Ukrina
Čečava
|
|
Borac
Šamac
|
05.09.2021 17:00 | Ukrina | 2 : 1 | Borac | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
05.09.2021 17:00 | Brdo | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
BSK
Banja Luka
|
05.09.2021 17:00 | Željezničar | 1 : 1 | BSK | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Polet 1926
Brod
|
05.09.2021 17:00 | Dubrave | 6 : 3 | Polet 1926 |
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
05.09.2021 17:00 | Jedinstvo (Br) | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
05.09.2021 17:00 | Romanija | 3 : 1 | Mladost (G) | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Proleter
Dvorovi
|
05.09.2021 17:00 | Guber | 3 : 1 | Proleter | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
05.09.2021 17:00 | Vlasenica | 4 : 2 | Drina HE | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
05.09.2021 17:00 | Velež | 3 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Milići
Milići
|
|
Stakorina
Čajniče
|
05.09.2021 17:00 | Milići | 2 : 1 | Stakorina |
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
05.09.2021 17:00 | Plamen | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
FSA
Prijedor
|
05.09.2021 17:00 | Crni vrh | 3 : 1 | FSA | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Lauš
Banja Luka
|
05.09.2021 17:00 | Svodna | 1 : 2 | Lauš | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
05.09.2021 17:00 | Slaven | 6 : 0 | Sloga | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
05.09.2021 17:00 | Naprijed | 0 : 0 | 13 Skojevki |
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
05.09.2021 17:00 | Hajduk (B) | 6 : 1 | Naša krila | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
05.09.2021 17:00 | Sloga (J) | 2 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Ozren
Petrovo
|
05.09.2021 17:00 | Zvijezda | 2 : 3 | Ozren | ||||||
Borac
B.Lužani
|
|
Vranjak
Vranjak
|
05.09.2021 17:00 | Borac | 3 : 0 | Vranjak | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Hajduk (K)
Kožuhe
|
05.09.2021 17:00 | Skugrić | 3 : 1 | Hajduk (K) | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
05.09.2021 17:00 | Rudanka | 3 : 3 | Mineral |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
05.09.2021 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Zadrugar | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Birač
Derventa
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Birač | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (BS) | 4 : 2 | Mladost (VO) | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Janja 2009
Janja
|
05.09.2021 16:30 | Tabanci | 3 : 0 | Janja 2009 | ||||||
Šekovići
Šekovići
|
|
Podrinje
Tršić
|
05.09.2021 16:30 | Šekovići | 1 : 5 | Podrinje | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
05.09.2021
16:30
|
Bratstvo
Bratunac
|
05.09.2021 16:30 | Lokanj | : | Bratstvo | ||||||
Trnovica
Trnovica
|
|
Omladinac
Potočari
|
05.09.2021 16:30 | Trnovica | 0 : 0 | Omladinac | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
05.09.2021 16:30 | Partizan | 3 : 0 | Lokomotiva |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Ravan
Međeđa
|
05.09.2021 17:00 | Podgrmeč | 2 : 0 | Ravan | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Rasavci
Rasavci
|
05.09.2021 17:00 | Ljubija | 1 : 1 | Rasavci | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Brzi
Busnovi
|
05.09.2021 17:00 | Berek 1975 | 3 : 0 | Brzi | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
05.09.2021 17:00 | Kozara | 2 : 2 | Gomjenica | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
05.09.2021 17:00 | Knežopoljac | 2 : 0 | Mrakovica |
Laminci
Laminci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
05.09.2021 17:30 | Laminci | 1 : 1 | Mladi Krajišnik | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
05.09.2021 17:30 | Kozara | 3 : 5 | Borac (Š) | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
05.09.2021 17:30 | Biseri | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
05.09.2021 17:30 | Borac (M) | 3 : 3 | Potkozarje | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
05.09.2021 17:30 | Polet | 1 : 0 | Torpedo | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
05.09.2021 17:30 | Sloboda | 0 : 5 | Sloga DIPO |
Budućnost
Banja Luka
|
|
Karanovac
Karanovac
|
