XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 407 utakmica za dan
Nedelja, 17 Oktobar 2021


Fudbal

Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Posušje
Posušje
17.10.2021 17:00
Sarajevo
1 : 0
Posušje
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
17.10.2021 17:00
Široki Brijeg
2 : 1
Rudar Prijedor
Omarska
Omarska
0 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
17.10.2021 14:30
Omarska
0 : 0
Krupa
Ukrina
Čečava
1 : 3
Brdo
Hambarine
17.10.2021 14:30
Ukrina
1 : 3
Brdo
Željezničar
Doboj
1 : 4
Progres
Kneževo
17.10.2021 14:30
Željezničar
1 : 4
Progres
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Borac
Šamac
17.10.2021 14:30
Sloboda
2 : 1
Borac
Dubrave
Dubrave
1 : 0
Gorica
Šipovo
17.10.2021 14:30
Dubrave
1 : 0
Gorica
Jedinstvo (Br)
Brodac
1 : 2
Famos
Vojkovići
17.10.2021 14:30
Jedinstvo (Br)
1 : 2
Famos
Vlasenica
Vlasenica
0 : 2
Guber
Srebrenica
17.10.2021 14:30
Vlasenica
0 : 2
Guber
Velež
Nevesinje
1 : 0
Romanija
Pale
17.10.2021 14:30
Velež
1 : 0
Romanija
Milići
Milići
3 : 1
Ilićka 01
Brčko
17.10.2021 14:30
Milići
3 : 1
Ilićka 01
Mladost (R)
Rogatica
0 : 5
Proleter
Dvorovi
17.10.2021 14:30
Mladost (R)
0 : 5
Proleter
Stakorina
Čajniče
2 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
17.10.2021 14:30
Stakorina
2 : 1
Glasinac 1936
Mladost
Kotor Varoš
9 : 1
Svodna
Svodna
17.10.2021 14:30
Mladost
9 : 1
Svodna
Slaven
Dobrljin
3 : 0
Crni vrh
Jaružani
17.10.2021 14:30
Slaven
3 : 0
Crni vrh
Naprijed
Banja Luka
0 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
17.10.2021 14:30
Naprijed
0 : 1
Plamen
Krajina
Banja Luka
1 : 0
Lijevče
Nova Topola
17.10.2021 14:30
Krajina
1 : 0
Lijevče
Rekreativo
Banja Luka
4 : 4
Bratstvo
Kozarac
17.10.2021 14:30
Rekreativo
4 : 4
Bratstvo
13 Skojevki
Grbavci
1 : 1
FSA
Prijedor
17.10.2021 14:30
13 Skojevki
1 : 1
FSA
Sloga
Saničani(Rakelići)
0 : 2
Lauš
Banja Luka
17.10.2021 14:30
Sloga
0 : 2
Lauš
Hajduk (B)
Batkuša
9 : 0
Zvijezda
Kakmuž
17.10.2021 14:30
Hajduk (B)
9 : 0
Zvijezda
Borac
B.Lužani
3 : 2
Vučijak
Majevac
17.10.2021 14:30
Borac
3 : 2
Vučijak
Skugrić
Skugrić
5 : 0
Naša krila
Kostajnica
17.10.2021 14:30
Skugrić
5 : 0
Naša krila
Mineral
Banja Vrućica
0 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
17.10.2021 14:30
Mineral
0 : 1
Crvena zvijezda
Hajduk (K)
Kožuhe
2 : 0
Ozren
Petrovo
17.10.2021 14:30
Hajduk (K)
2 : 0
Ozren
Vranjak
Vranjak
5 : 4
Sloga (DP)
Dugo Polje
17.10.2021 14:30
Vranjak
5 : 4
Sloga (DP)
Sloboda
Donji Zagoni
0 : 3
Tabanci
Tabanci
17.10.2021 15:00
Sloboda
0 : 3
Tabanci
Šekovići
Šekovići
2 : 2
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
17.10.2021 15:00
Šekovići
2 : 2
Mladost (BS)
Lokanj
Lokanj
2 : 1
Jedinstvo
Roćević
17.10.2021 15:00
Lokanj
2 : 1
Jedinstvo
Trnovica
Trnovica
3 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
17.10.2021 15:00
Trnovica
3 : 0
Zadrugar
Partizan
Donja Trnova
4 : 2
Birač
Derventa
17.10.2021 15:00
Partizan
4 : 2
Birač
Lokomotiva
Brčko
2 : 2
Mladost (VO)
Velika Obarska
17.10.2021 15:00
Lokomotiva
2 : 2
Mladost (VO)
Omladinac
Potočari
8 : 0
Janja 2009
Janja
17.10.2021 15:00
Omladinac
8 : 0
Janja 2009
Bratstvo
Bratunac
17.10.2021
15:00
Podrinje
Tršić
17.10.2021 15:00
Bratstvo
:
Podrinje
Kozara
Donji Orlovci
6 : 0
Ravan
Međeđa
17.10.2021 14:30
Kozara
6 : 0
Ravan
Knežopoljac
Knežica
0 : 1
Berek 1975
Prijedor
17.10.2021 14:30
Knežopoljac
0 : 1
Berek 1975
Mrakovica
Kozaruša
1 : 2
Ljubija
Ljubija
17.10.2021 14:30
Mrakovica
1 : 2
Ljubija
Gomjenica
Prijedor
2 : 0
Podgrmeč
Oštra Luka
17.10.2021 11:00
Gomjenica
2 : 0
Podgrmeč
Brzi
Busnovi
0 : 1
Rasavci
Rasavci
17.10.2021 14:30
Brzi
0 : 1
Rasavci
Biseri
Čatrnja
0 : 4
Mladi Krajišnik
Kukulje
17.10.2021 15:00
Biseri
0 : 4
Mladi Krajišnik
Polet
Elezagići
1 : 0
Omladinac
Brestovčina
17.10.2021 15:00
Polet
1 : 0
Omladinac
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 2
Laminci
Laminci
17.10.2021 15:00
Sloboda
1 : 2
Laminci
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
3 : 1
Obradovac
Gradiška
17.10.2021 15:00
Sloga DIPO
3 : 1
Obradovac
Torpedo
Cerovljani
1 : 0
Borac (Š)
Šibovska
17.10.2021 15:00
Torpedo
1 : 0
Borac (Š)
Potkozarje
Aleksandrovac
3 : 1
Bratstvo
Kozinci
17.10.2021 13:00
Potkozarje
3 : 1
Bratstvo
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
4 : 1
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
17.10.2021 14:30
Polet Krajišnik
4 : 1
Šnjegotina
OFK Spartak 2013
Banja Luka
1 : 2
Budućnost
Banja Luka
17.10.2021 14:30
OFK Spartak 2013
1 : 2
Budućnost
Vrbas
Banja Luka
2 : 4
Mladost Farmaprom
Zalužani
17.10.2021 14:30
Vrbas
2 : 4
Mladost Farmaprom
OFK Banja Luka
Banja Luka
1 : 2
Karanovac
Karanovac
17.10.2021 18:30
OFK Banja Luka
