37.'
Rakić.
20'
Protokol
Glavni sudija: Marko, Maksimović (Modriča) Prvi pomoćni sudija: Goran, Ilinčić (Prijedor) Drugi pomoćni sudija: Bojan, Eremić (Prijedor) Četvrti sudija: Velimir, Drinić (Modriča) Delegat: Dalibor, RaÅ”ević (FOČA) Ššontrolor suđenja: Dalibor, DraÅ”ković (Istočno Sarajevo)
Postava
Avramović Milun BeÅ”irević Amar Jokić MiloÅ” Stjepanović Ognjen Rakić Stefan Blagojević Igor Hasanhodžić Emrah Svraka Muamer Matić Danijel Dražić Kosta Nikolić MiloÅ”. Na klupi: Kulić Lazar TeÅ”ić Pero Å ujić Goran Rakić Nemanja StaniÅ”ić Nikola Å arčević Budimir Tomić Slobodan
Postava
Vukanović Mićo Milić Zoran Andrić Srđan Paranos Stefan Å ipovac Danilo Zečević Lazar Maksimović Drago Prebiračević Nikola Mićunović Milorad Ateljević Igor Sekulović MiloÅ”. Na klupi: PeriÅ”ić Risto Å eÅ”elj Ognjen Aćimović Ognjen BegeniÅ”ić Aleksandar Ristić Dragan Popović Stefan Kolak Filip
0 0 pre 3 godine

Zvikerzda 09 bolja od Leotara

02.05.2021 Administrator DC

Danilo Šipovac , Leotar

Fudbaleri Leotara poraženi su danas na gostovanju u Etno selu Stanišić od ekipe Zvijezda 09 rezultatom 3:1, poluvrijeme 2:1 u utakmici 26.kola MTEL Prve fudbalske lige RS.

Golove za pobjedničku ekipu postigli su Blagojević u 36. i 65. i Rakić u 19. minutu utakmice. Jedini gol za Leotar postigao je Zečević u 43.minutu utakmice. Porazom u ovom kolu Trebinjci su prekinuli seriju bez poraza od novembra prošle godine.

Fudbaleri Leotara sada dijele drugo mjesto sa ekipom zvijezde 09 sa 44 boda dok je Rudar na korak od povratka u Premijer ligu BiH, na prvom mjestu sa 53 boda. U sljedećem kolu, u subotu 8.maja Leotar je domaćin ekipi Alfa Modriče.

Izvor:hercegsport.com

Prva liga RS Prva liga RS m:tel Prva liga Republike Srpske Zvijezda 09 Leotar