XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 422 utakmica za dan
Nedelja, 30 Oktobar 2022


Fudbal

Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Igman
Konjic
30.10.2022 17:00
Sarajevo
3 : 1
Igman
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Zrinjski
Mostar
30.10.2022 17:00
Široki Brijeg
1 : 1
Zrinjski
Željezničar
Banja Luka
1 : 2
Omarska
Omarska
30.10.2022 14:00
Željezničar
1 : 2
Omarska
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 2
Sloboda (NG)
Novi Grad
30.10.2022 14:00
Sloboda (MG)
0 : 2
Sloboda (NG)
Ukrina
Čečava
0 : 3
Brdo
Hambarine
30.10.2022 14:00
Ukrina
0 : 3
Brdo
Gorica
Šipovo
3 : 1
Dubrave
Dubrave
30.10.2022 14:00
Gorica
3 : 1
Dubrave
Glasinac 1936
Sokolac
2 : 0
Rudar 1925
Ugljevik
30.10.2022 14:00
Glasinac 1936
2 : 0
Rudar 1925
Podrinje
Tršić
0 : 3
Hercegovac
Bileća
30.10.2022 14:00
Podrinje
0 : 3
Hercegovac
Proleter
Dvorovi
5 : 2
Jedinstvo
Brodac
30.10.2022 14:00
Proleter
5 : 2
Jedinstvo
Romanija
Pale
1 : 1
Stakorina
Čajniče
30.10.2022 14:00
Romanija
1 : 1
Stakorina
Slaven
Dobrljin
3 : 2
Mladost
Kotor Varoš
30.10.2022 14:30
Slaven
3 : 2
Mladost
Naprijed
Banja Luka
2 : 1
Budućnost
Banja Luka
30.10.2022 14:30
Naprijed
2 : 1
Budućnost
13 Skojevki
Grbavci
3 : 2
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
30.10.2022 14:30
13 Skojevki
3 : 2
Sloga DIPO
Plamen
Donje Vodičevo
5 : 0
Krajina
Banja Luka
30.10.2022 14:30
Plamen
5 : 0
Krajina
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
6 : 1
Svodna
Svodna
30.10.2022 14:30
Polet Krajišnik
6 : 1
Svodna
Pridjel
Pridjel Donji
0 : 1
Vučijak
Majevac
30.10.2022 14:00
Pridjel
0 : 1
Vučijak
Omladinac
Modriča
0 : 0
Sloga
Dugo Polje
30.10.2022 14:00
Omladinac
0 : 0
Sloga
Naša krila
Kostajnica
5 : 1
Zvijezda
Kakmuž
30.10.2022 14:00
Naša krila
5 : 1
Zvijezda
Skugrić
Skugrić
4 : 1
Rudanka
Rudanka
30.10.2022 14:00
Skugrić
4 : 1
Rudanka
Hajduk (K)
Kožuhe
5 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
30.10.2022 14:00
Hajduk (K)
5 : 0
Crvena zvijezda
Lokomotiva
Brčko
1 : 1
Tabanci
Tabanci
30.10.2022 14:00
Lokomotiva
1 : 1
Tabanci
Drina
Batar
1 : 2
Budućnost
Skelani
30.10.2022 14:00
Drina
1 : 2
Budućnost
OFK Brezik
Gornji Brezik
0 : 4
Zadrugar
Donje Crnjelovo
30.10.2022 14:00
OFK Brezik
0 : 4
Zadrugar
OFK Trnovica
Trnovica
3 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
30.10.2022 14:00
OFK Trnovica
3 : 0
Mladost (BS)
Šekovići
Šekovići
3 : 0
Mladost (VO)
Velika Obarska
30.10.2022 14:00
Šekovići
3 : 0
Mladost (VO)
Partizan
Donja Trnova
0 : 2
Jedinstvo
Roćević
30.10.2022 14:00
Partizan
0 : 2
Jedinstvo
Birač
Derventa
4 : 0
Omladinac
Potočari
30.10.2022 14:00
Birač
4 : 0
Omladinac
Ljubija
Ljubija
1 : 1
Berek 1975
Prijedor
30.10.2022 14:00
Ljubija
1 : 1
Berek 1975
Moštanica
Božići
7 : 0
Podgrmeč
Oštra Luka
30.10.2022 14:00
Moštanica
7 : 0
Podgrmeč
Gomjenica
Prijedor
4 : 1
Knežopoljac
Knežica
30.10.2022 14:00
Gomjenica
4 : 1
Knežopoljac
Brzi
Busnovi
4 : 1
Rasavci
Rasavci
30.10.2022 14:00
Brzi
4 : 1
Rasavci
Kozara
Donji Orlovci
3 : 0
Ravan
Međeđa
30.10.2022 14:00
Kozara
3 : 0
Ravan
Biseri
Čatrnja
2 : 0
Laminci
Laminci
30.10.2022 15:00
Biseri
2 : 0
Laminci
Borac (Š)
Šibovska
8 : 2
Borac (Mag.)
Maglajani
30.10.2022 15:00
Borac (Š)
8 : 2
Borac (Mag.)
Torpedo
Cerovljani
1 : 2
Omladinac
Brestovčina
30.10.2022 15:00
Torpedo
1 : 2
Omladinac
Kozara
Turjak
0 : 2
Bratstvo
Kozinci
30.10.2022 15:00
Kozara
0 : 2
Bratstvo
Polet
Elezagići
0 : 2
Obradovac
Gradiška
30.10.2022 15:00
Polet
0 : 2
Obradovac
Mladi Krajišnik
Kukulje
2 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
30.10.2022 15:00
Mladi Krajišnik
2 : 1
Potkozarje
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 3
Sloboda
Piskavica
30.10.2022 14:30
Gomionica
2 : 3
Sloboda
Omladinac
Banja Luka
0 : 5
Karanovac
Karanovac
30.10.2022 14:30
Omladinac
0 : 5
Karanovac
Vrbas
Banja Luka
3 : 0
Zmijanje
Kola
30.10.2022 14:30
Vrbas
3 : 0
Zmijanje
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
1 : 0
Borac
Drvar
30.10.2022 14:30
Šnjegotina
1 : 0
Borac
OFK Banja Luka
Banja Luka
0 : 4
Mladost Farmaprom
Zalužani
30.10.2022 15:00
OFK Banja Luka
0 : 4
Mladost Farmaprom
Rudar
Stanari
9 : 0
Borac (K)
Kotorsko
30.10.2022 14:30
Rudar
9 : 0
Borac (K)
Zborište
Zborište
1 : 2
Liješće
Liješće
30.10.2022 14:30
Zborište
1 : 2
Liješće
Zadrugar
Sijekovac
3 : 3
BSK
Bušletić
30.10.2022 14:30
Zadrugar
3 : 3
BSK
Ozrenski sokolovi
Boljanić
1 : 3
Sloboda GS
Grabovica
30.10.2022 14:30
Ozrenski sokolovi
1 : 3
Sloboda GS
Dobor
Modriča
4 : 0
Trebavac
Vranjak
30.10.2022 14:00
Dobor
4 : 0
Trebavac
Mladost (D)
Dobrinja
2 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
30.10.2022 14:00
Mladost (D)
2 : 1
Bratstvo
Posavina
Miloševac
0 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
30.10.2022 11:00
Posavina
0 : 0
Budućnost
Crkvina
Crkvina
