XS
SM
MD
LG

Romanija kreće iz Trebinja

FK Romanija

 

Romanija kreće iz Trebinja

Danas su u Etno selu Stanišići, u hotelu Pirg, izvučeni takmičarski brojevi klubova Druge lige Fudbalskog saveza Republike Srpske, grupa Istok i izvršano je žrijebanje parova za takmičarsku 2019/20 sezonu, a evo i učesnika takmičenja:

1. FK "Proleter" Dvorovi
2. FK "Milići" Milići
3. FK "Leotar" Trebinje
4. FK "Velež" Nevesinje
5. OFK "Stakorina" Čajniče
6. FK "Mladost" Gacko
7. FK "Ilićka 01" Brčko
8. FK "Famos" Istočna Ilidža
9. FK "Jedinstvo" Brodac
10. FK "Mladost" Rogatica
11. FK "Sutjeska" Foča
12. FK "Drina" Zvornik
13. OFK "Glasinac 2011" Sokolac
14. FK "Romanija" Pale
15. FK "Budućnost" Pilica
16. FK "Drina HE" Višegrad

Paljanska Romanija, novi član drugoligaškog "Istoka" krenuće 11. avgusta iz Trebinja, a prvu domaću utakmicu izabranici Srđana Delipare imaće sedam dana kasnije, dočekaće Velež iz Nevesinja.

Raspored utakmica FK Romanije u prvoj polovini sezone 2019/20
1.kolo 11. avgusta Leotar - Romanija
2.kolo Romanija - Velež
3.kolo Stakorina - Romanija
4.kolo Romanija - Mladost (Gacko)
5.kolo Ilićka 01 - Romanija
6. kolo Romanija - Famos
7.kolo Jedinstvo - Romanija
8.kolo Romanija - Mladost (Rogatica)
9.kolo Sutjeska - Romanija
10.kolo Romanija - Drina
11.kolo Glasinac - Romanija
12.kolo Drina He - Romanija
13.kolo Romanija - Budućnoist
14.kolo Proleter - Romanija
15.kolo Romanija - Milići  


Famos 2 : 1 Drina HE
Jedinstvo 1 : 0 Ilićka 01
Mladost (R) 0 : 5 Mladost (G)
Sutjeska 1 : 0 Stakorina
Drina 1 : 0 Velež
Glasinac 2011 0 : 1 Leotar
Romanija 4 : 2 Milići
Budućnost 0 : 1 Proleter
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Leotar 15 11 2 2 35
2 Drina 15 9 4 2 31
3 Famos 15 8 3 4 27
4 Milići 15 8 1 6 25
5 Romanija 15 8 1 6 25
6 Velež 15 7 2 6 23
7 Mladost (G) 15 7 2 6 23
8 Sutjeska 15 6 3 6 21
9 Proleter 15 6 2 7 20
10 Stakorina 15 6 1 8 19
11 Glasinac 2011 15 6 1 8 19
12 Jedinstvo 15 5 2 8 17
13 Budućnost 15 5 2 8 17
14 Ilićka 01 15 4 4 7 16
15 Drina HE 15 4 2 9 14
16 Mladost (R) 15 3 2 10 11