | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
24.10.2020 14:30 | Gradina | 4 : 0 | Prokosovići | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Priluk
Priluk
|
24.10.2020 14:30 | Odžak 102 | 4 : 1 | Priluk | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Radnički
Lukavac
|
24.10.2020 14:30 | Bosna (M) | 2 : 0 | Radnički |
UNIS
Vogošća
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
24.10.2020 14:30 | UNIS | 0 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Azot
Vitkovići
|
24.10.2020 14:30 | Famos | 0 : 0 | Azot | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
24.10.2020 14:30 | Bosna | 0 : 0 | Krivaja |
Turbina
Jablanica
|
|
Grude
Grude
|
24.10.2020 14:30 | Turbina | 2 : 1 | Grude | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
24.10.2020 14:30 | Stolac | 0 : 6 | Ljubuški |
Bojnik
Bojnik
|
|
Stup
Sarajevo
|
24.10.2020 | Bojnik | 1 : 2 | Stup | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
24.10.2020 | Ozren | 1 : 3 | Vratnik |
Cim
Cim
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
24.10.2020 14:30 | Cim | 5 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Blagaj
Blagaj
|
24.10.2020 14:30 | Kruševo | 9 : 0 | Blagaj |
Vrana
Banovići Selo
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
24.10.2020 14:00 | Vrana | 0 : 3 | Omazići 1937 |
Memići
Memići
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
24.10.2020 14:30 | Memići | 3 : 2 | Mladost | ||||||
Sapna
Sapna
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
24.10.2020 14:30 | Sapna | 6 : 0 | Spreča |
Sloga (K)
Kraljevo
|
|
Železničar (P)
Pančevo
|
24.10.2020 14:30 | Sloga (K) | 1 : 1 | Železničar (P) | ||||||
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
|
GFK Jagodina
Jagodina
|
24.10.2020 14:30 | Radnički (SM) | 1 : 1 | GFK Jagodina |
West Ham United
London
|
|
Manchester City
Manchester
|
24.10.2020 13:30 | West Ham United | 1 : 1 | Manchester City | ||||||
Fulham
London
|
|
Crystal Palace
London
|
24.10.2020 16:00 | Fulham | 1 : 2 | Crystal Palace | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Chelsea
London
|
24.10.2020 18:30 | Manchester United | 0 : 0 | Chelsea | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Sheffield United
Sheffield
|
24.10.2020 21:00 | Liverpool | 2 : 1 | Sheffield United |
Atletico Madrid
Madrid
|
|
Real Betis
Sevilla
|
24.10.2020 21:00 | Atletico Madrid | 2 : 0 | Real Betis | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Real Madrid
Madrid
|
24.10.2020 16:00 | Barcelona | 1 : 3 | Real Madrid | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
24.10.2020 18:30 | Osasuna | 1 : 0 | Athletic Club | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Eibar
Eibar
|
24.10.2020 18:30 | Sevilla | 0 : 1 | Eibar |
Bayern
München
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
24.10.2020 15:30 | Bayern | 5 : 0 | Eintracht Frankfurt | ||||||
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
24.10.2020 18:30 | Borussia Dortmund | 3 : 0 | Schalke 04 | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
24.10.2020 15:30 | RB Leipzig | 2 : 1 | Hertha BSC | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
24.10.2020 15:30 | Union Berlin | 1 : 1 | Freiburg | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
24.10.2020 15:30 | Mainz 05 | 2 : 3 | Borussia M'gladbach |
Lorient
Lorient
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
24.10.2020 17:00 | Lorient | 0 : 1 | Olympique Marseille | ||||||
PSG
Paris
|
|
Dijon
Dijon
|
24.10.2020 21:00 | PSG | 4 : 0 | Dijon |
Atalanta
Bergamo
|
|
Sampdoria
Genova
|
24.10.2020 15:00 | Atalanta | 1 : 3 | Sampdoria | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Internazionale
Milano
|