3 : 0
Vranjak
Vranjak
30.10.2022 14:00
Crkvina
3 : 0
Vranjak
Višnjik
Modriča
4 : 4
Mladost (ST)
Srpska Tišina
30.10.2022 14:00
Višnjik
4 : 4
Mladost (ST)
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 3
Crvena zvijezda
Gajevi
30.10.2022 11:00
Kladari Gornji
1 : 3
Crvena zvijezda
Sloga 73
Ždreban
6 : 3
Sloga
Jakeš
30.10.2022 14:00
Sloga 73
6 : 3
Sloga
Zadrugar
Tarevci
2 : 2
Partizan
Koprivna
30.10.2022 14:00
Zadrugar
2 : 2
Partizan
Mladost (ST)
Srpska Tišina
3 : 3
Kladari Gornji
Kladari Gornji
30.10.2022 14:00
Mladost (ST)
3 : 3
Kladari Gornji
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
1 : 0
Strijelac
Tutnjevac
30.10.2022 14:00
Bobetino Brdo
1 : 0
Strijelac
Mladost (L)
Lončari
3 : 1
Jedinstvo
Koretaši
30.10.2022 14:00
Mladost (L)
3 : 1
Jedinstvo
Mladost (S)
Sandići
4 : 1
Obilić
Krepšić
30.10.2022 14:00
Mladost (S)
4 : 1
Obilić
Gredice
Gredice
3 : 1
Majevica
Lopare
30.10.2022 14:00
Gredice
3 : 1
Majevica
Jugović
Brčko
2 : 1
Zadrugar
Bukvik
30.10.2022 14:00
Jugović
2 : 1
Zadrugar
Grčica
Brčko
2 : 2
Crvena zvijezda
Donji Žabar
30.10.2022 14:00
Grčica
2 : 2
Crvena zvijezda
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
3 : 1
Semberija
Popovi
30.10.2022 14:00
OFK Magnojević
3 : 1
Semberija
Borac
Trnjaci
1 : 1
Gorica
Pučile
30.10.2022 14:00
Borac
1 : 1
Gorica
Drina
Amajlije
1 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
30.10.2022 14:00
Drina
1 : 0
Jedinstvo
Obarska
Velika Obarska
1 : 2
Kolektiv
Međaši
30.10.2022 14:00
Obarska
1 : 2
Kolektiv
Panteri
Zagoni
2 : 0
Sloga 94
Bijeljina
30.10.2022 14:00
Panteri
2 : 0
Sloga 94
Jadar
Nova Kasaba
0 : 1
Branjevo
Branjevo
30.10.2022 13:00
Jadar
0 : 1
Branjevo
Jardan
Jardan
1 : 3
Borac
Osmaci
30.10.2022 13:00
Jardan
1 : 3
Borac
Radnički
Karakaj
4 : 2
Mladost
Divič
30.10.2022 13:00
Radnički
4 : 2
Mladost
Čelopek
Čelopek
2 : 3
Napredak
Donji Šepak
30.10.2022 13:00
Čelopek
2 : 3
Napredak
Bratstvo
Bratunac
9 : 2
Jasenica
Jasenica
30.10.2022 13:00
Bratstvo
9 : 2
Jasenica
Kalemi
Trebovljani
1 : 1
Bratstvo
Orahova
30.10.2022 14:00
Kalemi
1 : 1
Bratstvo
Polet
Mali Sitneši
2 : 1
OFK Nožičko
Nožičko
30.10.2022 14:30
Polet
2 : 1
OFK Nožičko
Bratstvo
Povelič
1 : 2
Tamaris
Mrčevci
30.10.2022 11:00
Bratstvo
1 : 2
Tamaris
Obilić PP
Kladari
3 : 3
Crvena zemlja
Nova Ves
30.10.2022 14:30
Obilić PP
3 : 3
Crvena zemlja
Mladost
Bajinci
0 : 2
Budućnost
Donji Galjipovci
30.10.2022 14:30
Mladost
0 : 2
Budućnost
Sava 04
Brezovo Polje Selo
2 : 1
Mladost
Trnjaci
30.10.2022 11:00
Sava 04
2 : 1
Mladost
Sloboda
Mrtvica
3 : 0
Budućnost Red Star
Vučilovac
30.10.2022 11:00
Sloboda
3 : 0
Budućnost Red Star
Sveti Jovan
Donji Brezik
6 : 0
Krbeti
Krbeti
30.10.2022 11:00
Sveti Jovan
6 : 0
Krbeti
Borac
Ugljevička Obrijež
0 : 1
Stević Jovan
Vršani
30.10.2022 14:00
Borac
0 : 1
Stević Jovan
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
3 : 2
Sloga
Donja Bukovica
30.10.2022 14:00
Magnojević 2001
3 : 2
Sloga
Omladinac
Gornja Čađavica
1 : 4
Ljeljenča
Ljeljenča
30.10.2022 14:00
Omladinac
1 : 4
Ljeljenča
Majevica
Donje Zabrđe
3 : 1
Piperci
Piperci
30.10.2022 10:30
Majevica
3 : 1
Piperci
Jedinstvo
Donja Čađavica
4 : 1
Budućnost
Ravno Polje
30.10.2022 14:00
Jedinstvo
4 : 1
Budućnost
Pobjeda
Triješnica
1 : 1
Polet
Gornji Kojčinovac
30.10.2022 14:00
Pobjeda
1 : 1
Polet
Glogovac
Glogovac
0 : 3
Modran
Modran
30.10.2022 14:00
Glogovac
0 : 3
Modran
OFK Batković
Batković
2 : 1
Tavna
Banjica
30.10.2022 14:00
OFK Batković
2 : 1
Tavna
Zenit
Bijeljina
3 : 2
Koviljuše
Bijeljina
30.10.2022 14:00
Zenit
3 : 2
Koviljuše
Sloga United
Bijeljina
0 : 3
Kovačići 08
Kovačići
30.10.2022 14:00
Sloga United
0 : 3
Kovačići 08
Sloga
Dazdarevo
2 : 1
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
30.10.2022 14:00
Sloga
2 : 1
OFK Crnjelovo
TOŠK
Tešanj
3 : 0
Simm-Bau
Kosova
30.10.2022 13:30
TOŠK
3 : 0
Simm-Bau
Brnjaci
Brnjaci
1 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
30.10.2022 14:30
Brnjaci
1 : 0
Sloga
Vlašić
Turbe
4 : 1
Romari
Vitez
30.10.2022 14:30
Vlašić
4 : 1
Romari
Prokosovići
Prokosovići
0 : 9
Sloga
Tojšići
30.10.2022 13:30
Prokosovići
0 : 9
Sloga
Orahovica 74
Orahovica
2 : 1
Bosna(K)
Kalesija
30.10.2022 13:30
Orahovica 74
2 : 1
Bosna(K)
Gornji Rahić
Gornji Rahić
6 : 1
Priluk
Priluk
30.10.2022 13:30
Gornji Rahić
6 : 1
Priluk
Mladost (K)
Kikači
4 : 1
Napredak
Matići
30.10.2022 13:30
Mladost (K)
4 : 1
Napredak
Seona
Seona
2 : 0
Mladost (M)
Malešići
30.10.2022 13:30
Seona
2 : 0
Mladost (M)
Dinamo
Donja Mahala
2 : 1
Odžak 102
Odžak
30.10.2022 13:30
Dinamo
2 : 1
Odžak 102
Bosna (M)
Mionica
3 : 1
Lokomotiva
Miričina
30.10.2022 13:30
Bosna (M)
3 : 1
Lokomotiva
Dizdaruša
Brčko
2 : 0
Svatovac
Poljice
30.10.2022 13:30
Dizdaruša
2 : 0
Svatovac
Kolina
Ustikolina
0 : 1
Borac
Jelah
30.10.2022 14:30
Kolina
0 : 1
Borac
Usora
Žabljak-Usora
0 : 0
Baton
