XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 150 utakmica za dan
Subota, 29 Maj 2021


Fudbal

Progres
Kneževo
4 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
29.05.2021 17:30
Progres
4 : 2
Sloboda
Mladost
Bajinci
3 : 4
Milan
Kosjerovo
29.05.2021 18:00
Mladost
3 : 4
Milan
Ljeskovac
Ljeskovac
3 : 0
Polet
Gornji Kojčinovac
29.05.2021 17:00
Ljeskovac
3 : 0
Polet
Sveti Jovan
Donji Brezik
5 : 1
Polet
Čović Polje
29.05.2021 17:30
Sveti Jovan
5 : 1
Polet
Lazarevica
Čengić
0 : 2
BUK
Gornja Bukovica
29.05.2021 17:00
Lazarevica
0 : 2
BUK
Orašje
Orašje
3 : 3
GOŠK
Gabela
29.05.2021 17:30
Orašje
3 : 3
GOŠK
Goražde
Goražde
1 : 1
Jedinstvo
Bihać
29.05.2021 17:30
Goražde
1 : 1
Jedinstvo
Vis Simm Bau
Kosova
2 : 2
Zvijezda
Gradačac
29.05.2021 17:30
Vis Simm Bau
2 : 2
Zvijezda
Posušje
Posušje
1 : 1
Bratstvo
Gračanica
29.05.2021 17:30
Posušje
1 : 1
Bratstvo
Igman
Konjic
4 : 0
Budućnost
Banovići
29.05.2021 17:30
Igman
4 : 0
Budućnost
Radnik
Hadžići
0 : 1
TOŠK
Tešanj
29.05.2021 17:30
Radnik
0 : 1
TOŠK
Čapljina
Čapljina
5 : 1
Slaven
Živinice
29.05.2021 17:30
Čapljina
5 : 1
Slaven
Rudar
Kakanj
3 : 2
Travnik
Travnik
29.05.2021 17:30
Rudar
3 : 2
Travnik
Mramor
Mramor
0 : 7
Gradina
Srebrenik
29.05.2021 17:30
Mramor
0 : 7
Gradina
Baton
Sarajevo
4 : 3
Pofalićki
Sarajevo
29.05.2021 17:30
Baton
4 : 3
Pofalićki
Iskra
Stolac
1 : 2
Međugorje
Međugorje
29.05.2021 17:30
Iskra
1 : 2
Međugorje
Sport talent
Mostar
4 : 4
Cim
Cim
29.05.2021 17:00
Sport talent
4 : 4
Cim
Lokomotiva
Mostar
3 : 3
Blagaj
Blagaj
29.05.2021 17:00
Lokomotiva
3 : 3
Blagaj
Oskova
Oskova
3 : 0
Metalac
Živinice
29.05.2021 17:30
Oskova
3 : 0
Metalac
Jablanica
Barice
1 : 0
Omladinac RMU
Đurđevik
29.05.2021 17:30
Jablanica
1 : 0
Omladinac RMU
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 3
Leotar
Trebinje
29.05.2021 17:00
Slavija
2 : 3
Leotar
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Borac
Kozarska Dubica
29.05.2021 17:00
Tekstilac
3 : 0
Borac
Drina
Zvornik
5 : 1
Jedinstvo
Brčko
29.05.2021 17:00
Drina
5 : 1
Jedinstvo
Modriča
Modriča
2 : 3
Ljubić
Prnjavor
29.05.2021 17:00
Modriča
2 : 3
Ljubić
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
4 : 0
Podrinje
Janja
29.05.2021 17:00
Zvijezda 09
4 : 0
Podrinje
Sutjeska
Foča
0 : 1
Kozara
Gradiška
29.05.2021 19:00
Sutjeska
0 : 1
Kozara
Željezničar
Banja Luka
2 : 1
Sloga
Doboj
29.05.2021 17:00
Željezničar
2 : 1
Sloga
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
29.05.2021 15:00
Široki Brijeg
2 : 0
Krupa
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Radnik (H)
Hadžići
29.05.2021 15:00
Rudar Prijedor
0 : 3
Radnik (H)
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Borac
Banja Luka
29.05.2021 15:00