05.09.2021 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Karanovac | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
05.09.2021 17:00 | Šnjegotina | 4 : 0 | Sloga Nektar | ||||||
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Sloboda
Piskavica
|
05.09.2021 17:00 | Polet Krajišnik | 7 : 0 | Sloboda | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
05.09.2021 17:00 | Vrbas | 0 : 7 | OFK Banja Luka |
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Sloboda
Grabovica
|
05.09.2021 17:00 | Borac (K) | 0 : 3 | Sloboda | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Liješće
Liješće
|
05.09.2021 17:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Liješće | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Zborište
Zborište
|
05.09.2021 17:00 | Rudar | 7 : 0 | Zborište | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
05.09.2021 17:00 | Ozrenski sokolovi | 1 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
BSK
Bušletić
|
05.09.2021 17:00 | Polet | 0 : 5 | BSK |
Partizan
Koprivna
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
05.09.2021 16:00 | Partizan | 3 : 5 | Zadrugar | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Crkvina
Crkvina
|
05.09.2021 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Crkvina | ||||||
Višnjik
Modriča
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
05.09.2021 16:00 | Višnjik | 3 : 3 | Bratstvo | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
05.09.2021 16:00 | Crvena zvijezda | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
05.09.2021 16:00 | Pelagićevo 21 | 2 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Dobor
Modriča
|
05.09.2021 16:00 | Kladari Gornji | 4 : 1 | Dobor | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Mladost
Srpska Tišina
|
05.09.2021 11:00 | Posavina | 1 : 0 | Mladost |
Gredice
Gredice
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
05.09.2021 17:30 | Gredice | 3 : 2 | OFK Brezik | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
05.09.2021 17:30 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Jugović
Gredice
|
05.09.2021 17:30 | Bobetino Brdo | 2 : 1 | Jugović | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
05.09.2021 17:30 | Obilić | 2 : 6 | Strijelac | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Mladost (L)
Lončari
|
05.09.2021 17:30 | Grčica | 1 : 1 | Mladost (L) | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
05.09.2021 17:30 | Mladost 2003 | 4 : 1 | Mladost (S) |
Kolektiv
Međaši
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
05.09.2021 17:00 | Kolektiv | 0 : 0 | OFK Magnojević | ||||||
Drina (B)
Batar
|
|
Priboj
Priboj
|
05.09.2021 17:00 | Drina (B) | 7 : 1 | Priboj | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Semberija
Popovi
|
05.09.2021 17:00 | Ljeskovac | 3 : 0 | Semberija | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
05.09.2021 17:00 | Obarska | 4 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Panteri
Zagoni
|
05.09.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Panteri |
Radnički
Karakaj
|
|
Jasenica
Jasenica
|
05.09.2021 17:00 | Radnički | 5 : 1 | Jasenica | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
05.09.2021 17:00 | Polet | 2 : 2 | Jadar | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Čelopek
Čelopek
|
05.09.2021 17:00 | Branjevo | 1 : 1 | Čelopek | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Budućnost
Skelani
|
05.09.2021 17:00 | Borac | 2 : 0 | Budućnost | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Jardan
Jardan
|
05.09.2021 17:00 | Pecka | 4 : 0 | Jardan |
Vilusi
Vilusi
|
|
Romanovci
Romanovci
|
05.09.2021 17:00 | Vilusi | 4 : 0 | Romanovci | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Bratstvo
Orahova
|
05.09.2021 17:00 | Kalemi | 9 : 0 | Bratstvo | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Ratar
Stara Topola
|
05.09.2021 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Ratar | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
05.09.2021 17:00 | Borac | 5 : 1 | Stevan Dukić |
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Nožičko
Nožičko
|
05.09.2021 17:00 | Budućnost | 1 : 3 | Nožičko | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Bratstvo
Povelič
|
05.09.2021 17:00 | Župa | 8 : 2 | Bratstvo | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