1 : 2
Karanovac
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 6
Sloga Nektar
Potkozarje
17.10.2021 14:30
Gomionica
2 : 6
Sloga Nektar
Sloboda
Piskavica
2 : 5
Borac
Drvar
17.10.2021 14:30
Sloboda
2 : 5
Borac
Ozrenski sokolovi
Boljanić
4 : 1
Zadrugar
Sijekovac
17.10.2021 15:00
Ozrenski sokolovi
4 : 1
Zadrugar
Borac (O)
Osinja
3 : 3
Borac (K)
Kotorsko
17.10.2021 15:00
Borac (O)
3 : 3
Borac (K)
Polet
Podnovlje
6 : 1
4. juli
Pojezna
17.10.2021 15:00
Polet
6 : 1
4. juli
BSK
Bušletić
1 : 1
Sloboda
Grabovica
17.10.2021 15:00
BSK
1 : 1
Sloboda
OFK Pridjel
Pridjel Donji
3 : 0
Zborište
Zborište
17.10.2021 15:00
OFK Pridjel
3 : 0
Zborište
Crvena zvijezda
Gajevi
0 : 3
Omladinac
Modriča
17.10.2021 16:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Omladinac
Pelagićevo 21
Pelagićevo
2 : 1
Partizan
Koprivna
17.10.2021 16:00
Pelagićevo 21
2 : 1
Partizan
Kladari Gornji
Kladari Gornji
2 : 3
Trebavac
Vranjak
17.10.2021 16:00
Kladari Gornji
2 : 3
Trebavac
Posavina
Miloševac
2 : 3
Zadrugar
Tarevci
17.10.2021 11:00
Posavina
2 : 3
Zadrugar
Mladost
Srpska Tišina
1 : 3
Crkvina
Crkvina
17.10.2021 16:00
Mladost
1 : 3
Crkvina
Dobor
Modriča
2 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
17.10.2021 16:00
Dobor
2 : 1
Bratstvo
Sloga 73
Ždreban
0 : 2
Budućnost
Gornja Slatina
17.10.2021 16:00
Sloga 73
0 : 2
Budućnost
Obilić
Krepšić
2 : 0
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
17.10.2021 15:30
Obilić
2 : 0
Bobetino Brdo
Grčica
Brčko
3 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
17.10.2021 15:30
Grčica
3 : 1
Crvena zvijezda
Mladost 2003
Popovo Polje
0 : 3
Gredice
Gredice
17.10.2021 15:30
Mladost 2003
0 : 3
Gredice
Mladost (S)
Sandići
2 : 0
Jedinstvo
Koretaši
17.10.2021 15:30
Mladost (S)
2 : 0
Jedinstvo
Mladost (L)
Lončari
1 : 1
Jugović
Gredice
17.10.2021 15:30
Mladost (L)
1 : 1
Jugović
Strijelac
Tutnjevac
1 : 1
Majevica
Lopare
17.10.2021 15:30
Strijelac
1 : 1
Majevica
Drina (B)
Batar
6 : 1
Drina (A)
Amajlije
17.10.2021 15:00
Drina (B)
6 : 1
Drina (A)
Obarska
Velika Obarska
3 : 1
Kolektiv
Međaši
17.10.2021 15:00
Obarska
3 : 1
Kolektiv
Jedinstvo
Suvo Polje
4 : 3
Balatun
Balatun
17.10.2021 15:00
Jedinstvo
4 : 3
Balatun
Panteri
Zagoni
1 : 2
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
17.10.2021 15:00
Panteri
1 : 2
OFK Magnojević
Semberija
Popovi
9 : 0
Priboj
Priboj
17.10.2021 15:00
Semberija
9 : 0
Priboj
Borac
Osmaci
3 : 0
Jasenica
Jasenica
17.10.2021 14:30
Borac
3 : 0
Jasenica
Pecka
Roćević
4 : 4
Branjevo
Branjevo
17.10.2021 14:30
Pecka
4 : 4
Branjevo
Jardan
Jardan
0 : 3
Polet
Kravica
17.10.2021 14:30
Jardan
0 : 3
Polet
Budućnost
Skelani
4 : 0
Radnički
Karakaj
17.10.2021 14:30
Budućnost
4 : 0
Radnički
Čelopek
Čelopek
3 : 1
Jadar
Nova Kasaba
17.10.2021 14:30
Čelopek
3 : 1
Jadar
Radnik Urije
Prijedor
0 : 5
Kiseljak
Koprivna
17.10.2021 14:30
Radnik Urije
0 : 5
Kiseljak
Stevan Dukić
Rogolji
0 : 0
Mladost
Seferovci
17.10.2021 15:00
Stevan Dukić
0 : 0
Mladost
Ratar
Stara Topola
1 : 2
Kalemi
Trebovljani
17.10.2021 15:00
Ratar
1 : 2
Kalemi
Bratstvo
Orahova
7 : 2
Vilusi
Vilusi
17.10.2021 15:00
Bratstvo
7 : 2
Vilusi
Tamaris
Mrčevci
4 : 3
Nožičko
Nožičko
17.10.2021 15:30
Tamaris
4 : 3
Nožičko
Polet
Mali Sitneši
0 : 4
Župa
Milosavci
17.10.2021 11:00
Polet
0 : 4
Župa
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 1
Budućnost
Donji Galjipovci
17.10.2021 15:30
Crvena zemlja
2 : 1
Budućnost
Bratstvo
Povelič
2 : 3
Vrbas
Prijebljezi
17.10.2021 15:30
Bratstvo
2 : 3
Vrbas
Zadrugar
Bukvik
5 : 0
Čelik
Grbavica
17.10.2021 11:00
Zadrugar
5 : 0
Čelik
Jedinstvo
Donja Čađavica
0 : 1
Stević Jovan
Vršani
17.10.2021 15:00
Jedinstvo
0 : 1
Stević Jovan
Proleter
Gornji Dragaljevac
2 : 3
Budućnost
Ravno Polje
17.10.2021 15:00
Proleter
2 : 3
Budućnost
Koridor 2011
Bijeljina
3 : 4
Omladinac
Gornja Čađavica
17.10.2021 15:00
Koridor 2011
3 : 4
Omladinac
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
4 : 3
Piperci
Piperci
17.10.2021 15:00
Magnojević 2001
4 : 3
Piperci
Ljeljenča
Ljeljenča
5 : 1
Modran
Modran
17.10.2021 15:00
Ljeljenča
5 : 1
Modran
Kovačići 08
Kovačići
2 : 6
Gorica
Pučile
17.10.2021 15:00
Kovačići 08
2 : 6
Gorica
Pobjeda
Triješnica
4 : 2
Mladen Perić
Glogovac
17.10.2021 15:00
Pobjeda
4 : 2
Mladen Perić
OFK Batković
Batković
0 : 1
Borac
Trnjaci
17.10.2021 15:00
OFK Batković
0 : 1
Borac
Polet
Gornji Kojčinovac
2 : 1
Sloga
Dazdarevo
17.10.2021 15:00
Polet
2 : 1
Sloga
Zenit
Bijeljina
1 : 1
Sloga United
Bijeljina
17.10.2021 15:00
Zenit
1 : 1
Sloga United
Tavna
Banjica
1 : 1
VSK
Velino Selo
17.10.2021 15:00
Tavna
1 : 1
VSK
Glogovac
Glogovac
4 : 6
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
17.10.2021 15:00
Glogovac
4 : 6