24.10.2020 18:00 | Genoa | 0 : 2 | Internazionale | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Bologna
Bologna
|
24.10.2020 20:45 | Lazio | 2 : 1 | Bologna |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
24.10.2020 13:30 | Sarajevo | 5 : 1 | Mladost | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
24.10.2020 13:30 | Krupa | 0 : 1 | Tuzla City | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
24.10.2020 13:30 | Zrinjski | 3 : 1 | Velež | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.10.2020 13:30 | Željezničar | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
24.10.2020 13:30 | Sloboda | 1 : 0 | Borac |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloga
Doboj
|
24.10.2020 14:30 | Slavija | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
24.10.2020 14:30 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Kozara | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Podrinje
Janja
|
24.10.2020 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
24.10.2020 14:30 | Željezničar | 2 : 1 | Ljubić | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
24.10.2020 14:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
24.10.2020 14:30 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Borac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Leotar
Trebinje
|
24.10.2020 14:30 | Modriča | 1 : 1 | Leotar | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Tekstilac
Derventa
|
24.10.2020 14:30 | Drina | 1 : 1 | Tekstilac |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
24.10.2020 15:30 | Olimpik | 1 : 1 | Mladost |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
24.10.2020 12:00 | Novi Grad | 2 : 5 | Goražde |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
TOŠK
Tešanj
|
24.10.2020 12:00 | Kiseljak | 6 : 0 | TOŠK | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
24.10.2020 12:00 | Žepče | 4 : 2 | Radnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
24.10.2020 12:00 | Borac | 3 : 0 | Novi Travnik |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
24.10.2020 12:00 | Mladost | 1 : 0 | Sarajevo | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
24.10.2020 13:00 | Olimpik | 1 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
24.10.2020 15:00 | Radnik | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.10.2020 15:00 | Borac | 3 : 1 | Sloboda |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnički
Lukavac
|
24.10.2020 10:00 | Lokomotiva | 3 : 3 | Radnički |
Rudanka
Rudanka
|
|
Vučijak
Majevac
|
24.10.2020 10:00 | Rudanka | 1 : 1 | Vučijak | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
24.10.2020 10:00 | Ozren | 6 : 2 | Hajduk |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
24.10.2020 10:00 | Novi Grad | 1 : 1 | Goražde | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
24.10.2020 10:00 | Slavija | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
24.10.2020 10:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Radnik |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
TOŠK
Tešanj
|
24.10.2020 10:00 | Kiseljak | 3 : 2 | TOŠK | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
24.10.2020 10:00 | Žepče | 6 : 2 | Radnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
24.10.2020 10:00 | Borac | 3 : 0 | Novi Travnik |
Lauš
Lauš
|
|
Gorica
Šipovo
|
24.10.2020 11:00 | Lauš | 5 : 3 | Gorica | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
24.10.2020 12:00 | BSK | 3 : 0 | Čelinac | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
24.10.2020 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
24.10.2020 11:30 | Vrbas | 4 : 3 | Sloboda | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
24.10.2020 14:30 | Krajina | 5 : 2 | Progres | ||||||