05.09.2021 17:00 | Tamaris | 0 : 0 | Crvena zemlja |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Piperci
Piperci
|
05.09.2021 12:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Piperci | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Modran
Modran
|
05.09.2021 17:00 | Omladinac | 3 : 3 | Modran | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Gorica
Pučile
|
05.09.2021 17:00 | Budućnost | 0 : 1 | Gorica | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
05.09.2021 17:00 | Stević Jovan | 1 : 4 | Kovačići 08 | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
05.09.2021 17:00 | Proleter | 1 : 6 | Ljeljenča | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
05.09.2021 17:00 | Koridor 2011 | 3 : 1 | Magnojević 2001 |
Pobjeda
Triješnica
|
|
Sloga United
Bijeljina
|
05.09.2021 17:30 | Pobjeda | 1 : 3 | Sloga United | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
VSK
Velino Selo
|
05.09.2021 17:30 | Sloga | 0 : 3 | VSK | ||||||
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Glogovac
Glogovac
|
05.09.2021 10:30 | Mladen Perić | 1 : 4 | Glogovac | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Tavna
Banjica
|
05.09.2021 17:30 | OFK Batković | 0 : 2 | Tavna | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Zenit
Bijeljina
|
05.09.2021 17:30 | Polet | 0 : 2 | Zenit |
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Lazarevica
Čengić
|
05.09.2021 10:30 | Buk | 1 : 1 | Lazarevica | ||||||
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Nacional
Bijeljina
|
05.09.2021 10:30 | Borac | 3 : 0 | Nacional | ||||||
Majevica
Donje Zabrđe
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
05.09.2021 10:30 | Majevica | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Koviljuše
Bijeljina
|
05.09.2021 10:30 | Sava | 5 : 0 | Koviljuše |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
05.09.2021 16:30 | Zvijezda | 2 : 0 | Gradina | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
05.09.2021 16:30 | GOŠK | 2 : 1 | Jedinstvo |
Rudar (K)
Kamengrad
|
|
Vitez
Bužim
|
05.09.2021 16:30 | Rudar (K) | 2 : 1 | Vitez | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
05.09.2021 16:30 | Brnjaci | 4 : 0 | Krajišnik | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Iskra
Bugojno
|
05.09.2021 16:30 | Brekovica 78 | 1 : 3 | Iskra | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
05.09.2021 16:30 | Vlašić | 1 : 2 | Kiseljak |
Bosna (M)
Mionica
|
|
Priluk
Priluk
|
05.09.2021 16:30 | Bosna (M) | 3 : 0 | Priluk | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Radnički
Lukavac
|
05.09.2021 16:30 | Orahovica 74 | 1 : 1 | Radnički | ||||||
Seona
Seona
|
|
Svatovac
Poljice
|
05.09.2021 16:30 | Seona | 3 : 2 | Svatovac | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
05.09.2021 16:30 | Dinamo | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
05.09.2021 16:30 | Gornji Rahić | 5 : 1 | Mladost (K) |
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Kolina
Ustikolina
|
05.09.2021 16:30 | Mošćanica | 2 : 1 | Kolina | ||||||
Jahorina
Prača
|
|
Azot
Vitkovići
|
05.09.2021 16:30 | Jahorina | 1 : 2 | Azot | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
05.09.2021 16:30 | Stupčanica | 3 : 0 | Usora | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Čelik
Zenica
|
05.09.2021 16:30 | Moševac | 1 : 1 | Čelik | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Borac
Jelah
|
05.09.2021 16:30 | Famos | 3 : 2 | Borac |
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Klis
Buturović Polje
|
05.09.2021 16:30 | Ljubuški | 1 : 3 | Klis | ||||||
Neum
Neum
|
|
Grude
Grude
|
05.09.2021 16:30 | Neum | 3 : 1 | Grude | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
05.09.2021 16:30 | Sloga | 7 : 2 | Bjelopoljac | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Višići
Višići
|
05.09.2021 16:30 | Stolac | 4 : 1 | Višići | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
05.09.2021 16:30 | Troglav 1918 | 0 : 0 | Rama |
Borac
Izačić
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
05.09.2021 16:30 | Borac | 0 : 0 | Bratstvo | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Mladost
Vrnograč
|
05.09.2021 16:30 | Željezničar | 3 : 4 | Mladost |
Hajduk
Orašje
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