Sarajevo
30.10.2022 14:30
Usora
0 : 0
Baton
Natron
Maglaj
0 : 3
Žepče
Žepče
30.10.2022 14:30
Natron
0 : 3
Žepče
Ilijaš
Ilijaš
1 : 1
UNIS
Vogošća
30.10.2022 14:30
Ilijaš
1 : 1
UNIS
Mošćanica
Sarajevo
2 : 1
Azot
Vitkovići
30.10.2022 14:30
Mošćanica
2 : 1
Azot
Ljubuški
Ljubuški
0 : 1
Neum
Neum
30.10.2022 13:30
Ljubuški
0 : 1
Neum
Višići
Višići
4 : 2
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
30.10.2022 13:30
Višići
4 : 2
Sloga
Klis
Buturović Polje
3 : 1
Rama
Prozor-Rama
30.10.2022 13:30
Klis
3 : 1
Rama
Kruševo
Kruševo
3 : 2
Brotnjo
Čitluk
30.10.2022 13:30
Kruševo
3 : 2
Brotnjo
Vitanovići 78
Vitanovići
6 : 2
Mladost (DS)
Donji Svilaj
30.10.2022 13:30
Vitanovići 78
6 : 2
Mladost (DS)
Dragovoljac
Novo Selo
2 : 2
Dinamo 75
Prijedor
30.10.2022 13:30
Dragovoljac
2 : 2
Dinamo 75
Mladost (D)
Domaljevac
2 : 0
Sloga (T)
Tolisa
30.10.2022 13:30
Mladost (D)
2 : 0
Sloga (T)
Mladi zadrugar
Donji Rahić
4 : 4
Korpar
Grebnice
30.10.2022 13:30
Mladi zadrugar
4 : 4
Korpar
Slaven
Živinice
2 : 3
Slatina
Bašigovci
30.10.2022 13:30
Slaven
2 : 3
Slatina
Jedinstvo 1952
Vučkovci
5 : 2
Doboj Istok
Doboj Istok
30.10.2022 13:30
Jedinstvo 1952
5 : 2
Doboj Istok
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
5 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
30.10.2022 13:30
Mladost (GŽ)
5 : 0
Mladost 78
Trebava
Donja Zelinja
3 : 0
Mramor
Babice
30.10.2022 13:30
Trebava
3 : 0
Mramor
Rainci
Gornji Rainci
4 : 1
Vražići 92
Vražići
30.10.2022 13:30
Rainci
4 : 1
Vražići 92
Rijeka
Šerići
1 : 1
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
30.10.2022 13:30
Rijeka
1 : 1
Ingram
Mladost (P)
Puračić
1 : 1
Omladinac 68
Mionica
30.10.2022 13:30
Mladost (P)
1 : 1
Omladinac 68
Zmaj
Buzić Mahala
3 : 0
Pobjeda
Tešanjka
30.10.2022 13:00
Zmaj
3 : 0
Pobjeda
Liješeva
Liješeva
0 : 3
Nemila
Nemila
30.10.2022 13:00
Liješeva
0 : 3
Nemila
Proleter
Makljenovac
1 : 1
Borac
Tetovo -Zenica
30.10.2022 13:00
Proleter
1 : 1
Borac
Sporting
Zenica
0 : 1
Fortuna
Zenica
30.10.2022 12:00
Sporting
0 : 1
Fortuna
Čelični grad-Steel City
Zenica
6 : 1
Novi Šeher
Novi Šeher
30.10.2022 14:00
Čelični grad-Steel City
6 : 1
Novi Šeher
Napredak
Šije
3 : 2
Vareš
Vareš
30.10.2022 13:00
Napredak
3 : 2
Vareš
Saobraćajac
Sarajevo
4 : 1
Vratnik
Sarajevo
30.10.2022 11:00
Saobraćajac
4 : 1
Vratnik
El Tarik
Sarajevo
1 : 3
Igman
Ilidža
30.10.2022 11:30
El Tarik
1 : 3
Igman
Stup
Sarajevo
3 : 1
Butmir
Butmir-Ilidža
30.10.2022 19:00
Stup
3 : 1
Butmir
SAŠK Napredak
Sarajevo
3 : 1
Bojnik
Bojnik
30.10.2022 14:30
SAŠK Napredak
3 : 1
Bojnik
Omadinac
Doglodi-Stup
2 : 5
Hrid
Sarajevo
30.10.2022 11:00
Omadinac
2 : 5
Hrid
BKB
Berič-Kiseljak
0 : 1
Jahorina
Prača
30.10.2022 12:00
BKB
0 : 1
Jahorina
Drina
Goražde
2 : 2
Radnički
Goražde
30.10.2022 14:00
Drina
2 : 2
Radnički
Fortuna
Mostar
2 : 1
Neretva 2020
Čeljevo
30.10.2022 13:30
Fortuna
2 : 1
Neretva 2020
Iskra
Stolac
3 : 1
Mostar
Mostar
30.10.2022 13:30
Iskra
3 : 1
Mostar
Lokomotiva
Mostar
2 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
30.10.2022 13:30
Lokomotiva
2 : 1
Bjelopoljac
Branitelj
Rodoč-Jasenica
3 : 2
Blagaj
Blagaj
30.10.2022 13:30
Branitelj
3 : 2
Blagaj
Drinovci
Drinovci
2 : 1
Junak
Srđevići
30.10.2022 13:30
Drinovci
2 : 1
Junak
Mesihovina
Mesihovina
1 : 3
Šujica
Šujica
30.10.2022 13:30
Mesihovina
1 : 3
Šujica
Nova Bila
Nova Bila
2 : 5
Busovača
Busovača
30.10.2022 14:00
Nova Bila
2 : 5
Busovača
Kaćuni
Kaćuni
0 : 2
Lugovi
Lugovi
30.10.2022 14:00
Kaćuni
0 : 2
Lugovi
Bilalovac
Bilalovac
1 : 0
Kreševo
Kreševo
30.10.2022 14:00
Bilalovac
1 : 0
Kreševo
Gorica
Guča Gora
1 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
30.10.2022 14:00
Gorica
1 : 1
Sloga
Bobovac
Nević Polje
3 : 0
Dnoluka
Kruščica
30.10.2022 14:00
Bobovac
3 : 0
Dnoluka
Jajce
Jajce
3 : 0
Sport Prevent
Bugojno
30.10.2022 14:00
Jajce
3 : 0
Sport Prevent
Pribava
Pribava
5 : 3
Sloga
Bikodže
30.10.2022 13:30
Pribava
5 : 3
Sloga
BSK
Bokavići
3 : 1
Turija
Turija
30.10.2022 13:30
BSK
3 : 1
Turija
Stjepan Polje
Stjepan Polje
2 : 2
Bukovik
Gornji Srebrenik
30.10.2022 13:30
Stjepan Polje
2 : 2
Bukovik
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
1 : 1
Mladost (D)
Doborovci
30.10.2022 13:30
Mladost (VB)
1 : 1
Mladost (D)
Rudar
Zagorje
2 : 1
25 maj
Uroža
30.10.2022 13:30
Rudar
2 : 1
25 maj
Željezničar
Dobošnica
6 : 2
Jedinstvo (L)
Lukavica
30.10.2022 13:30
Željezničar
6 : 2
Jedinstvo (L)
Špionica 1953
Špionica
2 : 0
Jedinstvo (H)
Huskići
30.10.2022 13:30
Špionica 1953
2 : 0
Jedinstvo (H)
Posavina
Brod
7 : 2
Graničar
Brezovo Polje
30.10.2022 13:30
Posavina
7 : 2
Graničar
Voćar
Šatorovići
0 : 1
OFK Vida
Vida
30.10.2022 13:30
Voćar
0 : 1
OFK Vida
Mladost
Tinja
2 : 0
Mionica 85
Mionica
30.10.2022 13:30
Mladost
2 : 0
Mionica 85
Koraj
Koraj
0 : 11
Čelić
Čelić
30.10.2022 13:30
Koraj
0 : 11
Čelić
OFK Međiđa
Donja Međiđa