OFK Crnjelovo
Sava
Gradac
2 : 1
Borac
Ugljevička Obrijež
17.10.2021 10:30
Sava
2 : 1
Borac
Koviljuše
Bijeljina
5 : 1
Buk
Gornja Bukovica
17.10.2021 10:30
Koviljuše
5 : 1
Buk
Sloga
Donja Bukovica
6 : 1
Sloboda
Donji Dragaljevac
17.10.2021 10:30
Sloga
6 : 1
Sloboda
Nacional
Bijeljina
3 : 0
Lazarevica
Čengić
17.10.2021 10:30
Nacional
3 : 0
Lazarevica
GOŠK
Gabela
2 : 1
Goražde
Goražde
17.10.2021 15:00
GOŠK
2 : 1
Goražde
Brnjaci
Brnjaci
0 : 3
Rudar (HB)
Han Bila
17.10.2021 15:00
Brnjaci
0 : 3
Rudar (HB)
Brekovica 78
Brekovica
0 : 1
Krajina
Cazin
17.10.2021 15:00
Brekovica 78
0 : 1
Krajina
Vlašić
Turbe
0 : 0
NK Vitez
Vitez
17.10.2021 15:00
Vlašić
0 : 0
NK Vitez
Kiseljak
Kiseljak
6 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
17.10.2021 15:00
Kiseljak
6 : 0
Sloga
Orahovica 74
Orahovica
3 : 3
Bosna (K)
Kalesija
17.10.2021 15:00
Orahovica 74
3 : 3
Bosna (K)
Seona
Seona
2 : 1
Bosna (M)
Mionica
17.10.2021 15:00
Seona
2 : 1
Bosna (M)
Dinamo
Donja Mahala
4 : 0
Dizdaruša
Brčko
17.10.2021 15:00
Dinamo
4 : 0
Dizdaruša
Gornji Rahić
Gornji Rahić
7 : 1
Priluk
Priluk
17.10.2021 15:00
Gornji Rahić
7 : 1
Priluk
Mladost (K)
Kikači
1 : 0
Prokosovići
Prokosovići
17.10.2021 15:00
Mladost (K)
1 : 0
Prokosovići
Mošćanica
Sarajevo
0 : 1
Stupčanica
Olovo
17.10.2021 15:00
Mošćanica
0 : 1
Stupčanica
Moševac
Moševac
2 : 1
Kolina
Ustikolina
17.10.2021 15:00
Moševac
2 : 1
Kolina
Famos
Hrasnica
0 : 0
Natron
Maglaj
17.10.2021 15:00
Famos
0 : 0
Natron
Čelik
Zenica
2 : 2
Usora
Žabljak-Usora
17.10.2021 15:00
Čelik
2 : 2
Usora
Baton
Sarajevo
3 : 0
Rudar
Breza
17.10.2021 15:00
Baton
3 : 0
Rudar
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
1 : 0
Neum
Neum
17.10.2021 15:00
Sloga
1 : 0
Neum
Stolac
Stolac
0 : 2
Turbina
Jablanica
17.10.2021 15:00
Stolac
0 : 2
Turbina
Troglav 1918
Livno
1 : 2
Ljubuški
Ljubuški
17.10.2021 15:00
Troglav 1918
1 : 2
Ljubuški
Rama
Prozor-Rama
1 : 1
Kamešnica
Podhum
17.10.2021 15:00
Rama
1 : 1
Kamešnica
Višići
Višići
3 : 0
Grude
Grude
17.10.2021 15:00
Višići
3 : 0
Grude
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
2 : 2
Brotnjo
Čitluk
17.10.2021 15:00
Bjelopoljac
2 : 2
Brotnjo
Željezničar
Bosanska Krupa
3 : 2
Bajer 99
Velagići
17.10.2021 13:30
Željezničar
3 : 2
Bajer 99
Omladinac 75
Pokoj
1 : 2
Ključ
Ključ
17.10.2021 15:00
Omladinac 75
1 : 2
Ključ
Busovača
Busovača
2 : 0
Kaćuni
Kaćuni
17.10.2021 15:00
Busovača
2 : 0
Kaćuni
Kreševo
Kreševo
10 : 0
Šantići
Šantići
17.10.2021 15:00
Kreševo
10 : 0
Šantići
OFK Lugovi
Lugovi
3 : 0
Fojnica
Fojnica
17.10.2021 15:00
OFK Lugovi
3 : 0
Fojnica
Romari
Vitez
5 : 0
Bilalovac
Bilalovac
17.10.2021 15:00
Romari
5 : 0
Bilalovac
Gorica
Guča Gora
3 : 3
Radnik
Donji Vakuf
17.10.2021 15:00
Gorica
3 : 3
Radnik
Sport Prevent
Bugojno
6 : 0
Mladost
Nević Polje
17.10.2021 15:00
Sport Prevent
6 : 0
Mladost
Karaula
Karaula
1 : 3
Jajce
Jajce
17.10.2021 15:00
Karaula
1 : 3
Jajce
Nova Bila
Nova Bila
1 : 5
Dnoluka
Kruščica
17.10.2021 15:00
Nova Bila
1 : 5
Dnoluka
Hajduk
Orašje
3 : 1
19 srpanj
Oštra Luka
17.10.2021 14:30
Hajduk
3 : 1
19 srpanj
Mladost (D)
Domaljevac
0 : 2
Sloga (T)
Tolisa
17.10.2021 14:30
Mladost (D)
0 : 2
Sloga (T)
Mladi zadrugar
Donji Rahić
0 : 4
Dragovoljac
Novo Selo
17.10.2021 14:30
Mladi zadrugar
0 : 4
Dragovoljac
Mladost (DS)
Donji Svilaj
0 : 4
Vitanovići 78
Vitanovići
17.10.2021 14:30
Mladost (DS)
0 : 4
Vitanovići 78
Kostrč
Kostrč
3 : 0
Mladost (S)
Sibovac
17.10.2021 14:30
Kostrč
3 : 0
Mladost (S)
Trešnjevka
Maoča
1 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
17.10.2021 15:00
Trešnjevka
1 : 0
Ingram
Doboj Istok
Doboj Istok
4 : 0
Mramor (M)
Mramor
17.10.2021 15:00
Doboj Istok
4 : 0
Mramor (M)
Mladost 78
Donje Vukovije
0 : 0
Rijeka
Šerići
17.10.2021 15:00
Mladost 78
0 : 0
Rijeka
Mramor (B)
Babice
0 : 1
Omladinac 68
Mionica
17.10.2021 15:00
Mramor (B)
0 : 1
Omladinac 68
Vražići 92
Vražići
2 : 0
Mladost (P)
Puračić
17.10.2021 15:00
Vražići 92
2 : 0
Mladost (P)
Trebava
Donja Zelinja
3 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
17.10.2021 15:00
Trebava
3 : 1
Mladost (GŽ)
Pobjeda
Tešanjka
2 : 1
Novi Šeher
Novi Šeher
17.10.2021 14:30
Pobjeda
2 : 1
Novi Šeher
Sporting
Zenica
1 : 2
Nemila
Nemila
17.10.2021 14:30
Sporting
1 : 2
Nemila
Borac
Tetovo -Zenica
1 : 0
Vareš
Vareš
17.10.2021 14:30
Borac
1 : 0
Vareš
Proleter
Makljenovac
5 : 2
Fortuna
Zenica
17.10.2021 14:30
Proleter
5 : 2
Fortuna
Žepče
Žepče
7 : 1
Napredak
Šije
17.10.2021 14:30
Žepče
7 : 1
Napredak
Butmir
Butmir-Ilidža
4 : 3
Bojnik
Bojnik
17.10.2021 11:00
Butmir
4 : 3
Bojnik
Hrid
Sarajevo
2 : 2
Omladinac
Doglodi-Stup
17.10.2021 11:00
Hrid
2 : 2
Omladinac
Ilijaš
Ilijaš
4 : 1
Saobraćajac
Sarajevo
17.10.2021 15:30
Ilijaš