05.09.2021 16:30 | Hajduk | 4 : 2 | Vitanovići 78 | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
05.09.2021 16:30 | Dragovoljac | 4 : 0 | Mladost (S) | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Napredak
Matići
|
05.09.2021 16:30 | Sloga (T) | 2 : 1 | Napredak | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Sloga (P)
Prud
|
05.09.2021 16:30 | 19 srpanj | 2 : 3 | Sloga (P) | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Kostrč
Kostrč
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (D) | 1 : 1 | Kostrč | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
05.09.2021 16:30 | Mladi zadrugar | 2 : 2 | Mladost (DS) |
Trešnjevka
Maoča
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
05.09.2021 16:30 | Trešnjevka | 4 : 1 | Mladost (B) | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
05.09.2021 16:30 | Rijeka | 3 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
05.09.2021 15:30 | Ingram | 2 : 1 | Mladost (GŽ) | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Slatina
Bašigovci
|
05.09.2021 16:30 | Doboj Istok | 1 : 0 | Slatina | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Sloga
Tojšići
|
05.09.2021 16:30 | Mladost 78 | 0 : 3 | Sloga | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo 1952 | 7 : 2 | Trebava |
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Vareš
Vareš
|
05.09.2021 16:00 | Pobjeda | 2 : 0 | Vareš | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Žepče
Žepče
|
05.09.2021 16:00 | Novi Šeher | 1 : 4 | Žepče | ||||||
Čelični grad-Steel City
Zenica
|
|
Proleter
Makljenovac
|
05.09.2021 16:00 | Čelični grad-Steel City | 0 : 3 | Proleter | ||||||
Sporting
Zenica
|
|
Borac
Tetovo -Zenica
|
05.09.2021 16:00 | Sporting | 1 : 2 | Borac |
Lokomotiva
Mostar
|
|
Cim
Cim
|
05.09.2021 17:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Cim | ||||||
Neretva 2020
Čeljevo
|
|
Iskra
Stolac
|
05.09.2021 17:00 | Neretva 2020 | 3 : 1 | Iskra | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Blagaj
Blagaj
|
05.09.2021 17:00 | Međugorje | 7 : 3 | Blagaj |
Mladost
Vidovice
|
|
Korpar
Grebnice
|
05.09.2021 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Korpar | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Ratkovići
Ratkovići
|
05.09.2021 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Ratkovići |
Rudar
Zagorje
|
|
DSK
Devetak
|
05.09.2021 16:30 | Rudar | 3 : 4 | DSK | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Sloga
Bikodže
|
05.09.2021 16:30 | BSK | 2 : 4 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
25 maj
Uroža
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | 25 maj | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
05.09.2021 16:30 | Polet | 0 : 3 | Stjepan Polje | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
05.09.2021 16:30 | Pribava | 2 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
05.09.2021 16:30 | Željezničar | 4 : 2 | Bukovik |
Brka 1948
Brka
|
|
Sloboda
Kerep
|
05.09.2021 18:00 | Brka 1948 | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Čelić
Čelić
|
05.09.2021 18:00 | Biberovo Polje | 3 : 3 | Čelić | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
05.09.2021 18:00 | OFK Međiđa | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Koraj
Koraj
|
05.09.2021 18:00 | Voćar | 2 : 1 | Koraj | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
12 decembar
Rajska
|
05.09.2021 18:00 | OFK Vida | 3 : 0 | 12 decembar | ||||||
Posavina
Brod
|
|
Mionica 85
Mionica
|
05.09.2021 18:00 | Posavina | 3 : 0 | Mionica 85 | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Izbor
Brčko
|
05.09.2021 18:00 | Graničar | 1 : 0 | Izbor |
Srnica
Treštenica
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
05.09.2021 16:30 | Srnica | 1 : 4 | Krušik | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
05.09.2021 16:30 | Partizan | 2 : 2 | Rainci | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Jablanica
Barice
|
05.09.2021 16:30 | OFK Tuzla | 3 : 1 | Jablanica | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Memići
Memići
|
05.09.2021 16:30 | Omazići 1937 | 2 : 0 | Memići | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Napredak
Tupkovići
|
05.09.2021 16:30 | Budućnost | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Mladost (Suh.)