Polet - Krajišnik
Ramići
|
|
Borac
Banja Luka
|
24.10.2020 10:00 | Polet - Krajišnik | 0 : 8 | Borac |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
24.10.2020 11:00 | Vlasenica | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Trnovica
Trnovica
|
|
Budućnost
Pilica
|
24.10.2020 11:00 | Trnovica | 3 : 0 | Budućnost |
Troglav 1918
Livno
|
|
Leotar
Trebinje
|
24.10.2020 11:00 | Troglav 1918 | 1 : 3 | Leotar | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Stolac
Stolac
|
24.10.2020 11:00 | Branitelj | 0 : 3 | Stolac | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Grude
Grude
|
24.10.2020 11:00 | GOŠK | 1 : 2 | Grude | ||||||
Neum
Neum
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
24.10.2020 11:00 | Neum | 3 : 4 | Brotnjo | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
24.10.2020 11:00 | Igman | 0 : 6 | Tomislav |
Mladost
Rogatica
|
|
Famos
Vojkovići
|
24.10.2020 13:00 | Mladost | 0 : 1 | Famos |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
FA Academica
Sarajevo
|
24.10.2020 12:00 | Sarajevo | 0 : 5 | FA Academica | ||||||
Jedinstvo
Ljubinići
|
|
Mlade Nade
Sarajevo
|
24.10.2020 12:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Mlade Nade | ||||||
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Radnik Hadžići
Hadžići
|
24.10.2020 12:00 | Željezničar 2 | 6 : 0 | Radnik Hadžići | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Željezničar 1
Sarajevo
|
24.10.2020 12:00 | Romanija | 0 : 6 | Željezničar 1 | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Ozren
Semizovac
|
24.10.2020 12:00 | Glasinac 2011 | 4 : 1 | Ozren | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Dar
Sarajevo
|
24.10.2020 12:00 | Bambinosi | 2 : 1 | Dar |
Proleter
Dvorovi
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
24.10.2020 11:00 | Proleter | 2 : 0 | Mladost (VO) |
Dubrave
Dubrave
|
|
FSA Prijedor
Prijedor
|
24.10.2020 11:30 | Dubrave | 0 : 5 | FSA Prijedor | ||||||
Lijevče
Lijevče
|
|
Laktaši
Laktaši
|
24.10.2020 11:30 | Lijevče | 4 : 2 | Laktaši |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
24.10.2020 10:00 | Mladost | 0 : 1 | Sarajevo | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
24.10.2020 11:00 | Olimpik | 0 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
24.10.2020 13:00 | Radnik | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.10.2020 13:00 | Borac | 0 : 1 | Sloboda |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
24.10.2020 10:00 | Tekstilac Kort | 6 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
24.10.2020 10:00 | Željezničar Sport team | 4 : 0 | Ljubić | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga
Doboj
|
24.10.2020 10:00 | Proleter | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
24.10.2020 10:00 | Željezničar | 0 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Kozara
Gradiška
|
24.10.2020 10:00 | Borac | 0 : 4 | Kozara | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
24.10.2020 10:00 | Sloboda | 1 : 3 | Modriča Alfa |
Dubrave
Dubrave
|
|
FSA Prijedor
Prijedor
|
24.10.2020 10:00 | Dubrave | 0 : 11 | FSA Prijedor | ||||||
Lijevče
Lijevče
|
|
Laktaši
Laktaši
|
24.10.2020 10:00 | Lijevče | 2 : 4 | Laktaši |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
24.10.2020 10:00 | Omladinac | 0 : 5 | Mladost |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
24.10.2020 10:00 | Pelagićevo | 1 : 3 | Rudar 1925 | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.10.2020 10:00 | Ilićka 01 | 4 : 1 | Radnik | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Zenit
Bijeljina
|
24.10.2020 10:00 | Borac | 3 : 1 | Zenit | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
24.10.2020 10:00 | Drina | 6 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Podrinje