4 : 1
Saobraćajac
Stup
Sarajevo
2 : 0
Vratnik
Sarajevo
17.10.2021 20:30
Stup
2 : 0
Vratnik
Mladost
Župča
8 : 2
Respekt
Sarajevo
17.10.2021 15:30
Mladost
8 : 2
Respekt
Pofalićki
Sarajevo
9 : 2
Jedinstvo
Ljubnići
17.10.2021 15:30
Pofalićki
9 : 2
Jedinstvo
BKB
Berič-Kiseljak
2 : 3
Radnički
Goražde
17.10.2021 14:00
BKB
2 : 3
Radnički
Međugorje
Međugorje
3 : 1
Cim
Cim
17.10.2021 15:00
Međugorje
3 : 1
Cim
Branitelj
Rodoč-Jasenica
0 : 0
Neretva 2020
Čeljevo
17.10.2021 12:00
Branitelj
0 : 0
Neretva 2020
Blagaj
Blagaj
5 : 1
Lokomotiva
Mostar
17.10.2021 15:00
Blagaj
5 : 1
Lokomotiva
Kupres 97
Kupres
1 : 3
Drinovci
Drinovci
17.10.2021 14:30
Kupres 97
1 : 3
Drinovci
Junak
Srđevići
1 : 1
Rakitno
Rakitno
17.10.2021 14:30
Junak
1 : 1
Rakitno
Mesihovina
Mesihovina
0 : 2
Šujica
Šujica
17.10.2021 14:30
Mesihovina
0 : 2
Šujica
Napredak
Omerbegovača
3 : 2
Frankopan
Špionica Srednja
17.10.2021 14:30
Napredak
3 : 2
Frankopan
Ratkovići
Ratkovići
3 : 2
Mladost
Vidovice
17.10.2021 14:30
Ratkovići
3 : 2
Mladost
HAŠK Napredak
Ulović
0 : 0
Korpar
Grebnice
17.10.2021 14:30
HAŠK Napredak
0 : 0
Korpar
Polet
Hrvati
2 : 6
DSK
Devetak
17.10.2021 15:00
Polet
2 : 6
DSK
Pribava
Pribava
9 : 0
BSK
Bokavići
17.10.2021 15:00
Pribava
9 : 0
BSK
Željezničar
Dobošnica
5 : 1
Rudar
Zagorje
17.10.2021 15:00
Željezničar
5 : 1
Rudar
Bukovik
Gornji Srebrenik
3 : 1
Sloga
Bikodže
17.10.2021 15:00
Bukovik
3 : 1
Sloga
Špionica 1953
Špionica
1 : 0
25 maj
Uroža
17.10.2021 15:00
Špionica 1953
1 : 0
25 maj
Mladost
Doborovci
3 : 2
Stjepan Polje
Stjepan Polje
17.10.2021 15:00
Mladost
3 : 2
Stjepan Polje
Voćar
Šatorovići
1 : 0
Sloboda
Kerep
17.10.2021 15:00
Voćar
1 : 0
Sloboda
OFK Vida
Vida
1 : 0
OFK Međiđa
Donja Međiđa
17.10.2021 15:00
OFK Vida
1 : 0
OFK Međiđa
Posavina
Brod
1 : 4
Biberovo Polje
Biberovo Polje
17.10.2021 15:00
Posavina
1 : 4
Biberovo Polje
Graničar
Brezovo Polje
2 : 1
Brka 1948
Brka
17.10.2021 15:00
Graničar
2 : 1
Brka 1948
Izbor
Brčko
4 : 0
Čelić
Čelić
17.10.2021 15:00
Izbor
4 : 0
Čelić
Mionica 85
Mionica
1 : 1
Željezničar
Jelovče Selo
17.10.2021 15:00
Mionica 85
1 : 1
Željezničar
12 decembar
Rajska
5 : 1
Koraj
Koraj
17.10.2021 15:00
12 decembar
5 : 1
Koraj
Omazići 1937
Omazići
2 : 3
Krušik
Gornje Vukovije
17.10.2021 15:00
Omazići 1937
2 : 3
Krušik
Budućnost
Donja Lukavica
1 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
17.10.2021 15:00
Budućnost
1 : 0
OFK Tuzla
Mladost (Suh.)
Suha
5 : 0
Partizan
Kiseljak
17.10.2021 15:00
Mladost (Suh.)
5 : 0
Partizan
Rudar
Bukinje
0 : 5
Rainci
Gornji Rainci
17.10.2021 15:00
Rudar
0 : 5
Rainci
Grivice
Grivice
0 : 3
Jablanica
Barice
17.10.2021 15:00
Grivice
0 : 3
Jablanica
Napredak
Tupkovići
3 : 4
Memići
Memići
17.10.2021 15:00
Napredak
3 : 4
Memići
Jedinstvo
Huskići
5 : 1
Škahovica
Škahovica
17.10.2021 15:00
Jedinstvo
5 : 1
Škahovica
Toplice
Gornja Lukavica
0 : 2
Konjuh
Kladanj
17.10.2021 10:00
Toplice
0 : 2
Konjuh
Stupari
Stupari
2 : 1
Jedinstvo
Donje Dubrave
17.10.2021 10:00
Stupari
2 : 1
Jedinstvo
Dijamant
Grđevac
2 : 0
Liješeva
Liješeva
17.10.2021 16:00
Dijamant
2 : 0
Liješeva
Kološići
Visoko
1 : 0
Gračanica
Visoko
17.10.2021 13:30
Kološići
1 : 0
Gračanica
Zmaj
Buzić Mahala
0 : 2
Poriječani
Poriječani
17.10.2021 16:00
Zmaj
0 : 2
Poriječani
Omladinac
Poriječani
1 : 3
Moštre
Moštre
17.10.2021 13:30
Omladinac
1 : 3
Moštre
Ljiljan
Zimča
1 : 3
Kralupi
Kralupi
17.10.2021 16:00
Ljiljan
1 : 3
Kralupi
Proleter
Novi Sad
1 : 0
TSC
Bačka Topola
17.10.2021 19:05
Proleter
1 : 0
TSC
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnik
Surdulica
17.10.2021 17:00
Partizan
2 : 0
Radnik
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
17.10.2021 15:00
OFK Bačka
1 : 1
Radnički (SM)
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
RFK Grafičar
Beograd
17.10.2021 15:00
Zlatibor
3 : 0
RFK Grafičar
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Loznica
Loznica
17.10.2021 15:00
Kabel
1 : 1
Loznica
Mornar
Bar
0 : 3
Budućnost
Podgorica
17.10.2021 18:00
Mornar
0 : 3
Budućnost
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Rudar
Pljevlja
17.10.2021 17:00
Iskra
1 : 0
Rudar
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Mladost
Podgorica
17.10.2021 17:30
Cetinje
0 : 1
Mladost
Berane
Berane
0 : 1
Grbalj
Radanovići
17.10.2021 17:30
Berane
0 : 1
Grbalj
Kom
Podgorica
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
17.10.2021 17:30
Kom
0 : 1
Jedinstvo
Arsenal
Tivat
0 : 0
Bokelj
Kotor
17.10.2021 17:30
Arsenal
0 : 0
Bokelj
OFK Titograd
Podgorica
0 : 3
Igalo
Herceg Novi
17.10.2021 17:30
OFK Titograd
0 : 3
Igalo
Swansea City
Swansea
3 : 0
Cardiff City
Cardiff
17.10.2021 13:00
Swansea City
3 : 0
Cardiff City
Barcelona
Barcelona