Sarajevo
5 : 0
Borac
Velež
Mostar
0 : 4
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
29.05.2021 15:00
Velež
0 : 4
Zvijezda 09
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Željezničar Sport team
Banja Luka
29.05.2021 15:00
Zrinjski
2 : 0
Željezničar Sport team
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Olimpik
Sarajevo
29.05.2021 15:00
Sloboda
3 : 0
Olimpik
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Donji Kakanj
29.05.2021 15:00
Željezničar
2 : 1
Mladost
Ilićka 01
Brčko
0 : 3
Zvijezda
Gradačac
29.05.2021 12:00
Ilićka 01
0 : 3
Zvijezda
Lokomotiva
Brčko
0 : 5
Radnik
Bijeljina
29.05.2021 10:00
Lokomotiva
0 : 5
Radnik
UNIS
Vogošća
2 : 1
Olimp
Pale
29.05.2021 12:30
UNIS
2 : 1
Olimp
TOŠK
Tešanj
4 : 1
Travnik
Travnik
29.05.2021 12:30
TOŠK
4 : 1
Travnik
Radnik
Donji Vakuf
2 : 1
Fortuna
Zenica
29.05.2021 12:30
Radnik
2 : 1
Fortuna
Vis Simm Bau
Kosova
3 : 0
Natron
Maglaj
29.05.2021 12:30
Vis Simm Bau
3 : 0
Natron
Krivaja
Zavidovići
2 : 0
NK Vitez
Vitez
29.05.2021 12:30
Krivaja
2 : 0
NK Vitez
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 7
Romari
Vitez
29.05.2021 12:30
Novi Travnik
0 : 7
Romari
OFK Spartak
Banja Luka
7 : 2
Brdo
Hambarina
29.05.2021 12:00
OFK Spartak
7 : 2
Brdo
Neum
Neum
4 : 7
Tomislav
Tomislavgrad
29.05.2021 12:30
Neum
4 : 7
Tomislav
Trebava
Osječani
2 : 3
Rudar
Stanari
29.05.2021 17:30
Trebava
2 : 3
Rudar
Vučijak
Majevac
3 : 5
Ukrina
Čečava
29.05.2021 10:00
Vučijak
3 : 5
Ukrina
Zvijezda
Kakmuž
1 : 3
Borac
Bosanski Lužani
29.05.2021 10:00
Zvijezda
1 : 3
Borac
Hajduk
Kožuhe
3 : 4
Rudanka
Rudanka
29.05.2021 10:00
Hajduk
3 : 4
Rudanka
Ozren
Petrovo
4 : 2
Naša krila
Kostajnica
29.05.2021 10:00
Ozren
4 : 2
Naša krila
LeoStars
Trebinje
2 : 0
Mladost (G)
Gacko
29.05.2021 12:00
LeoStars
2 : 0
Mladost (G)
Ilićka 01
Brčko
0 : 2
Zvijezda
Gradačac
29.05.2021 12:00
Ilićka 01
0 : 2
Zvijezda
Radnik
Hadžići
4 : 1
Sutjeska
Foča
29.05.2021 10:00
Radnik
4 : 1
Sutjeska
UNIS
Vogošća
3 : 0
Olimp
Pale
29.05.2021 10:00
UNIS
3 : 0
Olimp
TOŠK
Tešanj
2 : 6
Travnik
Travnik
29.05.2021 10:00
TOŠK
2 : 6
Travnik
Radnik
Donji Vakuf
3 : 4
Fortuna
Zenica
29.05.2021 10:00
Radnik
3 : 4
Fortuna
Vis Simm Bau
Kosova
5 : 0
Natron
Maglaj
29.05.2021 10:00
Vis Simm Bau
5 : 0
Natron
Krivaja
Zavidovići
0 : 5
NK Vitez
Vitez
29.05.2021 10:00
Krivaja
0 : 5
NK Vitez
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 12
Romari
Vitez
29.05.2021 10:00
Novi Travnik
0 : 12
Romari
Omladinac
Banja Luka
1 : 1
Krajina
Banja Luka
29.05.2021 09:00
Omladinac
1 : 1
Krajina
BSK
Banja Luka
8 : 0
Polet - Krajišnik
Ramići
29.05.2021 15:00
BSK
8 : 0
Polet - Krajišnik
Lauš
Lauš
3 : 0
Borac
Banja Luka
29.05.2021 10:00
Lauš
3 : 0