1 : 0
Sloboda
Kerep
30.10.2022 13:30
OFK Međiđa
1 : 0
Sloboda
Biberovo Polje
Biberovo Polje
2 : 0
12 decembar
Rajska
30.10.2022 13:30
Biberovo Polje
2 : 0
12 decembar
Napredak
Tupkovići
3 : 1
Rudar
Bukinje
30.10.2022 13:30
Napredak
3 : 1
Rudar
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
5 : 1
Mramor
Mramor
30.10.2022 13:30
Mladost (GT)
5 : 1
Mramor
Jablanica
Barice
3 : 1
Memići
Memići
30.10.2022 13:30
Jablanica
3 : 1
Memići
Partizan
Kiseljak
2 : 0
Mladost (Suha)
Suha
30.10.2022 13:30
Partizan
2 : 0
Mladost (Suha)
Omladinac RMU
Đurđevik
6 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
30.10.2022 13:30
Omladinac RMU
6 : 0
OFK Tuzla
Krušik
Gornje Vukovije
3 : 1
Budućnost
Donja Lukavica
30.10.2022 13:30
Krušik
3 : 1
Budućnost
Omazići 1937
Omazići
3 : 2
Mladost (Solina)
Solina
30.10.2022 13:30
Omazići 1937
3 : 2
Mladost (Solina)
Jedinstvo
Donje Dubrave
3 : 0
Stupari
Stupari
30.10.2022 10:00
Jedinstvo
3 : 0
Stupari
Vrana
Banovići Selo
3 : 1
Srnica
Treštenica
30.10.2022 10:00
Vrana
3 : 1
Srnica
Proleter
Slavinovići
1 : 1
Sapna
Sapna
30.10.2022 10:00
Proleter
1 : 1
Sapna
Ljiljan
Zimča
2 : 3
Kralupi
Kralupi
30.10.2022 15:30
Ljiljan
2 : 3
Kralupi
Dijamant
Građevac
3 : 4
Gračanica
Gračanica
30.10.2022 13:00
Dijamant
3 : 4
Gračanica
Kološići
Kološići
4 : 2
Moštre
Moštre
30.10.2022 13:00
Kološići
4 : 2
Moštre
Poriječani
Poriječani
4 : 2
Napredak 1955
Radovlje
30.10.2022 15:30
Poriječani
4 : 2
Napredak 1955
Partizan
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
30.10.2022 19:00
Partizan
4 : 0
Radnički (N)
Radnik
Surdulica
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
30.10.2022 13:00
Radnik
2 : 0
Spartak ŽK
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
30.10.2022 18:30
Mladost (L)
0 : 0
Radnički 1923
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
30.10.2022 17:00
Kolubara
0 : 2
Crvena zvezda
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Inđija Toyo Tires
Inđija
30.10.2022 13:00
OFK Vršac
0 : 0
Inđija Toyo Tires
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
30.10.2022 13:00
Radnički (NB)
2 : 0
Metalac
GFK Sloboda
Užice
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
30.10.2022 13:00
GFK Sloboda
0 : 0
Radnički (SM)
Trayal
Kruševac
2 : 1
Rad
Beograd
30.10.2022 13:00
Trayal
2 : 1
Rad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 1
IMT
Beograd
30.10.2022 13:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 1
IMT
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Železničar
Pančevo
30.10.2022 13:00
Zlatibor
0 : 1
Železničar
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Mornar
Bar
30.10.2022 14:00
Jedinstvo
1 : 0
Mornar
Arsenal
Tivat
3 : 0
Iskra
Danilovgrad
30.10.2022 14:00
Arsenal
3 : 0
Iskra
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Budućnost
Podgorica
30.10.2022 17:00
Sutjeska
0 : 1
Budućnost
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Dečić
Tuzi
30.10.2022 14:00
Rudar
1 : 1
Dečić
Bokelj
Kotor
0 : 0
Mladost DG
Podgoriva
30.10.2022 17:00
Bokelj
0 : 0
Mladost DG
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
3 : 0
Berane
Berane
30.10.2022 17:00
Ortrant - Olimpic
3 : 0
Berane
Kom
Podgorica
2 : 1
Igalo
Herceg Novi
30.10.2022 17:00
Kom
2 : 1
Igalo
Podgorica
Podgorica
2 : 0
Nikšić
Nikšić
30.10.2022 17:00
Podgorica
2 : 0
Nikšić
Zeta
Golubovci
2 : 1
Grbalj
Radanovići
30.10.2022 17:00
Zeta
2 : 1
Grbalj
Arsenal
London
5 : 0
Nottingham Forest
30.10.2022 15:00
Arsenal
5 : 0
Nottingham Forest
Manchester United
Manchester
1 : 0
West Ham United
London
30.10.2022 17:15
Manchester United
1 : 0
West Ham United
1. FC Köln
Köln
1 : 1
1899 Hoffenheim
30.10.2022 19:30
1. FC Köln
1 : 1
1899 Hoffenheim
1. FC Union Berlin
Berlin
2 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
30.10.2022 15:30
1. FC Union Berlin
2 : 1
Borussia M'gladbach
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
30.10.2022 17:30
FC Schalke 04
0 : 2
SC Freiburg
AJ Auxerre
1 : 0
AC Ajaccio
30.10.2022 13:00
AJ Auxerre
1 : 0
AC Ajaccio
AS Monaco
2 : 0
Angers
Angers
30.10.2022 15:00
AS Monaco
2 : 0
Angers
FC Nantes
1 : 1
Clermont Foot 63
30.10.2022 15:00
FC Nantes
1 : 1
Clermont Foot 63
Lorient
Lorient
1 : 2
OGC Nice
30.10.2022 17:05
Lorient
1 : 2
OGC Nice
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 0
Lille OSC
30.10.2022 20:45
Olympique Lyonnais
1 : 0
Lille OSC
Stade Brestois 29
0 : 0
Stade de Reims
30.10.2022 15:00
Stade Brestois 29
0 : 0
Stade de Reims
Stade Rennais
3 : 0
Montpellier
Montpellier
30.10.2022 15:00
Stade Rennais
3 : 0
Montpellier
Cremonese
Cremona
0 : 0
Udinese
Udine
30.10.2022 15:00
Cremonese
0 : 0
Udinese
Empoli
Empoli
0 : 2
Atalanta
Ciserano
30.10.2022 12:30
Empoli
0 : 2
Atalanta
Lazio
Roma
1 : 3
Salernitana
Salerno
30.10.2022 18:00
Lazio
1 : 3
Salernitana
Lecce
Lecce
0 : 1