3 : 1
Valencia
Valencia
17.10.2021 21:00
Barcelona
3 : 1
Valencia
Celta Vigo
Vigo
0 : 1
Sevilla
Sevilla
17.10.2021 16:15
Celta Vigo
0 : 1
Sevilla
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 1
Elche
Elche
17.10.2021 14:00
Rayo Vallecano
2 : 1
Elche
Villarreal
Villarreal
1 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
17.10.2021 18:30
Villarreal
1 : 2
Osasuna
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
1 : 5
Bayern
München
17.10.2021 15:30
Bayer 04 Leverkusen
1 : 5
Bayern
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Arminia
Bielefeld
17.10.2021 17:30
Augsburg
1 : 1
Arminia
Cagliari
Cagliari
3 : 1
Sampdoria
Genova
17.10.2021 12:30
Cagliari
3 : 1
Sampdoria
Empoli
Empoli
1 : 4
Atalanta
Bergamo
17.10.2021 15:00
Empoli
1 : 4
Atalanta
Genoa
Genova
2 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
17.10.2021 15:00
Genoa
2 : 2
Sassuolo
Juventus
Torino
1 : 0
Roma
Roma
17.10.2021 20:45
Juventus
1 : 0
Roma
Napoli
Napoli
1 : 0
Torino
Torino
17.10.2021 18:00
Napoli
1 : 0
Torino
Udinese
Udine
1 : 1
Bologna
Bologna
17.10.2021 15:00
Udinese
1 : 1
Bologna
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Nantes
Nantes
17.10.2021 15:00
Bordeaux
1 : 1
Nantes
Brest
Brest
1 : 1
Reims
Reims
17.10.2021 15:00
Brest
1 : 1
Reims
Olympique Marseille
Marseille
4 : 1
Lorient
Lorient
17.10.2021 20:45
Olympique Marseille
4 : 1
Lorient
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 3
Rennes
Rennes
17.10.2021 15:00
Metz
0 : 3
Rennes
Montpellier
Montpellier
1 : 0
Lens
Lens
17.10.2021 17:00
Montpellier
1 : 0
Lens
Strasbourg
Strasbourg
5 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
17.10.2021 15:00
Strasbourg
5 : 1
Saint-Étienne
Troyes
Troyes
1 : 0
Nice
Nice
17.10.2021 13:00
Troyes
1 : 0
Nice
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Tuzla City
Simin Han
17.10.2021 14:00
Rudar Prijedor
2 : 0
Tuzla City
Radnik (H)
Hadžići
3 : 1
Mladost
Doboj Kakanj
17.10.2021 13:00
Radnik (H)
3 : 1
Mladost
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
17.10.2021 14:30
Željezničar Sport Team
1 : 1
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Zrinjski
Mostar
17.10.2021 15:00
Sloboda
1 : 1
Zrinjski
BSK
Banja Luka
6 : 2
Borac
Kozarska Dubica
17.10.2021 12:00
BSK
6 : 2
Borac
Kozara
Gradiška
2 : 0
OFK Spartak 2013
Banja Luka
17.10.2021 12:00
Kozara
2 : 0
OFK Spartak 2013
Zvijezda
Gradačac
3 : 1
Modriča Alfa
Modriča
17.10.2021 12:00
Zvijezda
3 : 1
Modriča Alfa
Orašje
Orašje
5 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
17.10.2021 12:00
Orašje
5 : 0
Gornji Rahić
Tekstilac
Derventa
0 : 3
Bratstvo
Gračanica
17.10.2021 12:00
Tekstilac
0 : 3
Bratstvo
Sloga
Doboj
1 : 2
Mineral
Banja Vrućica
17.10.2021 12:00
Sloga
1 : 2
Mineral
Lokomotiva
Brčko
2 : 5
Budućnost (B)
Banovići
17.10.2021 12:00
Lokomotiva
2 : 5
Budućnost (B)
Budućnost (P)
Pilica
2 : 1
Podrinje
Janja
17.10.2021 12:00
Budućnost (P)
2 : 1
Podrinje
Goražde
Goražde
1 : 2
Rudar
Kakanj
17.10.2021 13:30
Goražde
1 : 2
Rudar
UNIS
Vogošća
2 : 1
Baton
Sarajevo
17.10.2021 13:30
UNIS
2 : 1
Baton
Slavija
Istočno Sarajevo
8 : 0
Sutjeska
Foča
17.10.2021 13:30
Slavija
8 : 0
Sutjeska
Željezničar
Sarajevo
7 : 2
Novi Grad
Sarajevo
17.10.2021 13:30
Željezničar
7 : 2
Novi Grad
Krivaja
Zavidovići
2 : 0
TOŠK
Tešanj
17.10.2021 13:30
Krivaja
2 : 0
TOŠK
NK Vitez
Vitez
1 : 5
Simm Bau
Kosova
17.10.2021 13:30
NK Vitez
1 : 5
Simm Bau
Borac
Jelah
8 : 0
Fortuna
Zenica
17.10.2021 13:30
Borac
8 : 0
Fortuna
Čapljina
Čapljina
3 : 4
Stolac
Stolac
17.10.2021 15:00
Čapljina
3 : 4
Stolac
Leotar
Trebinje
1 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
17.10.2021 12:00
Leotar
1 : 0
Tomislav
Rudar
Pljevlja
0 : 2
Petrovac
Petrovac
17.10.2021 14:30
Rudar
0 : 2
Petrovac
Dečić
Tuzi
2 : 4
Zeta
Golubovci
17.10.2021 14:30
Dečić
2 : 4
Zeta
Jezero
Plav
0 : 9
Podgorica
Podgorica
17.10.2021 14:30
Jezero
0 : 9
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
3 : 2
Titograd
Podgorica
17.10.2021 14:30
Sutjeska
3 : 2
Titograd
Leotar
Trebinje
1 : 2
Tuzla City
Tuzla
17.10.2021 15:30
Leotar
1 : 2
Tuzla City
Radnik
Bijeljina
1 : 3
Velež
Mostar
17.10.2021 16:00
Radnik
1 : 3
Velež
Borac (BL)
Banja Luka
10 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
17.10.2021 10:00
Borac (BL)
10 : 0
Borac (KD)
Kozara
Gradiška
2 : 1
OFK Spartak
Banja Luka
17.10.2021 10:00
Kozara
2 : 1
OFK Spartak
Sloboda
Novi Grad
0 : 4
Željezničar Sport Team
Banja Luka
17.10.2021 10:00
Sloboda
0 : 4
Željezničar Sport Team
Zvijezda
Gradačac
5 : 0
Modriča Alfa
Modriča
17.10.2021 10:00
Zvijezda
5 : 0
Modriča Alfa
Orašje
Orašje
0 : 7
Gornji Rahić
Gornji Rahić
17.10.2021 10:00
Orašje
0 : 7
Gornji Rahić
Tekstilac
Derventa
5 : 1