Borac
Čelinac
Čelinac
6 : 1
Progres
Kneževo
29.05.2021 11:30
Čelinac
6 : 1
Progres
Vlasenica
Vlasenica
8 : 1
Lokanj
Lokanj
29.05.2021 11:00
Vlasenica
8 : 1
Lokanj
Guber
Srebrenica
0 : 4
Trnovica
Trnovica
29.05.2021 11:00
Guber
0 : 4
Trnovica
Bratstvo
Bratunac
4 : 2
Budućnost
Pilica
29.05.2021 11:00
Bratstvo
4 : 2
Budućnost
Milići
Milići
29.05.2021
11:00
Jedinstvo
Roćević
29.05.2021 11:00
Milići
:
Jedinstvo
Troglav 1918
Livno
2 : 2
Igman
Konjic
29.05.2021 10:00
Troglav 1918
2 : 2
Igman
Neum
Neum
2 : 6
Tomislav
Tomislavgrad
29.05.2021 10:00
Neum
2 : 6
Tomislav
Mladost
Rogatica
1 : 1
OFK Glasinac 2011
Sokolac
29.05.2021 12:00
Mladost
1 : 1
OFK Glasinac 2011
Dar
Sarajevo
3 : 4
FA Academica
Sarajevo
29.05.2021 17:00
Dar
3 : 4
FA Academica
Bambinosi
Sarajevo
3 : 0
Ozren
Semizovac
29.05.2021 11:00
Bambinosi
3 : 0
Ozren
Željezničar 2
Sarajevo
3 : 3
Mlade Nade
Sarajevo
29.05.2021 10:00
Željezničar 2
3 : 3
Mlade Nade
Jedinstvo
Ljubinići
3 : 3
Sarajevo
Sarajevo
29.05.2021 17:00
Jedinstvo
3 : 3
Sarajevo
Priboj
Priboj
1 : 2
Mladost (VO)
Velika Obarska
29.05.2021 11:00
Priboj
1 : 2
Mladost (VO)
Omarska
Omarska
1 : 10
Lijevče
Lijevče
29.05.2021 11:30
Omarska
1 : 10
Lijevče
Sloga (S)
Srbac
4 : 0
Sloga (T)
Trn
29.05.2021 11:30
Sloga (S)
4 : 0
Sloga (T)
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 5
Kozara
Gradiška
29.05.2021 10:00
Rudar Prijedor
0 : 5
Kozara
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Modriča Alfa
Modriča
29.05.2021 10:00
Tekstilac
0 : 2
Modriča Alfa
Mineral
Banja Vrućica
4 : 1
Proleter
Teslić
29.05.2021 10:00
Mineral
4 : 1
Proleter
Polet 1926
Brod
5 : 0
Borac (BL)
Banja Luka
29.05.2021 10:00
Polet 1926
5 : 0
Borac (BL)
Omarska
Omarska
2 : 5
Lijevče
Lijevče
29.05.2021 10:00
Omarska
2 : 5
Lijevče
Sloga (S)
Srbac
1 : 4
Sloga (T)
Trn
29.05.2021 10:00
Sloga (S)
1 : 4
Sloga (T)
Omladinac
Banja Luka
0 : 3
Spartak 2013
Banja Luka
29.05.2021 10:30
Omladinac
0 : 3
Spartak 2013
BSK
Banja Luka
0 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
29.05.2021 16:30
BSK
0 : 2
Željezničar Sport Team
Lauš
Lauš - Banja Luka
1 : 2
Budućnost
Banja Luka
29.05.2021 10:00
Lauš
1 : 2
Budućnost
Čelinac
Čelinac
1 : 0
Progres
Kneževo
29.05.2021 10:00
Čelinac
1 : 0
Progres
Ilićka 01
Brčko
4 : 1
Podrinje
Janja
29.05.2021 15:00
Ilićka 01
4 : 1
Podrinje
Zenit
Bijeljina
0 : 0
Drina
Zvornik
29.05.2021 10:00
Zenit
0 : 0
Drina
Rudar 1925
Ugljevik
1 : 6
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
29.05.2021 10:00
Rudar 1925
1 : 6
Zvijezda 09
Lokomotiva
Brčko
5 : 2
Jedinstvo
Brčko
29.05.2021 12:00
Lokomotiva
5 : 2
Jedinstvo
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
29.05.2021 10:00
Radnik
0 : 1
Sloboda
Drina HE
Višegrad
