5 : 0
4 : 0

Progres zaribao u Mrkonjić Gradu

08.08.2020 Goran Filipoviić

Fudbaleri ā€žSlobodeā€œ iz Mrkonjić grada slavili su na domaćem terenu protiv ā€žProgresaā€œ iz Kneževa sa ubjedljivih 5:0.

Domaćini su odigrali furiozno prvo poluvrijeme, te otiÅ”li na odmor sa visokih 3:0. U nastavku meča dodali su joÅ” dva pogotka i priveli utakmicu kraju u laganom ritmu.

Ā

U pobjedi je blistao Momčilo Amović sa tri postignuta gola. Po jedan zgoditak dodali su Sandro Dedić i SiniÅ”a Lazendić.

Treba napomenuti da je ā€žProgresā€œ u ovoj utakmici bio oslabljen neigranjem kapitena i ponajboljeg igrača Obrada Stojanovića, koji je odrađivao kaznu zbog crvenog kartona iz proÅ”le sezone.

U narednom kolu ā€žSlobodaā€œ ide u goste Dubravama, dok ā€žProgresā€œ dočekuje ā€žBrdoā€œ iz Hambarina.