Janja
|
24.10.2020 10:00 | Sloboda | 1 : 1 | Podrinje | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
24.10.2020 10:00 | Lokomotiva | 1 : 5 | Zvijezda 09 |
Radnički
Karakaj
|
|
Birač
Derventa
|
24.10.2020 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Birač |
Proleter
Dvorovi
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
24.10.2020 10:00 | Proleter | 7 : 2 | Mladost (VO) |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
24.10.2020 10:00 | Vlasenica | 0 : 2 | Tabanci | ||||||
Trnovica
Trnovica
|
|
Budućnost
Pilica
|
24.10.2020 10:00 | Trnovica | 5 : 0 | Budućnost |
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
24.10.2020 11:30 | Omladinac 75 Brekovica | 0 : 9 | Podgrmeč | ||||||
Kamenica
Kamenica - Bihać
|
|
Omladinac (Sanica)
Sanica
|
24.10.2020 11:30 | Kamenica | 9 : 0 | Omladinac (Sanica) | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Mladost 1938
B. Petrovac
|
24.10.2020 11:30 | Bihać | 2 : 1 | Mladost 1938 |
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
24.10.2020 11:30 | Mladost (P) | 3 : 5 | Krajišnik | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
24.10.2020 11:30 | Mladost (V) | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Vitez
Bužim
|
24.10.2020 11:30 | Krajina | 2 : 2 | Vitez |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
24.10.2020 10:00 | Brnjaci | 0 : 4 | Novi Travnik |
AN Vrbas
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Travnik
Travnik
|
24.10.2020 10:00 | AN Vrbas | 2 : 7 | Travnik |
Velež
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
24.10.2020 11:30 | Velež | 3 : 4 | Brotnjo | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Neum
Neum
|
24.10.2020 11:30 | Čapljina | 0 : 1 | Neum | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Stolac
Stolac
|
24.10.2020 11:30 | GOŠK | 2 : 0 | Stolac | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.10.2020 11:30 | Igman | 1 : 2 | Zrinjski | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Mostar
Mostar
|
24.10.2020 11:30 | Blagaj | 1 : 1 | Mostar |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Slaven
Živinice
|
24.10.2020 11:00 | Eurofudbal | 1 : 2 | Slaven |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Igman
ilidža
|
24.10.2020 10:00 | Željezničar | 4 : 0 | Igman |
J Akademi
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
24.10.2020 10:00 | J Akademi | 2 : 1 | Slavija | ||||||
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
24.10.2020 10:00 | Novi Grad 1 | 0 : 7 | Famos | ||||||
Atletiko
Sarajevo
|
|
Valter
Sarajevo
|
24.10.2020 10:00 | Atletiko | 1 : 3 | Valter | ||||||
FA Akademika
Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Ilidža
|
24.10.2020 10:00 | FA Akademika | 0 : 5 | Mlade Nade |
Radnik Urije
Urije
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
24.10.2020 11:30 | Radnik Urije | 2 : 2 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
24.10.2020 11:30 | Tekstilac | 3 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
24.10.2020 11:30 | Željezničar Sport Team | 0 : 0 | Ljubić | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga
Doboj
|
24.10.2020 11:30 | Proleter | 0 : 7 | Sloga | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
24.10.2020 11:30 | Željezničar | 2 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Kozara
Gradiška
|
24.10.2020 11:30 | Borac (KD) | 0 : 6 | Kozara |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Slaven
Živinice
|
24.10.2020 11:00 | Eurofudbal | 5 : 1 | Slaven | ||||||
Proleter
Tuzla
|
|
Gradina
Srebrenik
|
24.10.2020 13:00 | Proleter | 7 : 1 | Gradina |
Velež
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