Juventus
Torino
30.10.2022 18:00
Lecce
0 : 1
Juventus
Spezia
La Spezia
1 : 2
Fiorentina
Firenze
30.10.2022 15:00
Spezia
1 : 2
Fiorentina
Torino
Torino
2 : 1
Milan
Milano
30.10.2022 20:45
Torino
2 : 1
Milan
Athletic Club
Bilbao
1 : 0
Villarreal
Villarreal
30.10.2022 18:30
Athletic Club
1 : 0
Villarreal
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 0
Real Valladolid
Valladolid
30.10.2022 14:00
Osasuna
2 : 0
Real Valladolid
Real Madrid
Madrid
1 : 1
Girona FC
Girona
30.10.2022 16:15
Real Madrid
1 : 1
Girona FC
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 2
Real Betis Balompié
Seville
30.10.2022 21:00
Real Sociedad
0 : 2
Real Betis Balompié
Mornar
Bar
3 : 1
Dečić
Tuzi
30.10.2022 13:30
Mornar
3 : 1
Dečić
Petrovac
Petrovac
5 : 1
Rudar
Pljevlja
30.10.2022 13:30
Petrovac
5 : 1
Rudar
Budućnost
Padgorica
5 : 2
Kom
Podgorica
30.10.2022 13:30
Budućnost
5 : 2
Kom
Jezero
Plav
1 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
30.10.2022 13:30
Jezero
1 : 4
Jedinstvo
Sloga
Doboj
2 : 1
Tuzla City
Simin Han
30.10.2022 11:00
Sloga
2 : 1
Tuzla City
Radnik (B)
Bijeljina
4 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
30.10.2022 14:00
Radnik (B)
4 : 2
Široki Brijeg
Radnik (H)
Hadžići
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
30.10.2022 13:00
Radnik (H)
0 : 2
Sarajevo
Omarska
Omarska
1 : 3
Krajina
Cazin
30.10.2022 12:00
Omarska
1 : 3
Krajina
Laktaši
Laktaši
1 : 2
OFK Spartak
Banja Luka
30.10.2022 12:00
Laktaši
1 : 2
OFK Spartak
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 5
Kozara
Gradiška
30.10.2022 12:00
Sloboda
0 : 5
Kozara
Mineral
Teslić
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
30.10.2022 12:00
Mineral
3 : 0
Gornji Rahić
Zvijezda
Gradačac
5 : 0
OFK Polet 1926
Brod
30.10.2022 12:00
Zvijezda
5 : 0
OFK Polet 1926
Bratstvo
Gračanica
2 : 0
Proleter
Teslić
30.10.2022 12:00
Bratstvo
2 : 0
Proleter
Tekstilac Kort
Derventa
2 : 0
Ilićka 01
Brčko
30.10.2022 12:00
Tekstilac Kort
2 : 0
Ilićka 01
Lokomotiva
Brčko
4 : 4
Radnički
Lukavac
30.10.2022 12:00
Lokomotiva
4 : 4
Radnički
Sarajevo
Sarajevo
11 : 0
Rudar
Breza
30.10.2022 12:30
Sarajevo
11 : 0
Rudar
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Sutjeska
Foča
30.10.2022 13:30
Željezničar
3 : 0
Sutjeska
Goražde
Goražde
1 : 3
Novi Grad
Sarajevo
30.10.2022 12:00
Goražde
1 : 3
Novi Grad
Bosna
Visoko
1 : 2
Radnik
Hadžići
30.10.2022 13:30
Bosna
1 : 2
Radnik
Slavija
Istočno Sarajevo
7 : 0
Stupčanica
Olovo
30.10.2022 13:30
Slavija
7 : 0
Stupčanica
Rudar
Kakanj
5 : 0
TOŠK
Tešanj
30.10.2022 13:30
Rudar
5 : 0
TOŠK
Travnik
Travnik
2 : 3
NK Vitez
Vitez
30.10.2022 13:30
Travnik
2 : 3
NK Vitez
Iskra
Bugojno
1 : 1
Romari
Vitez
30.10.2022 13:30
Iskra
1 : 1
Romari
Simm Bau
Kosova
0 : 4
Mladost
Doboj/kakanj
30.10.2022 12:30
Simm Bau
0 : 4
Mladost
Troglav 1918
Livno
5 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
30.10.2022 12:00
Troglav 1918
5 : 1
Branitelj
GOŠK
Gabela
1 : 1
Klis
Buturović Polje
30.10.2022 13:30
GOŠK
1 : 1
Klis
Igman
Konjic
3 : 1
Čapljina
Čapljina
30.10.2022 12:00
Igman
3 : 1
Čapljina
Budva
Budva
1 : 1
Dečić
Tuzi
30.10.2022 13:30
Budva
1 : 1
Dečić
Laktaši
Laktaši
0 : 3
Spartak 2013
Banja Luka
30.10.2022 10:00
Laktaši
0 : 3
Spartak 2013
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 2
Kozara
Gradiška
30.10.2022 10:00
Sloboda
0 : 2
Kozara
Željezničar Sport Team
Banja Luka
6 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
30.10.2022 10:00
Željezničar Sport Team
6 : 0
Krupa
Željezničar
Doboj
6 : 0
Borac
Šamac
30.10.2022 10:00
Željezničar
6 : 0
Borac
Mineral
Banja Vrućica
4 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
30.10.2022 10:00
Mineral
4 : 0
Gornji Rahić
Zvijezda
Gradačac
11 : 0
Polet 1926
Brod
30.10.2022 10:00
Zvijezda
11 : 0
Polet 1926
Bratstvo
Gračanica
1 : 0
Proleter
Teslić
30.10.2022 10:00
Bratstvo
1 : 0
Proleter
Tekstilac
Derventa
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
30.10.2022 12:00
Tekstilac
2 : 1
Ilićka 01
Vlasenica
Vlasenica
0 : 3
Budućnost
Banovići
30.10.2022 10:00
Vlasenica
0 : 3
Budućnost
Podrinje
Janja
2 : 4
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
30.10.2022 10:00
Podrinje
2 : 4
Zvijezda 09
Lokomotiva
Brčko
5 : 0
Radnički
Lukavac
30.10.2022 10:00
Lokomotiva
5 : 0
Radnički
Slaven
Živinice
0 : 5
Gradina
Srebrenik
30.10.2022 10:00
Slaven
0 : 5
Gradina
Sarajevo
Sarajevo
9 : 0
Rudar
Breza
30.10.2022 10:00
Sarajevo
9 : 0
Rudar
Željezničar
Sarajevo
4 : 1
Sutjeska
Foča
30.10.2022 11:00
Željezničar
4 : 1
Sutjeska
Goražde
Goražde
3 : 3
Novi Grad
Sarajevo
30.10.2022 10:00
Goražde
3 : 3
Novi Grad
Bosna
Visoko
3 : 0
Radnik
Hadžići
30.10.2022 11:00
Bosna
3 : 0
Radnik
Slavija
Istočno Sarajevo
5 : 2
Stupčanica
Olovo
30.10.2022 11:00
Slavija
5 : 2
Stupčanica
Rudar
Kakanj
1 : 0
TOŠK
Tešanj
30.10.2022 11:00
Rudar
1 : 0
