1 : 1
1 : 0
Protokol
Sudija: Duško Puvača (Novi Grad) Asistenti sudije: Bojan Džepina (Prijedor) i Nebojša Čiča (Prijedor) Delegat: Mlađan Vidačković (Banja Luka) Кontrolor suđenja: Dado Petrović (Brod)
0'
Postava
Njegoš Zeljković(G) , Nikola Zec , Srđan Eskić , Slavko Anđelić , Duško Mitrić (K), Ognjen Soldat , Pero Vučković , Dušan Komljenović , Vlado Koprivica , Slaviša Maksimović , Viktor Vrebac , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE David Stjepanović(G) , Siniša Lazendić , Stefan Savanović , Srđan Đukanović , Aleksandar Gavrić , Marko Nikić , Stefan Savić ,
Postava
Nikola Gašić(G) , Oliver Grozdanić , Nikola Marjanović , Amar Vidimlić , Srđan Batos , Predrag Stanković (K), Sergej Latinović , Dorian Kuruzović , Nedo Jokanović , Nikola Milovanović , David Vuković , DOMAĆI TIM - REZERVE Vladan Brkić(G) , Mitar Todorić , Igor Gužvić , Miloš Radovanović , Damjan Marčetić , Petar Velimir ,
Postava
Penal
Domaćini su sa bijele tačke došli do gola.

Mrkonjićani ljuti na sudiju

09.04.2022 Tekst i foto: Slobodan Dakić

Sloga(T) - Sloboda MG

MRKONJIĆ GRAD - Fudbaleri Sloge i mrkonjićke Slobode odigrali su u Trnu neriješeno (1:1).

Remi je možda i najpravedniji ishod meča, a sigurno mogu biti zadovoljniji domaći fudbaleri, a gostima ostaje žal što nisu uspjeli osvojiti tri boda. Mrkonjićanima je jasno, kada se sve sabere i oduzme da nije moglo biti drugačije! Jer, kako se sve odvijalo ne trenu, moralo je tako biti!

Ali i tome nekom drugom prilikom!

Utakmica Sloge i Slobode, bila je u okviru „normale“. Osim  jednog segmenta, a to je veću u sveri odgovornosti onih koji vode takmičenje u Drugoj ligi - grupa „Zapad“.

Naravno, ako žele dobro fudbalu i mladim ljudima, koja se želi baviti fudbalom.

Ali da se vratimo utakmici! Domaći fudbaleri poveli su u 15 minutu, golom Predraga Stankovića iz penala.

On je bio siguran sa bjele tečke i svladao je Njegoša Zeljkovića, za vodstvo domaćeg sastava i veliko slavlje na stadionu u Trnu.

Gosti iz Mrkonjić Grada izjednačili su u 55 minutu, golom agilnog Stefana Eskića.

Šef stručnog štaba Slobode Darako Maletić, zadovoljen je igrom svoje ekipe, koja je junački odigrala jedan težak meč.

-U prvom poluvremenu nismo bili pravi, nismo igrali onako kako smo se dogovrili. Imali smo problema da uspostavimo igru. U drugom poluvremenu bolje smo stajali na terenu, postigli gol i imali još dvije, tri prilike za pogodak i  da osvojimo tri boda, ali nažalost nismo uspijeli. Fer i korektna utakmica, u kojoj je u prvom planu bio jedan čovjek. Koji to nije trebao biti, jer u prvom planu treba da  budu igrači i fudbal. Mojim igračima nemam šta zamjeriti, dali su sve od sebe na tarenu. Stavaljamo tačku na ovu i okrećemo se zaostalom meču u srijedu, koji igramo  u Čečavi sa ekipom Ukrine. U nedjelju nas čeka još jedan težak meč sa odličnom ekipom Jedinstva iz Žeravice - kaže Maletić.

Ipak, meč u Trnu obilježio je sa svojim „biserima“  čovjek u „crnom“. I zbog takvih ljudi fudbalu se piše crno!  Njegovo ime i prezime znaju svi, pa nema potrebe da ga pišem. Dobronamjerno predlažemo onima koji ga „guraju“, (a i „gospodinu“) da pogledaju snimak meča i dobro izanaliziraju suđenje u Trnu.