Bratstvo
Gračanica
17.10.2021 10:00
Tekstilac
5 : 1
Bratstvo
Sloga
Doboj
2 : 1
Mineral
Banja Vrućica
17.10.2021 10:00
Sloga
2 : 1
Mineral
Slaven
Živinice
0 : 3
Drina
Zvornik
17.10.2021 10:00
Slaven
0 : 3
Drina
Budućnost (P)
Pilica
1 : 2
Podrinje
Janja
17.10.2021 10:00
Budućnost (P)
1 : 2
Podrinje
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 1
Milići
Milići
17.10.2021 10:00
Zvijezda 09
2 : 1
Milići
Goražde
Goražde
2 : 1
Rudar
Kakanj
17.10.2021 11:00
Goražde
2 : 1
Rudar
UNIS
Vogošća
0 : 2
Baton
Sarajevo
17.10.2021 11:00
UNIS
0 : 2
Baton
Slavija
Istočno Sarajevo
5 : 1
Sutjeska
Foča
17.10.2021 11:00
Slavija
5 : 1
Sutjeska
Željezničar
Sarajevo
7 : 0
Novi Grad
Sarajevo
17.10.2021 11:00
Željezničar
7 : 0
Novi Grad
Krivaja
Zavidovići
2 : 0
TOŠK
Tešanj
17.10.2021 11:00
Krivaja
2 : 0
TOŠK
NK Vitez
Vitez
2 : 2
Simm Bau
Kosova
17.10.2021 11:00
NK Vitez
2 : 2
Simm Bau
Borac
Jelah
2 : 2
Fortuna
Zenica
17.10.2021 11:00
Borac
2 : 2
Fortuna
Čapljina
Čapljina
3 : 4
Stolac
Stolac
17.10.2021 13:00
Čapljina
3 : 4
Stolac
Knežopoljac
Knežica
2 : 1
Bratstvo
Kozarac
17.10.2021 11:00
Knežopoljac
2 : 1
Bratstvo
Rasavci
Rasavci
3 : 0
Rudar
Blagaj
17.10.2021 11:00
Rasavci
3 : 0
Rudar
Laktaši
Laktaši
1 : 1
Lijevče
Nova Topola
17.10.2021 11:30
Laktaši
1 : 1
Lijevče
Željezničar Sport Team
Banja Luka
4 : 0
Progres
Kneževo
17.10.2021 10:30
Željezničar Sport Team
4 : 0
Progres
Borac
Bosanski Lužani
2 : 7
Rudanka
Rudanka
17.10.2021 10:00
Borac
2 : 7
Rudanka
Trebava
Osječani
3 : 0
Zvijezda
Kakmuž
17.10.2021 10:00
Trebava
3 : 0
Zvijezda
Ukrina
Čečava
3 : 0
Željezničar
Doboj
17.10.2021 10:00
Ukrina
3 : 0
Željezničar
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 1
Jedinstvo
Brodac
17.10.2021 11:00
Rudar 1925
2 : 1
Jedinstvo
Bratstvo
Bratunac
17.10.2021
11:00
Trnovica
Trnovica
17.10.2021 11:00
Bratstvo
:
Trnovica
OFK Bihać
Bihać
3 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
17.10.2021 13:00
OFK Bihać
3 : 0
Željezničar
Vitez
Bužim
2 : 2
Brekovica 78
Brekovica
17.10.2021 13:00
Vitez
2 : 2
Brekovica 78
Kamenica
Bihać
1 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
17.10.2021 13:00
Kamenica
1 : 1
Sloga
Krajišnik
Velika Kladuša
1 : 0
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
17.10.2021 13:00
Krajišnik
1 : 0
Mladost 1938
Blagaj
Blagaj
2 : 3
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
17.10.2021 11:00
Blagaj
2 : 3
Sloga
Cim
Mostar
1 : 1
Turbina
Jablanica
17.10.2021 09:00
Cim
1 : 1
Turbina
Betaclub Tango
Lukavac
3 : 0
Jedinstvo
Lukavica
17.10.2021 11:00
Betaclub Tango
3 : 0
Jedinstvo
Famos
Vojkovići
2 : 0
Radnik
Hadžići
17.10.2021 11:00
Famos
2 : 0
Radnik
Leotar
Trebinje
0 : 2
Tuzla City
Simin Han
17.10.2021 13:30
Leotar
0 : 2
Tuzla City
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Velež
Mostar
17.10.2021 14:00
Radnik
0 : 2
Velež
Drina
Zvornik
4 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
17.10.2021 10:00
Drina
4 : 0
Pelagićevo
Sloga
Srbac
3 : 0
13 Skojevki
Grbavci
17.10.2021 10:00
Sloga
3 : 0
13 Skojevki
Laktaši
Laktaši
6 : 0
Lijevče
Nova Topola
17.10.2021 10:00
Laktaši
6 : 0
Lijevče
Željezničar Sport team
Banja Luka
5 : 3
Progres
Kneževo
17.10.2021 09:00
Željezničar Sport team
5 : 3
Progres
Partizan
Donja Trnova
2 : 3
Zenit
Bijeljina
17.10.2021 11:00
Partizan
2 : 3
Zenit
Omladinac
Potočari
7 : 0
Mladost
Velika Obarska
17.10.2021 11:00
Omladinac
7 : 0
Mladost
Priboj
Priboj
1 : 0
Janja 2009
Janja
17.10.2021 11:00
Priboj
1 : 0
Janja 2009
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 0
Jedinstvo
Brodac
17.10.2021 10:00
Rudar 1925
3 : 0
Jedinstvo
Young Boys 2018
Jardan
2 : 3
Lokanj
Lokanj
17.10.2021 10:00
Young Boys 2018
2 : 3
Lokanj
Čelopek
Čelopek
2 : 7
Šekovići
Šekovići
17.10.2021 10:00
Čelopek
2 : 7
Šekovići
Kolibri
Bihać
2 : 0
Radnički
Ripač
17.10.2021 11:00
Kolibri
2 : 0
Radnički
Ključ
Ključ
0 : 3
Rudar
Kamengrad
17.10.2021 11:00
Ključ
0 : 3
Rudar
Mladost (P)
Polje - Cazin
3 : 0
Olimpija
Tržac
17.10.2021 11:00
Mladost (P)
3 : 0
Olimpija
Čelični grad - Steel City
Zenica
1 : 1
Sporting
Zenica
17.10.2021 11:30
Čelični grad - Steel City
1 : 1
Sporting
Tempo sport
Zenica
0 : 5
Rudar (K)
Kakanj
17.10.2021 11:30
Tempo sport
0 : 5
Rudar (K)
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 2
Bosna
Visoko
17.10.2021 11:30
Mladost
2 : 2
Bosna
Fortuna
Zenica
5 : 1
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
17.10.2021 11:30
Fortuna
5 : 1
Borac - Tetovo
Stupčanica
Olovo
0 : 4
Čelik
Zenica
17.10.2021 11:30
Stupčanica
0 : 4
Čelik
TOŠK
Tešanj
2 : 1
Natron
Maglaj
17.10.2021 11:30
TOŠK
2 : 1
Natron
Usora
Usora - Žabljak
9 : 0
Nemila
Nemila
17.10.2021 11:30
Usora
9 : 0
Nemila
KMN Vogošća
Vogošča