TOŠK
Travnik
Travnik
3 : 1
NK Vitez
Vitez
30.10.2022 11:00
Travnik
3 : 1
NK Vitez
Iskra
Bugojno
0 : 1
Romari
Vitez
30.10.2022 11:00
Iskra
0 : 1
Romari
Simm Bau
Kosova
0 : 2
Mladost
Doboj/Kakanj
30.10.2022 10:00
Simm Bau
0 : 2
Mladost
Troglav 1918
Livno
7 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
30.10.2022 10:00
Troglav 1918
7 : 0
Branitelj
GOŠK
Gabela
6 : 0
Klis
Buturović Polje
30.10.2022 11:00
GOŠK
6 : 0
Klis
Omladinac
Draksenić
2 : 2
Knežopoljac
Knežica
30.10.2022 11:00
Omladinac
2 : 2
Knežopoljac
Sloga (T)
Trn
3 : 3
Sloga (S)
Srbac
30.10.2022 10:00
Sloga (T)
3 : 3
Sloga (S)
Potkozarje
Aleksandrovac
0 : 4
Jedinstvo
Žeravica
30.10.2022 10:00
Potkozarje
0 : 4
Jedinstvo
OFK Spartak
Banja Luka
3 : 1
Džaja
Banja Luka
30.10.2022 15:30
OFK Spartak
3 : 1
Džaja
Naša krila
Kostajnica
4 : 3
Trebava
Osječani
30.10.2022 10:00
Naša krila
4 : 3
Trebava
Pridjel
Pridjel Donji
3 : 2
Ukrina
Čečava
30.10.2022 10:00
Pridjel
3 : 2
Ukrina
Famos
Vojkovići
1 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
30.10.2022 15:00
Famos
1 : 0
Glasinac 1936
Ključ
Ključ
1 : 3
Željezničar
Bosanska Krupa
30.10.2022 13:00
Ključ
1 : 3
Željezničar
Sloga
Bosanska Otoka
3 : 2
Radnički
Ćoralići
30.10.2022 13:00
Sloga
3 : 2
Radnički
ABC
Podzvizd
8 : 0
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
30.10.2022 13:00
ABC
8 : 0
Una Nacionalni park
Krajišnik
Velika Kladuša
4 : 0
Jezerski
Jezerski
30.10.2022 13:00
Krajišnik
4 : 0
Jezerski
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Ozren
Semizovac
30.10.2022 11:00
Željezničar
2 : 1
Ozren
Proleter
Slavinovići
0 : 2
Sloboda
Tuzla
30.10.2022 13:00
Proleter
0 : 2
Sloboda
Vražići 92
Vražići
3 : 0
Mladost
Velika Brijesnica
30.10.2022 09:30
Vražići 92
3 : 0
Mladost
Rainci
Gornji Rainci
5 : 4
ŠF Živinice 22
Živinice
30.10.2022 10:00
Rainci
5 : 4
ŠF Živinice 22
Drina
Zvornik
10 : 0
Podrinje
Janja
30.10.2022 10:00
Drina
10 : 0
Podrinje
Rasavci
Rasavci
2 : 1
Brzi
Busnovi
30.10.2022 10:00
Rasavci
2 : 1
Brzi
Bratstvo
Kozarac
1 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
30.10.2022 10:00
Bratstvo
1 : 2
Rudar Prijedor
Borac
Kozarska Dubica
0 : 5
FSA
Prijedor
30.10.2022 10:00
Borac
0 : 5
FSA
Crni vrh
Jaružani
30.10.2022
12:00
Jedinstvo
Žeravica
30.10.2022 12:00
Crni vrh
:
Jedinstvo
Željezničar Sport tim
Banja Luka
4 : 0
Lauš
Lauš - Banja Luka
30.10.2022 17:00
Željezničar Sport tim
4 : 0
Lauš
Spartak 2012
Banja Luka
8 : 1
Džaja
Banja Luka
30.10.2022 14:00
Spartak 2012
8 : 1
Džaja
Budućnost
Banja Luka
2 : 1
BSK
Banja Luka
30.10.2022 10:00
Budućnost
2 : 1
BSK
Mladost Farma prom
Banja Luka
0 : 5
Čelinac
Čelinac
30.10.2022 11:00
Mladost Farma prom
0 : 5
Čelinac
Partizan
Donja Trnova
1 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
30.10.2022 11:30
Partizan
1 : 1
OFK Brezik
Omladinac
Potočari
4 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
30.10.2022 10:00
Omladinac
4 : 1
Sloboda
Janja 2009
Janja
0 : 5
Sloga 94
Bijeljina
30.10.2022 09:30
Janja 2009
0 : 5
Sloga 94
Drina HE
Višegrad
1 : 1
Omladinac
Han Pijesak
30.10.2022 12:00
Drina HE
1 : 1
Omladinac
Famos
Vojkovići
5 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
30.10.2022 13:00
Famos
5 : 0
Glasinac 1936
Kolibri
Bihać
5 : 0
Radnički (R)
Ripač
30.10.2022 11:00
Kolibri
5 : 0
Radnički (R)
Omladinac
Sanica
0 : 12
Ključ
Ključ
30.10.2022 11:00
Omladinac
0 : 12
Ključ
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
13 : 0
Olimpija
Tržac
30.10.2022 11:00
Mladost (P-C)
13 : 0
Olimpija
Bratstvo
Bosanska Krupa
1 : 7
ABC
Podzvizd
30.10.2022 11:00
Bratstvo
1 : 7
ABC
Novi Šeher
Novi Šeher
6 : 1
Nemila
Nemila
30.10.2022 11:30
Novi Šeher
6 : 1
Nemila
Žepče 1919
Žepče
0 : 3
Borac
Jelah
30.10.2022 11:30
Žepče 1919
0 : 3
Borac
Moševac
Moševac
6 : 1
Usora
Usora - Žabljak
30.10.2022 11:30
Moševac
6 : 1
Usora
NK Vitez
Vitez
4 : 0
Kaćuni
Kaćuni
30.10.2022 14:00
NK Vitez
4 : 0
Kaćuni
Fojnica
Fojnica
0 : 7
Romari
Vitez
30.10.2022 10:00
Fojnica
0 : 7
Romari
Karaula
Karaula
1 : 7
Vlašić
Turbe
30.10.2022 16:00
Karaula
1 : 7
Vlašić
Travnik
Travnik
0 : 4
Jajce
Jajce
30.10.2022 13:00
Travnik
0 : 4
Jajce
Radnik
Donji Vakuf
12 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
30.10.2022 10:00
Radnik
12 : 0
Sloga
Radnik
Hadžići
1 : 7
Baton 1
Sarajevo
30.10.2022 09:00
Radnik
1 : 7
Baton 1
FA Akademika
Sarajevo
1 : 1
Baton 2
Sarajevo
30.10.2022 09:30
FA Akademika
1 : 1
Baton 2
Mladost
Župča
0 : 4
Una Premium
Sarajevo
30.10.2022 11:00
Mladost
0 : 4
Una Premium
Šampion
Ilidža
3 : 2
Soker
Sarajevo
30.10.2022 09:30
Šampion
3 : 2
Soker
Rama
Rama -Prozor
2 : 1
Velež
Mostar
30.10.2022 11:30
Rama
2 : 1
Velež
Neum
Neum
3 : 1
Čapljina
Čapljina
30.10.2022 11:30
Neum
3 : 1
Čapljina
Brotnjo
Čitluk
0 : 3
Mostar
Mostar
30.10.2022 10:30
Brotnjo
0 : 3
Mostar
Sloboda
Tuzla
6 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