24.10.2020 10:00 | Velež | 3 : 0 | Brotnjo | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Stolac
Stolac
|
24.10.2020 10:00 | GOŠK | 2 : 0 | Stolac | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.10.2020 10:00 | Igman | 0 : 0 | Zrinjski | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Mostar
Mostar
|
24.10.2020 10:00 | Blagaj | 1 : 1 | Mostar |
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
|
Sport talent
Mostar
|
24.10.2020 10:00 | Bjelopoljac | 0 : 3 | Sport talent | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Rama
Prozor - Rama
|
24.10.2020 10:00 | Velež | 5 : 0 | Rama | ||||||
Cim
Mostar
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
24.10.2020 10:00 | Cim | 2 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Međugorje
Međugorje
|
24.10.2020 10:00 | Iskra | 3 : 0 | Međugorje | ||||||
Višići
Višići
|
|
Turbina
Jablanica
|
24.10.2020 10:00 | Višići | 4 : 2 | Turbina |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
24.10.2020 12:00 | Brnjaci | 1 : 2 | Novi Travnik |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Famos
Vojkovići
|
24.10.2020 10:00 | Slavija | 2 : 3 | Famos | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Betaklub
Doglodi
|
24.10.2020 10:00 | Olimp | 1 : 2 | Betaklub | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
J Akademija
Sarajevo
|
24.10.2020 10:00 | Željezničar | 6 : 0 | J Akademija |
Fer plej
Sarajevo
|
|
Šampioni
Ilidža
|
24.10.2020 10:00 | Fer plej | 3 : 1 | Šampioni | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
Mlade nade 2
Ilidža
|
24.10.2020 10:00 | AF Devetka | 0 : 1 | Mlade nade 2 | ||||||
Unis
Vogošća
|
|
Bambinosi 2
Sarajevo
|
24.10.2020 10:00 | Unis | 1 : 4 | Bambinosi 2 | ||||||
Željezničar 3
Sarajevo
|
|
Olimpik 2
Sarajevo
|
24.10.2020 10:00 | Željezničar 3 | 2 : 0 | Olimpik 2 |
Sloga
Zemun
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
24.10.2020 16:00 | Sloga | 7 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
Mašinac Trejs
Niš
|
24.10.2020 13:00 | Požarevac | 0 : 4 | Mašinac Trejs | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Spartak
Subotica
|
24.10.2020 15:00 | Kolubara | 1 : 12 | Spartak | ||||||
TSC
Kanjiža
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
24.10.2020 14:00 | TSC | 1 : 3 | Crvena zvezda |
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
|
Radnički 2012
Niš
|
24.10.2020 14:30 | ŽFU Zvezda B 2018 | 9 : 1 | Radnički 2012 | ||||||
Jedinstvo 2014
Pirot
|
|
Moskva
Novi Sad
|
24.10.2020 15:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Moskva | ||||||
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
|
Heroj Polet
Jajinci
|
24.10.2020 14:30 | ŽGFK Lavice Dubočica | 3 : 2 | Heroj Polet |
Mladost
Rogatica
|
|
Drina
Zvornik
|
24.10.2020 15:00 | Mladost | 2 : 4 | Drina |
Bajo Pivljanin
Plužine
|
|
Nikšić
Nikšić
|
24.10.2020 | Bajo Pivljanin | 5 : 6 | Nikšić | ||||||
Pruška
Bijelo Polje
|
|
Titograd
Podgorica
|
24.10.2020 | Pruška | 3 : 4 | Titograd | ||||||
Studentski dom
Podgorica
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
24.10.2020 | Studentski dom | 3 : 4 | Ulcinj | ||||||
Onogošt
Nikšić
|
|
Gorštak
Kolašin
|
24.10.2020 | Onogošt | 7 : 3 | Gorštak | ||||||
Brskovo
Mojkovac
|
|
Mirabile Moda
Podgorica
|
24.10.2020 | Brskovo | 10 : 1 | Mirabile Moda |
Policajac
Banja Luka
|
|
Seljak
Livno
|
24.10.2020 18:00 | Policajac | 4 : 2 | Seljak | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.10.2020 18:00 | Brotnjo | 5 : 4 | Zrinjski | ||||||
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Mostar SG
Mostar
|
24.10.2020 18:00 | Bosna Kompred | 2 : 3 | Mostar SG | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Kaskada
Gračanica
|
24.10.2020 18:00 | Salines | 7 : 1 | Kaskada |
Split
Split