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
17.10.2021 09:30
KMN Vogošća
0 : 3
Slavija
Ilijaš
Ilijaš
2 : 4
Novi Grad
Sarajevo
17.10.2021 11:30
Ilijaš
2 : 4
Novi Grad
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
FA Akademica
Sarajevo
17.10.2021 09:00
Slavija
0 : 1
FA Akademica
Betaclub
Doglodi
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
17.10.2021 15:30
Betaclub
1 : 0
Željezničar
Šampion
Ilidža
3 : 0
Dobrinja
Sarajevo
17.10.2021 14:00
Šampion
3 : 0
Dobrinja
Bratstvo
Gračanica
0 : 0
Gradina
Srebrenik
17.10.2021 11:00
Bratstvo
0 : 0
Gradina
Radnički
Lukavac
3 : 0
Orašje
Orašje
17.10.2021 11:00
Radnički
3 : 0
Orašje
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 4
Eurogol
Živinice
17.10.2021 11:00
Gornji Rahić
0 : 4
Eurogol
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Partizan
Kostajnica
17.10.2021 11:00
Rudar Prijedor
0 : 0
Partizan
FSA Prijedor
Prijedor
8 : 0
Ljubija
Ljubija
17.10.2021 11:00
FSA Prijedor
8 : 0
Ljubija
Hercegovac
Bileća
0 : 3
Leotar
Trebinje
17.10.2021 10:00
Hercegovac
0 : 3
Leotar
Kolibri
Bihać
2 : 0
AN Jedinstvo
Bihać
17.10.2021 09:30
Kolibri
2 : 0
AN Jedinstvo
Ključ
Ključ
3 : 2
Rudar
Kamengrad
17.10.2021 09:30
Ključ
3 : 2
Rudar
Omladinac 75
Pokoj
3 : 0
Borac
Izačić
17.10.2021 09:30
Omladinac 75
3 : 0
Borac
Omladinac
Sanica
0 : 9
Bihać
Bihać
17.10.2021 09:30
Omladinac
0 : 9
Bihać
Mladost (P)
Polje - Cazin
2 : 1
Zvijezda
Velika Kladuša
17.10.2021 09:30
Mladost (P)
2 : 1
Zvijezda
Vitez
Bužim
2 : 2
Jezerski
Jezerski
17.10.2021 09:30
Vitez
2 : 2
Jezerski
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 4
Krajina
Cazin
17.10.2021 09:30
Bratstvo
0 : 4
Krajina
Čelični grad - Steel city
Zenica
0 : 9
Sporting
Zenica
17.10.2021 09:30
Čelični grad - Steel city
0 : 9
Sporting
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
4 : 1
Bosna
Visoko
17.10.2021 10:00
Mladost (DK)
4 : 1
Bosna
Stupčanica
Olovo
0 : 1
Čelik
Zenica
17.10.2021 10:00
Stupčanica
0 : 1
Čelik
TOŠK
Tešanj
5 : 0
Natron
Maglaj
17.10.2021 10:00
TOŠK
5 : 0
Natron
Usora
Usora
0 : 1
Nemila
Nemila
17.10.2021 10:00
Usora
0 : 1
Nemila
Radnik
Hadžići
0 : 7
Bambinosi
Sarajevo
17.10.2021 10:00
Radnik
0 : 7
Bambinosi
Betaclub
Doglodi
0 : 5
J Academy
Sarajevo
17.10.2021 14:00
Betaclub
0 : 5
J Academy
S.A. Ilijaš
ilijaš
0 : 5
F.A. Academica
Sarajevo
17.10.2021 09:30
S.A. Ilijaš
0 : 5
F.A. Academica
Fair - Play
Sarajevo
5 : 3
AF Devetka
Sarajevo
17.10.2021 10:00
Fair - Play
5 : 3
AF Devetka
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Gradina
Srebrenik
17.10.2021 10:00
Bratstvo
3 : 0
Gradina
Radnički
Lukavac
3 : 3
Orašje
Orašje
17.10.2021 10:00
Radnički
3 : 3
Orašje
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 3
Eurogol
Živinice
17.10.2021 10:00
Gornji Rahić
1 : 3
Eurogol
Borac (BL)
Banja Luka
5 : 0
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
17.10.2021 15:00
Borac (BL)
5 : 0
BSK-Spartak 2013
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
2 : 1
FK Sarajevo
Sarajevo
17.10.2021 15:45
Željezničar 2011
2 : 1
FK Sarajevo
Mladost
Nević Polje
1 : 6
Sana 2014
Sanski Most
17.10.2021 15:00
Mladost
1 : 6
Sana 2014
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
17.10.2021 13:00
ŽFU Zvezda B 2018
0 : 6
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 1
Levač
Rekovac
17.10.2021 15:00
Radnički 1923
9 : 1
Levač
Zemun
Zemun
8 : 3
Mačva
Šabac
17.10.2021 15:00
Zemun
8 : 3
Mačva
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
17.10.2021 15:00
ŽGFK Lavice Dubočica
0 : 1
Kolubara
Spartak DOO
Subotica
8 : 0
Karađorđe
Topola
17.10.2021 15:30
Spartak DOO
8 : 0
Karađorđe
Napredak Junior 2018
Kruševac
1 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
17.10.2021 15:00
Napredak Junior 2018
1 : 1
Jedinstvo 2014
Drina
Zvornik
0 : 4
Emina
Mostar
17.10.2021 14:00
Drina
0 : 4
Emina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 8
Radnik Bumerang
Bijeljina
17.10.2021 14:00
Široki Brijeg
3 : 8
Radnik Bumerang
SFK 2000
Sarajevo
26 : 0
Lokomotiva
Brčko
17.10.2021 15:00
SFK 2000
26 : 0
Lokomotiva
Iskra
Bugojno
2 : 0
Fortuna
Živinice
17.10.2021 13:00
Iskra
2 : 0
Fortuna

Futsal

Mostar SG
Mostar
4 : 2
Kaskada
Gračanica
17.10.2021 17:00
Mostar SG
4 : 2
Kaskada
Nikšić
Nikšić
5 : 3
Cattaro 2019
Kotor
17.10.2021 12:30
Nikšić
5 : 3
Cattaro 2019
Studentski dom
Podgorica
2 : 1
Pruška
Bijelo Polje
17.10.2021 15:00
Studentski dom
2 : 1
Pruška
Brskovo
Mojkovac
27 : 3
Zora
Spuž
17.10.2021 17:00
Brskovo
27 : 3
Zora

Košarka

Split
Split
94 : 101
Studentski centar
Podgorica
17.10.2021 12:00
Split
94 : 101
Studentski centar
Krka
Novo Mesto
80 : 66
Zadar
Zadar
17.10.2021 17:00
Krka
80 : 66
Zadar
Borac
Čačak
80 : 68
