0 : 2

Brdo bolje od Ukrine

02.11.2022 Administrator DC

OFK Brdo

Nakon domaće pobjede od 1:0 nad Slogom iz Trna, OFK BRDO je rezultatom 3:0 porazilo Ukrinu u Čečavi kod Teslića.
Izabranici Mirze Alkića i Gorana Kecmana, bez pet standadnih igrača, odigrali su požrtvovano i kvalitetno.
Vodeći gol za tim sa Vedrog Polja, u 10. minuti, postigao je Emir Kadirić. Dva minuta kasnije gol za Brdo postiže Danilo Kuridža.
Taktički mudrom i dobro organizovanom igrom gosti su diktirali ovaj susret. Gol za 3:0 u 90. minuti susreta postigao je
požrtvovani Edin Isaković.
Skladnim orkestrom Brda dirigovao je Milan Bundalo.
Sa šest pobjeda i pet poraza te dva remija, gol razliku 22:22 OFK BRDO je osvojilo 20 bodova i na osmom su mjestu.
U narednom kolu, nedjelja 6. novembra od 13:30 časova Brdo je domaćin Gorici iz Šipova, drugoplasiranom timu lige. Pobjedom bi poboljšali poziciju na tabeli i FSA PRIJEDOR vratili na drugo mjesto, piše infoprijedor.ba