Nevesinjci preko Leotara do polufinala Kupa Republike Srpske

Foto/ Radio Nevesinje

Futsaleri Nevesinja savladali su danas u Nevesinjki trebinjskog Leotara sa 3:2 u četvrtfinalu Kupa Republike Srpske u futsalu.

Nevesinjci su do prolaza na završnicu turnira, koju su posljednji put igrali u sezoni 2015/16 na Palama stigli preokretom u drugom poluvremenu.

Šešelj je doveo goste u vodstvo, a onda je Andrić autogolom izjednačio na 1:1. Miličević je donio potpuni preokret, da bi Kljakić autogolom vratio utakmicu u egal. Ipak, Laketa u 34. minutu pogađa za 3:2 i prolaz Nevesinja dalje.

NEVESINjE – LEOTAR 3:2 (0:1)

Sportska dvorana „Nevesinjka“
Gledalaca: 150
Sudije: Slavoljub Gogić i Zoran Soknić ( oba I.Sarajevo)
 Strijelci: 0:1 Šešelj 3, 1:1 Andrić (ag) 22, 2:1 Miličević 24, 2:2 Kljakić (ag) 24, 3:2 Laketa 34

NEVESINjE: Romović, Pudar, Prodanović, Laketa, Miličević, Radovanović, Kljakić, Šarenac,Glogovac, Komlen.

LEOTAR: Šarenac, Muratović, Milošević, Andrić, Tepavčević, Savić, Šešelj.