Suha
|
|
Grivice
Grivice
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (Suh.) | 2 : 0 | Grivice |
Moštre
Moštre
|
|
Liješeva
Liješeva
|
05.09.2021 14:30 | Moštre | 3 : 1 | Liješeva | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Kralupi
Kralupi
|
05.09.2021 14:30 | Poriječani | 2 : 0 | Kralupi | ||||||
Gračanica
Visoko
|
|
Ljiljan
Zimča
|
05.09.2021 17:00 | Gračanica | 4 : 1 | Ljiljan | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Omladinac
Poriječani
|
05.09.2021 17:00 | Dijamant | 6 : 1 | Omladinac | ||||||
Kološići
Visoko
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
05.09.2021 17:00 | Kološići | 1 : 1 | Zmaj |
Mladost
Podgorica
|
|
Grbalj
Radanovići
|
05.09.2021 17:30 | Mladost | 2 : 2 | Grbalj | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Cetinje
Cetinje
|
05.09.2021 20:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Cetinje | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Berane
Berane
|
05.09.2021 20:00 | Bokelj | 3 : 1 | Berane | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Kom
Podgorica
|
05.09.2021 17:30 | Igalo | 3 : 0 | Kom | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Arsenal
Tivat
|
05.09.2021 19:00 | OFK Titograd | 0 : 1 | Arsenal |
Omarska
Omarska
|
|
Željezničar ST
Banja Luka
|
05.09.2021 17:00 | Omarska | 1 : 0 | Željezničar ST |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Krajina
Cazin
|
05.09.2021 12:00 | Ljubić | 3 : 2 | Krajina | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Omarska
Omarska
|
05.09.2021 12:00 | OFK Spartak 2013 | 5 : 1 | Omarska | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Brdo
Hambarina
|
05.09.2021 12:00 | Borac | 0 : 3 | Brdo | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
05.09.2021 12:00 | BSK | 3 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
05.09.2021 12:00 | Kozara | 7 : 0 | Podgrmeč |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Borac
Šamac
|
05.09.2021 12:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Borac | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
05.09.2021 12:00 | Gornji Rahić | 2 : 4 | Mineral | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
05.09.2021 12:00 | Modriča Alfa | 0 : 1 | Sloga |
Budućnost (B)
Banovići
|
|
Podrinje
Janja
|
05.09.2021 12:00 | Budućnost (B) | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Milići
Milići
|
05.09.2021 12:00 | Drina | 0 : 0 | Milići | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Gradina
Srebrenik
|
05.09.2021 12:00 | Lokomotiva | 3 : 4 | Gradina |
Bosna
Visoko
|
|
Famos
Hrasnica
|
05.09.2021 15:30 | Bosna | 1 : 5 | Famos | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
05.09.2021 14:15 | Goražde | 1 : 1 | Željezničar | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
05.09.2021 12:30 | UNIS | 1 : 2 | Slavija |
Krivaja
Zavidovići
|
|
FK Vitez
Vitez
|
05.09.2021 12:30 | Krivaja | 6 : 0 | FK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Žepče
Žepče
|
05.09.2021 12:30 | Iskra | 3 : 0 | Žepče | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
05.09.2021 12:30 | Travnik | 6 : 1 | Borac | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Romari
Vitez
|
05.09.2021 12:30 | NK Vitez | 0 : 1 | Romari |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
05.09.2021 12:30 | Branitelj | 1 : 3 | Tomislav | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
GOŠK
Gabela
|
05.09.2021 12:30 | Čapljina | 1 : 0 | GOŠK |
Velež
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
05.09.2021 17:00 | Velež | 2 : 2 | Željezničar |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Krajina
Cazin
|
05.09.2021 10:00 | Ljubić | 0 : 5 | Krajina | ||||||
