Komšiski derbi pripao Tesliću

Sinoć je u Tesliću odigrana utakmica trećeg kola Druge Lige RS grupa "Zapad" u kojoj su domaćini RK Teslić dočekale mladu ekipu Sloge 2 iz Doboja.

U prvom poluvremenu momci iz Doboja su iskoristili izmijenjenu postavu ekipe Teslića. Na poluvremenu su iznenađenje mnogih vodili protiv lidera prvenstva sa 12:13.

Trener Teslića  Antešević ulazi sa timom u nastavak bez kalklacija i opuštanja, uvodi svoje najbolje igrače a oni donose dvocifrenu prednost domaćinu.  Na kraj utakmice iskoristio je Antešević mogućnost da uvede svoje mlade igrače, što su momci iz Doboja iskoristili i smanjili prednost na - 9.

Domaći sastav do pobjede su vodili sjajni Zlatko Isaković i Dženan Okić sa po 7 golova, dok se kod gostiju istakao sjajni Đorđe Ristić sa osam pogodaka.