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
24.10.2020 19:00 | Split | 78 : 79 | Igokea |
Zrinjski
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
24.10.2020 20:00 | Zrinjski | 74 : 71 | Čapljina | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Promo
Donji Vakuf
|
24.10.2020 19:30 | Leotar | 102 : 72 | Promo | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
24.10.2020 17:00 | Spars | 80 : 74 | Široki |
Sutjeska
Foča
|
|
Sokolac
Sokolac
|
24.10.2020 20:00 | Sutjeska | 82 : 53 | Sokolac | ||||||
Drina Princip
Zvornik
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
24.10.2020 20:00 | Drina Princip | 59 : 49 | Radnik BN Basket | ||||||
Mladost Buldogs
Prnjavor
|
|
Student Igokea
Banja Luka
|
24.10.2020 20:00 | Mladost Buldogs | 74 : 85 | Student Igokea |
Hunters
Prijedor
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
24.10.2020 16:30 | Hunters | 82 : 49 | Una |
Mladost (KV)
Kotor Varoš
|
|
Ušće
Banja Luka
|
24.10.2020 16:00 | Mladost (KV) | 48 : 86 | Ušće |
Podgorica
Podgorica
|
|
Pljevlja
Pljevlja
|
24.10.2020 20:00 | Podgorica | 95 : 73 | Pljevlja | ||||||
Primorje 1945
Herceg Novi
|
|
Zeta
Golubovci
|
24.10.2020 20:00 | Primorje 1945 | 100 : 75 | Zeta | ||||||
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
|
|
Teodo
Tivat
|
24.10.2020 20:00 | Jedinstvo 1950 | 71 : 101 | Teodo | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
24.10.2020 20:00 | Sutjeska | 104 : 63 | Danilovgrad |
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
24.10.2020 19:00 | Mladi Krajišnik | 88 : 65 | Igman | ||||||
Džamper
Zenica
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
24.10.2020 17:00 | Džamper | 24 : 81 | Orlovi | ||||||
RMU Banovići
Banovići
|
|
Feniks
Banja Luka
|
24.10.2020 18:00 | RMU Banovići | 64 : 88 | Feniks |
Modriča
Modriča
|
|
Bosna (Ka)
Kalesija
|
24.10.2020 19:00 | Modriča | 2 : 3 | Bosna (Ka) | ||||||
Borac m:tel
Banjaluka
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
24.10.2020 19:00 | Borac m:tel | 2 : 3 | Ljubinje | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
24.10.2020 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Domaljevac | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Bosna (Sa)
Sarajevo
|
24.10.2020 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Bosna (Sa) |
Gradiška
Gradiška
|
|
Jahorina
Pale
|
24.10.2020 18:30 | Gradiška | 3 : 1 | Jahorina | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.10.2020 18:30 | Crvena zvijezda | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Gacko
Gacko
|
24.10.2020
19:00
|
Tempo
Ražljevo
|
24.10.2020 19:00 | Gacko | : | Tempo |
Smeč
Lukavac
|
|
BL Volley
Banjaluka
|
24.10.2020 18:00 | Smeč | 0 : 3 | BL Volley | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
24.10.2020 18:00 | Mostar | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Jahorina
Pale
|
24.10.2020 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Jahorina |
Hercegovac
Bileća
|
|
Glasinac
Sokolac
|
24.10.2020 18:00 | Hercegovac | 1 : 3 | Glasinac | ||||||
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
24.10.2020 18:00 | ŽOK Leotar | 3 : 2 | Ljubinje | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
24.10.2020 18:00 | Libero | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Maglić
Foča
|
24.10.2020 18:00 | Radnik | 3 : 0 | Maglić | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Inova
Banja Luka
|
24.10.2020 18:00 | HE na Drini | 2 : 3 | Inova |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Prijedor
Prijedor
|
24.10.2020 17:30 | Kotor Varoš | 3 : 1 | Prijedor |
Rudo
Rudo
|
|
OOK Leotar
Trebinje
|
24.10.2020 14:00 | Rudo | 1 : 3 | OOK Leotar |
Maglaj
Maglaj
|
|
Bosna
Kalesija
|