Mega Basket
Beograd
17.10.2021 18:00
Borac
80 : 68
Mega Basket
FMP
Železnik
83 : 81
Mornar
Bar
17.10.2021 19:00
FMP
83 : 81
Mornar
Crvena zvezda MTS
Beograd
79 : 64
Cedevita Olimpija
Ljubljana
17.10.2021 21:00
Crvena zvezda MTS
79 : 64
Cedevita Olimpija
Drina Princip
Zvornik
68 : 62
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
17.10.2021 18:00
Drina Princip
68 : 62
Slavija 1996
Varda HE
Višegrad
57 : 76
Sutjeska
Foča
17.10.2021 18:00
Varda HE
57 : 76
Sutjeska
Kozara
Gradiška
96 : 105
Sokolac
Sokolac
17.10.2021 18:00
Kozara
96 : 105
Sokolac
Partizan Grawe
Banja Luka
66 : 64
Stars Basket
Gradiška
17.10.2021
Partizan Grawe
66 : 64
Stars Basket
Jedinstvo Dženex
Tuzla
84 : 68
Konjic
Konjic
17.10.2021 19:00
Jedinstvo Dženex
84 : 68
Konjic

Odbojka

Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Mladost
Brčko
17.10.2021 16:00
Jedinstvo
0 : 3
Mladost
Tempo
Ražljevo
0 : 3
Modriča Novoprom
Modriča
17.10.2021 14:00
Tempo
0 : 3
Modriča Novoprom
Drina
Zvornik
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
17.10.2021 14:00
Drina
3 : 0
Crvena zvijezda
7 Lukavac
Lukavac
2 : 3
Krivaja
Zavidovići
17.10.2021 17:00
7 Lukavac
2 : 3
Krivaja
BL Volley
Banja Luka
3 : 2
Jahorina
Pale
17.10.2021 13:00
BL Volley
3 : 2
Jahorina
Mladost
Rogatica
0 : 3
OOK Leotar
Trebinje
17.10.2021
Mladost
0 : 3
OOK Leotar
Bratunac
Bratunac
3 : 0
Stakorina
Čajniče
17.10.2021
Bratunac
3 : 0
Stakorina
Bihać
Bihać
0 : 3
Maglaj
Maglaj
17.10.2021 16:00
Bihać
0 : 3
Maglaj
Žepče
Žepče
1 : 3
Smeč
Lukavac
17.10.2021 12:00
Žepče
1 : 3
Smeč
Centar ORT
Sarajevo
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
17.10.2021 16:00
Centar ORT
3 : 0
Novi Grad
Alipašino Polje
Sarajevo
1 : 3
Kakanj
Kakanj
17.10.2021 14:00
Alipašino Polje
1 : 3
Kakanj
Čapljina
Čapljina
2 : 3
Ilijaš
Ilijaš
17.10.2021 17:00
Čapljina
2 : 3
Ilijaš
Smeč
Široki Brijeg
3 : 0
Troglav
Livno
17.10.2021 13:00
Smeč
3 : 0
Troglav
SA Volley
Sarajevo
3 : 0
Vogošća
Vogošća
17.10.2021 13:00
SA Volley
3 : 0
Vogošća
Kula-Gradačac 2
Gradačac
1 : 3
Orašje 2
Orašje
17.10.2021 14:00
Kula-Gradačac 2
1 : 3
Orašje 2
Gračanica
Gračanica
3 : 1
Sloboda 2
Tuzla
17.10.2021 15:00
Gračanica
3 : 1
Sloboda 2
Tešanj
Tešanj
1 : 3
Lami
Brčko
17.10.2021 14:00
Tešanj
1 : 3
Lami
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Željezara
Zenica
17.10.2021 12:00
Krivaja
0 : 3
Željezara

Rukomet

Bosna (S)
Sarajevo
22 : 27
Vogošća
Vogošća
17.10.2021 18:30
Bosna (S)
22 : 27
Vogošća
Mladost
Banja Luka
25 : 14
Bijeljina
Bijeljina
17.10.2021 19:00
Mladost
25 : 14
Bijeljina
Derventa
Derventa
25 : 42
Višegrad
Višegrad
17.10.2021 18:00
Derventa
25 : 42
Višegrad
Kaluđer
Banja Luka
36 : 33
Sloga (P)
Prnjavor
17.10.2021 20:30
Kaluđer
36 : 33
Sloga (P)
Teslić
Teslić
31 : 22
Čelinac
Čelinac
17.10.2021 18:00
Teslić
31 : 22
Čelinac
Izviđač CO 2
Ljubuški
50 : 21
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
17.10.2021 17:00
Izviđač CO 2
50 : 21
Sloga 2
Zrinjski
Mostar
30 : 44
Goražde
Goražde
17.10.2021 15:00
Zrinjski
30 : 44
Goražde
Rudar
Banovići
30 : 29
Jajce
Jajce
17.10.2021 13:00
Rudar
30 : 29
Jajce
Čelik Junior
Zenica
29 : 32
Sloboda 2
Tuzla
17.10.2021 15:30
Čelik Junior
29 : 32
Sloboda 2
Laktaši
Laktaši
17 : 30
Borja
Teslić
17.10.2021 12:00
Laktaši
17 : 30
Borja
Turbina
Jablanica
29 : 25
Jedinstvo
Tuzla
17.10.2021 14:00
Turbina
29 : 25
Jedinstvo
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
36 : 27
Bosna
Tešanj
17.10.2021 16:00
Sloga 2013
36 : 27
Bosna
Nikšić
Nikšić
23 : 25
Mornar 7
Bar
17.10.2021 20:00
Nikšić
23 : 25
Mornar 7
Jedinstvo
Bijelo Polje
25 : 22
Berane 1949
Berane
17.10.2021 19:00
Jedinstvo
25 : 22
Berane 1949
Sutjeska
Nikšić
26 : 33
Partizan 1949
Tivat
17.10.2021 17:30
Sutjeska
26 : 33
Partizan 1949
Komovi
Andrijevica
28 : 19
Budvanska rivijera
Budva
17.10.2021
Komovi
28 : 19
Budvanska rivijera
Rudar
Pljevlja
29 : 29
Budućnost
Podgorica
17.10.2021
Rudar
29 : 29
Budućnost
Jedinstvo
Bijelo Polje
13 : 38
Berane 1949
Berane
17.10.2021
Jedinstvo
13 : 38
Berane 1949
Sutjeska
Nikšić
30 : 20
Partizan 1949
Tivat
17.10.2021
Sutjeska
30 : 20
Partizan 1949

Vaterpolo

Bečej
Bečej
8 : 14
Banjica
Beograd
17.10.2021 19:00
Bečej
8 : 14
Banjica
Košutnjak
Beograd
8 : 11
Vračar
Beograd
17.10.2021 21:00
Košutnjak
8 : 11
Vračar
Banja Luka
Banja Luka
8 : 17
Dorćol
Beograd
17.10.2021 18:30
Banja Luka
8 : 17
Dorćol
2:2
87.' Šut na gol (Omarska)
Vračar je bio u dobroj prilici, ali nema gola.
5:1
88.' Gol (Sutjeska)
Pogodio je Mojović sa bijele tačke.
5:1
88.' Penal (Sutjeska)
Srušen Mojović.
1:0
82' Gol
Slavija dolazi do vodstva. Adel Ajkunić je solo akcijom donio radost Sokolovima.
1:2
Gol (Sloga)
Stevanović glavom, nakon kornera Bilala.