3 : 1
2 : 1

Mrdak i Davidović presudili Milićima

26.03.2022 Administrator DC

Odlično su igrači Stakorine ušli u ovaj okršaj sa Milićanima. Već u 9. minuti su imali prednost od 2:0. Pogađali su Mrdak u 2. i Davidović u 9. minuti.

Igrač Gostiju Dušan Ćirković je smanjio prednost Stakorina u 21. minuti, da bi u finišu susreta, svojim drugom golom, Milivoje Mrdak zapečatio sudbinu gostiju.

Stakorina – Milići 3:1 (2:1)

Čajniče. Stadion: Stadion Rakovice. Gledalaca: 100. Sudije: Nemanja Jovičić (Istočni Stari Grad), Strijelci: Milivoje Mrdak 4', Dejan Davidović 9', Milivoje Mrdak 86', [FK Stakorina (Čajniče)]; Dušan Ćirković 21', [FK Milići]. Žuti kartoni:

Stakorina: Stojan Nešović (G) , Nikola Tošić , Viktor Racković , Dejan Davidović (od 63' zamijenjen sa Jovica Dačević), Petar Milović (od 46' zamijenjen sa Aleksandar Milović), Stefan Milovanović , Radenko Pjević , Boban Kajević (K) , Milivoje Mrdak (od 88' zamijenjen sa Ognjen Stjepanović), Dejan Simović (od 63' zamijenjen sa Nemanja Simović), Nikola Nešković

Milići: Luka Marinković (G) , Nikola Ćirković , Đorđe Dragičević , Nikola Marković , Dušan Ćirković (K) , Stanoje Petković , Nemanja Krsmanović , Zoran Mišić , Dušan Milaković , Srđan Borić , Kristijan Glišić