5 : 1
Rudo
Rudo
29.05.2021 10:00
Drina HE
5 : 1
Rudo
Mladost
Rogatica
7 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
29.05.2021 10:00
Mladost
7 : 0
Glasinac 2011
LeoStars
Trebinje
1 : 0
Mladost
Gacko
29.05.2021 11:00
LeoStars
1 : 0
Mladost
Priboj
Priboj
2 : 0
Mladost (VO)
Velika Obarska
29.05.2021 10:00
Priboj
2 : 0
Mladost (VO)
Guber
Srebrenica
1 : 8
Trnovica
Trnovica
29.05.2021 10:00
Guber
1 : 8
Trnovica
Bratstvo
Bratunac
3 : 1
Budućnost
Pilica
29.05.2021 10:00
Bratstvo
3 : 1
Budućnost
Milići
Milići
8 : 1
Tabanci
Tabanci
29.05.2021 10:00
Milići
8 : 1
Tabanci
Rudar
Kamengrad
5 : 0
Kolibri
Pokoj - Bihać
29.05.2021 11:30
Rudar
5 : 0
Kolibri
Podgrmeč
Sanski Most
8 : 0
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
29.05.2021 11:30
Podgrmeč
8 : 0
Omladinac 75 Brekovica
Ćoralići
Ćoralići
3 : 2
Željezničar
Bosanska Krupa
29.05.2021 11:30
Ćoralići
3 : 2
Željezničar
Krajišnik
Velika Kladuša
1 : 0
Mladost (P)
Polje - Cazin
29.05.2021 11:30
Krajišnik
1 : 0
Mladost (P)
Gomila
Stijena
3 : 0
ABC
Podzvizd
29.05.2021 11:30
Gomila
3 : 0
ABC
Vitez
Bužim
0 : 3
Krajina
Cazin
29.05.2021 11:30
Vitez
0 : 3
Krajina
Blagaj
Blagaj
0 : 6
Zrinjski
Mostar
29.05.2021 18:30
Blagaj
0 : 6
Zrinjski
Igman
Konjic
3 : 0
Stolac
Stolac
29.05.2021 11:30
Igman
3 : 0
Stolac
Betaklub Tango
Devetak
3 : 0
Slaven
Živinice
29.05.2021 11:00
Betaklub Tango
3 : 0
Slaven
Eurofudbal
Stjepan Polje
2 : 2
Bratstvo
Gračanica
29.05.2021 11:00
Eurofudbal
2 : 2
Bratstvo
Eurogol
Živinoce
7 : 1
Radnički
Lukavac
29.05.2021 11:00
Eurogol
7 : 1
Radnički
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Bambi
Tuzla
29.05.2021 11:00
Sloboda
2 : 0
Bambi
Budućnost
Banovići
2 : 0
Zvijezda
Gradačac
29.05.2021 11:00
Budućnost
2 : 0
Zvijezda
Betaklub
Doglodi
2 : 0
Famos
Hrasnica
29.05.2021 10:00
Betaklub
2 : 0
Famos
Radnik
Hadžići
3 : 0
Jang Bojs
Sarajevo
29.05.2021 10:00
Radnik
3 : 0
Jang Bojs
Betaklub
Doglodi
1 : 2
Radnik
Hadžići
29.05.2021 10:00
Betaklub
1 : 2
Radnik
LeoStars
Trebinje
2 : 0
Mladost
Gacko
29.05.2021 10:00
LeoStars
2 : 0
Mladost
Sloga
Doboj
1 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
29.05.2021 10:00
Sloga
1 : 1
Željezničar Sport Team
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 5
Kozara
Gradiška
29.05.2021 11:30
Rudar Prijedor
1 : 5
Kozara
Tekstilac
Derventa
2 : 1
Modriča Alfa
Modriča
29.05.2021 11:30
Tekstilac
2 : 1
Modriča Alfa
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
2 : 2
Proleter
Teslić
29.05.2021 11:30
Mineral/Sporting
2 : 2
Proleter
Polet 1926
Brod
0 : 5
Borac (BL)
Banja Luka
29.05.2021 11:30
Polet 1926
0 : 5
Borac (BL)
Betaklub Tango
Devetak
3 : 0
Slaven
Živinice
29.05.2021 10:00
Betaklub Tango
3 : 0
Slaven