30.10.2022 11:00
Sloboda
6 : 0
Gornji Rahić
Bosna
Kalesija
0 : 3
Budućnost
Banovići
30.10.2022 11:00
Bosna
0 : 3
Budućnost
Tuzla Siti
Simin Han
8 : 0
Konjuh
Kladanj
30.10.2022 11:00
Tuzla Siti
8 : 0
Konjuh
Mladost
Malešići
2 : 4
OFK Tuzla
Tuzla
30.10.2022 10:00
Mladost
2 : 4
OFK Tuzla
Slaven
Dobrljin
8 : 3
Ljubija
Ljubija
30.10.2022 11:30
Slaven
8 : 3
Ljubija
Sloboda
Novi Grad
3 : 2
Gomjenica
Prijedor
30.10.2022 11:30
Sloboda
3 : 2
Gomjenica
Borac
Kozarska Dubica
1 : 6
FSA
Prijedor
30.10.2022 11:30
Borac
1 : 6
FSA
Sloga
Trn
3 : 3
Borac
Maglajani
30.10.2022 12:00
Sloga
3 : 3
Borac
Crni vrh
Jaružani
5 : 3
13 skojevki
Grbavci
30.10.2022 10:00
Crni vrh
5 : 3
13 skojevki
Bratstvo
Kozinci
3 : 1
Lijevče
Nova Topola
30.10.2022 10:00
Bratstvo
3 : 1
Lijevče
OFK Spartak 2013
Banja Luka
0 : 1
BSK
Banja Luka
30.10.2022 17:00
OFK Spartak 2013
0 : 1
BSK
Borac
Banja Luka
1 : 2
Željezničar Sport team
Banja Luka
30.10.2022 09:00
Borac
1 : 2
Željezničar Sport team
Margo
Banja Luka
1 : 1
Karanovac
Karanovac
30.10.2022 10:00
Margo
1 : 1
Karanovac
Drina
Zvornik
8 : 0
Podrinje
Janja
30.10.2022 12:00
Drina
8 : 0
Podrinje
Bajer 99
Velagići
0 : 7
Ključ
Ključ
30.10.2022 09:30
Bajer 99
0 : 7
Ključ
Mladost (PC)
Polje - Cazin
0 : 2
Zvijezda
Velika Kladuša
30.10.2022 09:30
Mladost (PC)
0 : 2
Zvijezda
Sloga
Bosanska Otoka
0 : 5
Gomila
Stijena
30.10.2022 09:30
Sloga
0 : 5
Gomila
Bratstvo
Bosanska Krupa
8 : 0
ABC
Podzvizd
30.10.2022 09:30
Bratstvo
8 : 0
ABC
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 4
Nemila
Nemila
30.10.2022 10:00
Novi Šeher
2 : 4
Nemila
Žepče 1919
Žepče
0 : 1
Borac
Jelah
30.10.2022 10:00
Žepče 1919
0 : 1
Borac
Moševac
Moševac
30.10.2022
10:00
Usora
Usora
30.10.2022 10:00
Moševac
:
Usora
Sloboda
Tuzla
7 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
30.10.2022 10:00
Sloboda
7 : 1
Gornji Rahić
Bosna
Kalesija
0 : 3
Budućnost
Banovići
30.10.2022 10:00
Bosna
0 : 3
Budućnost
Tuzla Siti
Simin Han
8 : 0
Konjuh
Kladanj
30.10.2022 10:00
Tuzla Siti
8 : 0
Konjuh
Radnički
Lukavac
1 : 0
Eurogol
Živinice
30.10.2022 11:30
Radnički
1 : 0
Eurogol
Rijeka
Rijeka
8 : 2
Rudar
Han Bila
30.10.2022 12:00
Rijeka
8 : 2
Rudar
Elektrobosna
Jajce
1 : 0
Vlašić
Turbe
30.10.2022 12:00
Elektrobosna
1 : 0
Vlašić
Travnik
Travnik
0 : 3
Jajce
Jajce
30.10.2022 12:00
Travnik
0 : 3
Jajce
Radnik
Donji Vakuf
4 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
30.10.2022 12:00
Radnik
4 : 0
Sloga
F.A. Akademika
Sarajevo
5 : 0
Betaklub
Doglodi
30.10.2022 08:30
F.A. Akademika
5 : 0
Betaklub
Emina
Mostar
10 : 0
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
30.10.2022 14:00
Emina
10 : 0
Lokomotiva
Libero
Goražde
1 : 2
Radnik Bumerang
Bijeljina
30.10.2022 14:30
Libero
1 : 2
Radnik Bumerang
Iskra
Bugojno
5 : 1
Borac
Banja Luka
30.10.2022 15:00
Iskra
5 : 1
Borac
Prijedor
Prijedor
1 : 2
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
30.10.2022 13:00
Prijedor
1 : 2
BSK-Spartak 2013
Borac
Šamac
0 : 12
Sloga (P)
Prijedor
30.10.2022 12:00
Borac
0 : 12
Sloga (P)
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
5 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
30.10.2022 14:00
Željezničar 2011
5 : 3
Široki Brijeg
TSC
Kanjiža
5 : 2
Mašinac
Niš
30.10.2022 13:30
TSC
5 : 2
Mašinac
Spartak DOO
Subotica
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
30.10.2022 14:30
Spartak DOO
2 : 2
Vojvodina
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
30.10.2022 17:00
Crvena zvezda
7 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Rad
Beograd
0 : 6
Napredak Junior 2018
Kruševac
30.10.2022 15:00
Rad
0 : 6
Napredak Junior 2018
Požarevac
Požarevac
0 : 10
Radnički 1923
Kragujevac
30.10.2022 14:30
Požarevac
0 : 10
Radnički 1923
Kolubara
Lazarevac
10 : 0
Radnički 2012
Niš
30.10.2022 15:00
Kolubara
10 : 0
Radnički 2012
Osijek
Osijek
8 : 0
Donat
Zadar
30.10.2022 15:30
Osijek
8 : 0
Donat
Agram
Zagreb
5 : 3
Rijeka
Rijeka
30.10.2022 15:30
Agram
5 : 3
Rijeka
Viktorija
Slavonski Brod
0 : 6
Dinamo
Zagreb
30.10.2022 15:30
Viktorija
0 : 6
Dinamo
Hajduk
Split
0 : 2
Split
Split
30.10.2022 15:30
Hajduk
0 : 2
Split
SFK 2000
Sarajevo
6 : 0
Fortuna
Živinice
30.10.2022 16:00
SFK 2000
6 : 0
Fortuna

Košarka

Partizan Mozzart Bet
Beograd
86 : 76
Mega MIS
Beograd
30.10.2022 21:00
Partizan Mozzart Bet
86 : 76
Mega MIS
SC Derby
Podgorica
30.10.2022
19:00
Mornar Barsko zlato
Bar
30.10.2022 19:00
SC Derby
:
Mornar Barsko zlato
Mladost
Mrkonjić Grad
79 : 87
Spars Realway
Sarajevo
30.10.2022 18:00
Mladost
79 : 87
Spars Realway
Bosna Royal
Sarajevo
98 : 90
Zrinjski
Mostar
30.10.2022 17:00
Bosna Royal
98 : 90
Zrinjski
Leotar
Trebinje
73 : 80
Slavija
Istočno Sarajevo
30.10.2022 19:00
Leotar
73 : 80
Slavija
Rogatica
Rogatica
46 : 56
Radnik BN Basket
Bijeljina
30.10.2022 18:00
Rogatica
46 : 56
