0 : 1
0 : 1

Favoriti ostvarili pobjede

10.04.2021 Đ. MaleÅ”ević

U 41. kolu ČempionÅ”ipa, favoriti su ostvarili pobjede i samo Reding od prvih sedam ekipa nije upisao pobjedu.

Ekipa Veljka Paunovića joÅ” sinoć je poražena od Votforda sa 2-0 te je nakon danaÅ”njih rezultata pala na sedmo mjesto.

Lider na tabeli, ekipa Noriča, napravio je veliki korak ka Premijer ligi. Naime, Norič je gostovao ekipi Derbija. Norič je na ''Prajd Parku'' slavio sa 1-0. Jedini pogodak u 21. minuti, postigao je Kiron Dauvel.

Do ubjedljive pobjede doÅ”ao je Brentford. Ekipa Tomasa Franka, savladala je Preston sa 5-0 i to na gostujućem terenu. Mbuemo i Fors pogađali su u prvom poluvremenu dok su u nastavku pogađali Toni, Kanjos i Markondes.

Svonsi je savladao Milvol u gostima sa 3-0. Mrežu 'Milvola načeo je Aju a potom je Lov dva puta pogodio za konačan rezultat. Do pobjede je doŔao i Barnsli. Barnsli je sa 2-0 savladao Midlzbro a golove su postigli Movat i Dajk.

Nakon ovog kola, Bormut je u plej of zoni. Oni su savladali Koventri sa 4-1 te su preskočili Reding na tabeli. Poveli su golom Danjume da bi Džejms pogodio za 1-1. Do kraja prvog poluvremena ''TreŔnjice'' su ponovo povele i to novim golom Danjume. U nastavku, Bruks i Solanke postavili su konačan rezultat.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Derby County Norwich City