Eurofudbal
Stjepan Polje
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
29.05.2021 10:00
Eurofudbal
2 : 1
Bratstvo
Eurogol
Živinice
0 : 0
Radnički
Lukavac
29.05.2021 10:00
Eurogol
0 : 0
Radnički
Sloboda
Tuzla
2 : 2
Bambi
Tuzla
29.05.2021 10:00
Sloboda
2 : 2
Bambi
Budućnost
Banovići
0 : 4
Zvijezda
Gradačac
29.05.2021 10:00
Budućnost
0 : 4
Zvijezda
Blagaj
Blagaj
0 : 2
Zrinjski
Mostar
29.05.2021 17:00
Blagaj
0 : 2
Zrinjski
Igman
Konjic
2 : 0
Stolac
Stolac
29.05.2021 10:00
Igman
2 : 0
Stolac
Sport talent
Mostar
2 : 2
Cim
Mostar
29.05.2021 10:00
Sport talent
2 : 2
Cim
Rama
Prozor - Rama
9 : 0
Klis
Buturović polje
29.05.2021 10:00
Rama
9 : 0
Klis
Lokomotiva
Mostar
1 : 4
Iskra
Stolac
29.05.2021 10:00
Lokomotiva
1 : 4
Iskra
Željezničar
Sarajevo
5 : 1
Fer plej
Sarajevo
29.05.2021 10:00
Željezničar
5 : 1
Fer plej
Sarajevo
Sarajevo
7 : 0
Dar
Sarajevo
29.05.2021 10:00
Sarajevo
7 : 0
Dar
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
9 : 0
Modriča
Modriča
29.05.2021 15:00
Lokomotiva
9 : 0
Modriča
Fortuna
Živinice
2 : 4
Emina
Mostar
29.05.2021 16:30
Fortuna
2 : 4
Emina

Košarka

Borac
Banja Luka
94 : 86
Spars Realway
Sarajevo
29.05.2021 18:00
Borac
94 : 86
Spars Realway
Igokea
Aleksandrovac
85 : 82
Široki
Široki Brijeg
29.05.2021 17:00
Igokea
85 : 82
Široki
Romanija
Pale
88 : 81
Best
Doboj
29.05.2021 13:00
Romanija
88 : 81
Best
Hunters
Prijedor
63 : 94
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
29.05.2021 16:00
Hunters
63 : 94
OKK Borac Mako Print
Kozara
Gradiška
66 : 54
Romanija
Pale
29.05.2021 20:00
Kozara
66 : 54
Romanija

Odbojka

Radnik
Bijlejina
3 : 0
Gradiška
Kozara
29.05.2021 09:30
Radnik
3 : 0
Gradiška
Mladost
Brčko
1 : 3
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
29.05.2021 11:30
Mladost
1 : 3
Ljubinje - Bankom
Gradiška
Kozara
3 : 0
Mladost
Brčko
29.05.2021 13:30
Gradiška
3 : 0
Mladost
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
3 : 0
Radnik
Bijlejina
29.05.2021 15:30
Ljubinje - Bankom
3 : 0
Radnik
Vožd Prijedor
Prijedor
3 : 1
Kozara
Gradiška
29.05.2021 12:00
Vožd Prijedor
3 : 1
Kozara
Gradiška
Gradiška
3 : 1
Inova
Banja Luka
29.05.2021 10:30
Gradiška
3 : 1
Inova
Bimal Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Derventa
Derventa
29.05.2021 12:00
Bimal Jedinstvo
3 : 0
Derventa
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Bratunac
Bratunac
29.05.2021 12:00
Glasinac
0 : 3
Bratunac
ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Stakorina
Čajniče
29.05.2021 15:00
ŽOK Leotar
3 : 0
Stakorina

Rukomet

Gračanica
Gračanica
25 : 26
Vogošća
Vogošća
29.05.2021 16:00
Gračanica
25 : 26
Vogošća
Sloboda
Tuzla
29 : 25
Izviđač
Ljubuški
29.05.2021 18:00
Sloboda
29 : 25
Izviđač