Radnik BN Basket
Akademija Borac MP
Banja Luka
64 : 69
Student-Igokea
Banja Luka
30.10.2022 16:00
Akademija Borac MP
64 : 69
Student-Igokea
Olimp
Šekovići
68 : 75
Varda HE
Višegrad
30.10.2022 18:00
Olimp
68 : 75
Varda HE
Pliva
Šipovo
81 : 68
Lijevče
Nova Topola
30.10.2022 19:00
Pliva
81 : 68
Lijevče
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
74 : 105
Stars Basket
Gradiška
30.10.2022 19:00
Akademija Borac MP 2
74 : 105
Stars Basket
Mladost 2
Mrkonjić Grad
73 : 78
Una
Kozarska Dubica
30.10.2022 19:00
Mladost 2
73 : 78
Una
Sloboda
Užice
96 : 100
Metalac
Valjevo
30.10.2022 18:00
Sloboda
96 : 100
Metalac
Mladost MaxBet
Zemun
71 : 90
Vršac
Vršac
30.10.2022 13:00
Mladost MaxBet
71 : 90
Vršac

Odbojka

7 Lukavac
Lukavac
3 : 1
Krivaja
Zavidovići
30.10.2022 15:00
7 Lukavac
3 : 1
Krivaja
Maglić
Foča
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
30.10.2022 18:00
Maglić
3 : 0
Slavija
Bratunac
Bratunac
0 : 3
Radnik
Bijeljina
30.10.2022 18:00
Bratunac
0 : 3
Radnik
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 0
Smeč
Novi Grad
30.10.2022 14:00
Balkana MP
3 : 0
Smeč
Rudar
Ugljevik
0 : 3
Sloga
Doboj
30.10.2022 13:00
Rudar
0 : 3
Sloga
Hercegovac
Bileća
3 : 1
HE na Drini
Višegrad
30.10.2022 14:00
Hercegovac
3 : 1
HE na Drini
Stakorina
Čajniče
3 : 1
Rudo
Rudo
30.10.2022 13:00
Stakorina
3 : 1
Rudo
Stars
Živinice
0 : 3
Napredak
Odžak
30.10.2022 17:30
Stars
0 : 3
Napredak
Mikasa
Tuzla
2 : 3
Lami
Brčko
30.10.2022 17:00
Mikasa
2 : 3
Lami
Kakanj
Kakanj
0 : 3
Centar ORT
Sarajevo
30.10.2022 16:00
Kakanj
0 : 3
Centar ORT
Čapljina
Čapljina
3 : 0
Alipašino Polje
Sarajevo
30.10.2022 16:30
Čapljina
3 : 0
Alipašino Polje
Sloboda 2
Tuzla
3 : 0
Tešanj
Tešanj
30.10.2022 13:00
Sloboda 2
3 : 0
Tešanj
Turbina
Jablanica
2 : 3
Student
Mostar
30.10.2022 12:00
Turbina
2 : 3
Student
Ilidža
Ilidža
3 : 2
Vogošća
Vogošća
30.10.2022 13:00
Ilidža
3 : 2
Vogošća
Bihać
Bihać
0 : 3
Bosna
Sarajevo
30.10.2022 15:30
Bihać
0 : 3
Bosna
Galeb
Bar
1 : 3
Albatros
Herceg Novi
30.10.2022 19:30
Galeb
1 : 3
Albatros
Inova
Banja Luka
1 : 3
Balkana MP
Mrkonjić Grad
30.10.2022
Inova
1 : 3
Balkana MP
Banjaluka volej
Banja Luka
3 : 0
Pliva
Šipovo
30.10.2022
Banjaluka volej
3 : 0
Pliva
Prijedor
Prijedor
0 : 3
Vožd Prijedor
Prijedor
30.10.2022
Prijedor
0 : 3
Vožd Prijedor
Laktaši
Laktaši
3 : 0
Borac Star
Banja Luka
30.10.2022
Laktaši
3 : 0
Borac Star
Kozara
Gradiška
0 : 3
Kotor Varoš
Kotor Varoš
30.10.2022
Kozara
0 : 3
Kotor Varoš
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Modriča Optima
Modriča
30.10.2022
Crvena zvijezda
3 : 0
Modriča Optima
Libero
Bijeljina
3 : 0
Rudar
Ugljevik
30.10.2022
Libero
3 : 0
Rudar
Drina
Zvornik
3 : 0
Radnik
Bijeljina
30.10.2022
Drina
3 : 0
Radnik
Han Pijesak
Han Pijesak
0 : 3
Bratunac
Bratunac
30.10.2022
Han Pijesak
0 : 3
Bratunac
Volero
Pale
3 : 0
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
30.10.2022
Volero
3 : 0
Slavija
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Jahorina
Pale
30.10.2022
Glasinac
0 : 3
Jahorina
He na Drini
Višegrad
3 : 0
Maglić
Foča
30.10.2022
He na Drini
3 : 0
Maglić
Stakorina
Čajniče
0 : 3
Mladost
Rogatica
30.10.2022
Stakorina
0 : 3
Mladost
Velež
Nevesinje
3 : 2
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
30.10.2022
Velež
3 : 2
Ljubinje - Bankom

Rukomet

Bijeljina
Bijeljina
36 : 31
Derventa
Derventa
30.10.2022 18:00
Bijeljina
36 : 31
Derventa
Glasinac
Sokolac
26 : 38
Slavija
Istočno Sarajevo
30.10.2022 18:00
Glasinac
26 : 38
Slavija
Prijedor
Prijedor
37 : 24
Sava 2019
Brod
30.10.2022 18:00
Prijedor
37 : 24
Sava 2019
Leotar 2
Trebinje
22 : 28
Srbac
Srbac
30.10.2022 00:00
Leotar 2
22 : 28
Srbac
Velež
Mostar
28 : 31
Respect
Sarajevo
30.10.2022 17:00
Velež
28 : 31
Respect
Briješće
Sarajevo
24 : 33
Zrinjski
Mostar
30.10.2022 14:00
Briješće
24 : 33
Zrinjski
Čapljina
Čapljina
26 : 25
Rvacka
Livno
30.10.2022 19:00
Čapljina
26 : 25
Rvacka
Krajina
Cazin
31 : 35
Kiseljak
Kiseljak
30.10.2022 17:00
Krajina
31 : 35
Kiseljak
Bosna
Tešanj
27 : 35
Čelik Junior
Zenica
30.10.2022 16:00
Bosna
27 : 35
Čelik Junior
Čelik
Zenica
38 : 22
Sana 7
Sanski Most
30.10.2022 16:00
Čelik
38 : 22
Sana 7
Borac 2
Banja Luka
41 : 14
Mladost 1960
Banja Luka
30.10.2022 13:30
Borac 2
41 : 14
Mladost 1960
Leotar
Trebinje
18 : 38
Radnik
Bijeljina
30.10.2022 16:00
Leotar
18 : 38
Radnik
Nikšić
Nikšić
30 : 40
Rudar
Pljevlja
30.10.2022 16:00
Nikšić
30 : 40
Rudar
Tivat
Tivat
30.10.2022
19:00
Zeta
Podgorica
30.10.2022 19:00
Tivat
:
Zeta
Živinice
Živinice
33 : 40
Lokomotiva
Mostar
30.10.2022 15:00
Živinice
33 : 40
Lokomotiva
Jedinstvo
Bijelo Polje
30.10.2022
18:00
Sutjeska
Nikšić
30.10.2022 18:00
Jedinstvo
:
Sutjeska
Komovi
Andrijevica
30.10.2022
18:00
Mornar 7
Bar
30.10.2022 18:00
Komovi
:
Mornar 7

Vaterpolo

Vračar
Beograd
9 : 15
Taurunum
Zemun
30.10.2022 21:00
Vračar