24.10.2020 15:00 | Maglaj | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Kakanj
Kakanj
|
24.10.2020 16:00 | Gradina-Herceg | 0 : 3 | Kakanj | ||||||
Čelik-R
Zenica
|
|
Orašje
Orašje
|
24.10.2020 17:30 | Čelik-R | 0 : 3 | Orašje |
Ilidža
Ilidža
|
|
Troglav
Livno
|
24.10.2020 13:00 | Ilidža | 3 : 2 | Troglav | ||||||
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Čapljina
Čapljina
|
24.10.2020 20:00 | Smeč | 3 : 1 | Čapljina | ||||||
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Vogošća
Vogošća
|
24.10.2020 14:00 | Centar ORT | 3 : 0 | Vogošća |
Smeč DN
Brčko
|
|
Smeč 2
Lukavac
|
24.10.2020 13:30 | Smeč DN | 3 : 0 | Smeč 2 | ||||||
Mikasa
Tuzla
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
24.10.2020 14:30 | Mikasa | 3 : 0 | Sloboda 2 | ||||||
Stars
Živinice
|
|
Lami
Brčko
|
24.10.2020 12:00 | Stars | 0 : 3 | Lami |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
24.10.2020 18:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Albatros | ||||||
Morača
Podgorca
|
|
Budućnost
Podgorica
|
24.10.2020 18:30 | Morača | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Gimnazijalac
Kotor
|
|
Mediteran Bemaks
Budva
|
24.10.2020 18:30 | Gimnazijalac | 3 : 2 | Mediteran Bemaks | ||||||
Luka Bar
Bar
|
|
Galeb
Bar
|
24.10.2020 18:30 | Luka Bar | 3 : 1 | Galeb |
Inova
Banja Luka
|
|
Vožd Prijedor
Prijedor
|
24.10.2020 13:00 | Inova | 3 : 0 | Vožd Prijedor |
Stakorina
Čajniče
|
|
Mladost
Rogatica
|
24.10.2020 12:00 | Stakorina | 3 : 0 | Mladost |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Konjuh
Živinice
|
24.10.2020 18:00 | Krivaja | 29 : 28 | Konjuh | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.10.2020 18:00 | Iskra | 28 : 35 | Sloboda | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Sloga (Do)
Doboj
|
24.10.2020 18:00 | Bosna | 26 : 29 | Sloga (Do) | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
24.10.2020 18:00 | Slavija | 14 : 25 | Borac M:TEL | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
24.10.2020 18:00 | Gračanica | 25 : 31 | Izviđač | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
24.10.2020 18:00 | Derventa | 32 : 30 | Lokomotiva | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Leotar
Trebinje
|
24.10.2020 18:00 | Maglaj | 30 : 32 | Leotar |
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Prijedor
Prijedor
|
24.10.2020 14:30 | Jedinstvo 2015 | 34 : 28 | Prijedor | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Sloga 2
Doboj
|
24.10.2020 19:00 | Kotor Varoš | 44 : 27 | Sloga 2 | ||||||
Kozara (Gr)
Gradiška
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
24.10.2020 19:00 | Kozara (Gr) | 27 : 23 | ORK Borac |
ORK Sava Brod 2019
Brod
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
24.10.2020 16:00 | ORK Sava Brod 2019 | 23 : 35 | Borac M:TEL 2 | ||||||
Kaluđer
Banja Luka
|
|
Derventa 2
Derventa
|
24.10.2020 18:00 | Kaluđer | 45 : 25 | Derventa 2 |
Grude
Grude
|
|
Borac
Banjaluka
|
24.10.2020 18:00 | Grude | 16 : 25 | Borac | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
24.10.2020 18:00 | Goražde | 37 : 30 | Jedinstvo | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
24.10.2020 18:00 | Hadžići | 44 : 27 | Knežopoljka | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Katarina
Mostar
|
24.10.2020 18:00 | Mira | 29 : 25 | Katarina |
Rogatica
Rogatica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.10.2020 18:00 | Rogatica | 25 : 17 | Radnik |
Mornar 7
Bar
|
|
Berane 2002
Berane
|
24.10.2020 | Mornar 7 | 27 : 20 | Berane 2002 | ||||||
Zeta
Podgorica
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
24.10.2020 | Zeta | 29 : 21 | Ulcinj | ||||||
Komovi
Andrijevica
|
|
Podgorica 2013
Podgorica
|
24.10.2020 | Komovi | 24 : 31 | Podgorica 2013 |