Obrad Bejatović(G) , Dejan Tasić , MiloÅ” Pejović , Stefan Pljevaljčić , Luka Pljevaljčić , Dalibor Damjanović (K), Bogdan Simanić , Jeong Sangwon , Srđan Ćirković , Luka Vulević , Marko Å uÅ”njar , REZERVE Nikola Vilaret(G) , Vladimir OtaÅ”ević , Bojan Marković , Žarko Perković , Strahinja Ranitović , Nikola Todorović , Vojin Majdov , Konstantin Ristović , Ivan Mirković ,
Postava
Mladen MiloÅ”ević(G) , Neven Bunić , Aljosa Blagojevic , Bojan Burazor , Ognjen Krneta , Stefan TomaÅ” (K), Mihajlo Živković , Srđan BaÅ”ić , Aleksandar MalbaÅ”ić , Ranko Janković , Davor Perić , REZERVE Arsenije MatijaÅ”(G) , Đorđe Ćulibrk , Marko VukliÅ”ević , Aleksandar Komlenić , Srđan Lončar , Nikola Petrović , Teodor Dobrijević , Danilo Ilić ,
ViÅ”egrađani nastavili uspeÅ”nu seriju

U lepoj i kvalitetnoj fudbalskoj predstavi Drina He stigla je do novih bodova  i napravila prodor u sredinu tabele, dok su se gosti iz Kozarske Dubice pokazali višegradskoj publici u solidnom izdanju, ali nisu mogli bolje od časnog poraza.

Domaći tim je otvorio utakmicu na najbolji način, igrao se treći  minut kada se na ivici kaznenog prostora lopte dočepao najbolji strelac Višegrađana Damjanović i rezantnim šutom pogodio donji levi ugao gola Borca. Dva minuta kasnije Drina He je mogla udvostručiti prednost,  odlično je asistirao Vulević sa desne strana, a Simanić je iz stopostotne prilike šutirao pokraj gola gostiju.

U 25. minutu Jeong je dobro ciljao sa šesnaest metara međutim nije uspio i da savlada Miloševića. Gosti su pretili u 41. minutu pokušao je Krneta, atraktivno, ali njegov šut završava preko gola domaćeg tima.

U  fiiniš prvog dela Šušnjar se odlučio na šut sa preko 20 metara, Milošević je odlično reagovao i spasio svoj gol. U 64. minutu Damjanović je lepo prošao po levoj strani, ubacio u kazneni prostor gostiju gde nespretno reaguje Blagojevići glavom šalje loptu u sopstvenu mrežu za vođstvo Drine He  2:0.

Ekipa Borca je imala idealnu priliku da smanji rezultat u 70. minutu međutim neprecizan je bio Tomaš. Gosti su u 75. minutu stigli do pogotka asistirao je Petrović, a strelac je bio Malbašić, pa se ušlo u neizvesnu završnicu, ipak na kraju je domaći tim potpuno zasluženo slavio.

DRINA HE (V) - BORAC (KD)  2:1  (1:0)

Stadion: Gradski. Gledalaca: 150  Sudija: Mišo Mačkić 6 (Banja Luka) Strelci: Damjanović 3; Blagojević (ag) 64. (Drina He) Malbašić 75. (Borac)   Å½uti kartoni: Simanić, Šušnjar, trener Vulević  (Drina He) Krneta, Bašić (Borac)

DRINA HE (V) - Bejatović 7, Tasić 7, Pejović  7,5,  S. Pljevaljčić 7, L. Pljevaljčić 7, Damjanović 7,5, Simanić  7  (od 75. Marković )   Jeong 7 (od 80. Otašević -),   Ä†irković 7 (od 82. Ristović -)  , Vulević  7 (od 80. Perković - )   Šušnjar 7,5.

BORAC (KD) – Milošević 7, Bunić  6, Blagojević 6, Burazor 6 ,5, Krenta 6, Tomaš 6,  Å½ivković 6, Bašić 6 ( od  71. Petrović - ) Malbašić 6,5 (od 86. Ćulibrk -)  Janković 6, Perić 6.

Igrač utakmice: Dalibor Damjanović (Drina He)