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Omarska
Omarska
|
05.09.2021 10:00 | OFK Spartak | 9 : 0 | Omarska | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
05.09.2021 10:00 | Borac (KD) | 0 : 7 | Željezničar Sport Team | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
05.09.2021 10:00 | Borac (BL) | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
05.09.2021 10:00 | Kozara | 3 : 1 | Podgrmeč |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Borac
Šamac
|
05.09.2021 10:00 | Bratstvo | 7 : 0 | Borac | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
05.09.2021 10:00 | Gornji Rahić | 2 : 3 | Mineral | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
05.09.2021 10:00 | Modriča Alfa | 2 : 2 | Sloga |
Budućnost (B)
Banovići
|
|
Podrinje
Janja
|
05.09.2021 10:00 | Budućnost (B) | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Milići
Milići
|
05.09.2021 10:00 | Drina | 2 : 1 | Milići | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
05.09.2021 10:00 | Radnički | 0 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Budućnost (P)
Pilica
|
05.09.2021 10:00 | Slaven | 3 : 1 | Budućnost (P) | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Gradina
Srebrenik
|
05.09.2021 10:00 | Lokomotiva | 1 : 5 | Gradina |
Bosna
Visoko
|
|
Famos
Hrasnica
|
05.09.2021 13:00 | Bosna | 2 : 1 | Famos | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
05.09.2021 12:00 | Goražde | 0 : 7 | Željezničar | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
05.09.2021 10:00 | UNIS | 1 : 3 | Slavija |
Krivaja
Zavidovići
|
|
FK Vitez
Vitez
|
05.09.2021 10:00 | Krivaja | 5 : 0 | FK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Žepče
Žepče
|
05.09.2021 10:00 | Iskra | 5 : 3 | Žepče | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
05.09.2021 10:00 | Travnik | 4 : 2 | Borac | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Romari
Vitez
|
05.09.2021 10:00 | NK Vitez | 0 : 7 | Romari |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
05.09.2021 10:00 | Branitelj | 0 : 3 | Tomislav | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
GOŠK
Gabela
|
05.09.2021 10:00 | Čapljina | 1 : 2 | GOŠK |
Gorica
Šipovo
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
05.09.2021 11:30 | Gorica | 2 : 3 | OFK Spartak |
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
05.09.2021 12:00 | Željezničar | 3 : 1 | Mladost 1938 | ||||||
OFK Bihać
Bihać
|
|
Kamenica
Bihać
|
05.09.2021 13:30 | OFK Bihać | 0 : 0 | Kamenica | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Vitez
Bužim
|
05.09.2021 11:00 | Bajer 99 | 0 : 1 | Vitez |
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Tuzla
Tuzla
|
05.09.2021 12:00 | Rainci | 3 : 2 | Tuzla | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Betaclub Tango
Lukavac
|
05.09.2021 10:00 | Eurogol | 6 : 1 | Betaclub Tango |
Petrovac
Petrovac
|
|
Jezero
Plav
|
05.09.2021 17:30 | Petrovac | 0 : 1 | Jezero |
Velež
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
05.09.2021 15:00 | Velež | 1 : 2 | Željezničar |
Radnik
Bijeljina
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
05.09.2021 10:00 | Radnik | 0 : 5 | Pelagićevo |
Gorica
Šipovo
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
05.09.2021 10:00 | Gorica | 0 : 9 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
05.09.2021 10:00 | Mladost Farmaprom | 8 : 1 | Lauš |
Janja 2009
Janja
|
|
Zenit
Bijeljina
|
05.09.2021 11:00 | Janja 2009 | 0 : 6 | Zenit | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Priboj
Priboj
|
05.09.2021 11:00 | Zadrugar | 5 : 2 | Priboj |
Kolibri
Bihać
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
05.09.2021 11:30 | Kolibri | 4 : 1 | Brekovica 78 | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
05.09.2021 11:30 | Ključ | 1 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Metalac
Veliki Lug
|
05.09.2021 11:30 | Jedinstvo | 7 : 0 | Metalac |
ABC
Podzvizd
|
|
Krajina
Cazin
|
05.09.2021 11:30 | ABC | 0 : 2 | Krajina |
Bosna
Visoko
|
|
Sporting
Zenica
|
05.09.2021 11:30 | Bosna | 7 : 0 | Sporting | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
|
05.09.2021 11:30 | Rudar (K) | 8 : 0 | Borac - Tetovo | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Čelik
Zenica
|
05.09.2021 11:30 | Rudar (B) | 0 : 2 | Čelik | ||||||
Čelični grad - Steel City
Zenica
|
|
Stupčanica
Olovo
|
05.09.2021 11:30 | Čelični grad - Steel City | 0 : 7 | Stupčanica | ||||||
Tempo sport
Zenica
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
05.09.2021 11:30 | Tempo sport | 0 : 5 | Mladost |
Natron
Maglaj
|
|
Nemila
Nemila
|
05.09.2021 11:30 | Natron | 1 : 0 | Nemila | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Simm Bau
Kosova
|
05.09.2021 11:30 | TOŠK | 0 : 2 | Simm Bau |
Gradina
Srebrenik
|
|
Perfekt
Srebrenik
|
05.09.2021 11:00 | Gradina | 4 : 2 | Perfekt |
Borac
Izačić
|
|
AN Jedinstvo
Bihać
|
05.09.2021 10:00 | Borac | 0 : 3 | AN Jedinstvo | ||||||
Kolibri
Bihać
|
|
Omladinac
Sanica
|
05.09.2021 10:00 | Kolibri | 5 : 0 | Omladinac | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
05.09.2021 10:00 | Ključ | 3 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
05.09.2021 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Omladinac 75 |
Zvijezda
Velika Kladuša
|
|
Jezerski
Jezerski
|
05.09.2021 10:00 | Zvijezda | 6 : 0 | Jezerski | ||||||
ABC
Podzvizd
|
|
Krajina
Cazin
|
05.09.2021 10:00 | ABC | 0 : 2 | Krajina |
Bosna
Visoko
|
|
Sporting
Zenica
|
05.09.2021 10:00 | Bosna | 2 : 0 | Sporting | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Borac - Tetovo
Zenica
|
05.09.2021 10:00 | Rudar (K) | 9 : 0 | Borac - Tetovo | ||||||
Tempo sport
Zenica
|
|
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
05.09.2021 10:00 | Tempo sport | 0 : 0 | Mladost (DK) |
Natron
Maglaj
|
|
Nemila
Nemila
|
05.09.2021 10:00 | Natron | 5 : 0 | Nemila | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Simm Bau
Kosova
|
05.09.2021 10:00 | TOŠK | 3 : 0 | Simm Bau |
Gradina
Srebrenik
|
|
Perfekt
Srebrenik
|
05.09.2021 11:00 | Gradina | 1 : 1 | Perfekt |
Drina
Zvornik
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
05.09.2021 17:00 | Drina | 1 : 3 | Široki Brijeg | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Emina
Mostar
|
05.09.2021 16:00 | SFK 2000 | 3 : 1 | Emina |
FK Sloboda
Tuzla
|
|
Libero
Goražde
|
05.09.2021 16:00 | FK Sloboda | 0 : 4 | Libero | ||||||
FK Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
05.09.2021 16:00 | FK Sarajevo | 4 : 2 | Sana 2014 | ||||||
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Respekt
Sarajevo
|
05.09.2021 14:00 | Željezničar 2011 | 7 : 0 | Respekt |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
05.09.2021 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Vojvodina |
Agram
Zagreb
|
|
Donat
Zadar
|
05.09.2021 13:00 | Agram | 2 : 3 | Donat | ||||||
Rijeka
Rijeka
|
|
Neretva
Metković
|
05.09.2021 15:00 | Rijeka | 12 : 0 | Neretva |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Iskra
Bugojno
|
05.09.2021 15:00 | Radnik Bumerang | 12 : 0 | Iskra | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Fortuna
Živinice
|
05.09.2021 17:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Fortuna |
Sloga
Doboj
|
|
Leotar
Trebinje
|
05.09.2021 17:00 | Sloga | 27 : 26 | Leotar |