Tango poražen u Tuzli

Nakon 11. kola Premijer lige BiH hakleri Salinesa lideri su tabele. Večeras su u Malom Mejdanu dočekali ekipu Tanga i slavili ubjedljiv trijumf 7:1 (3:1).

Tuzlaci su poveli u 3. minuti preko Denija Imširovića da bi gosti poravnali golom Srđana Miloševića u 13. minuti. Ipak, do odlaska na odmor domaćini postižu još dva pogotka za sigurnih 3:1. Strijelci su bili Vladimir Džombić u 19. i Deni Imširović u 20. minuti.

U drugom poluvremenu Salines je postigao još četiri pogotka. Strijelci su bili Vladimir Džombić (30'), Darko Milanović (34'), Deni Imširović (36') i Darko Milanović (40').

FC SALINES - KMF TANGO 7:1 (3:1)
SKPC ''Mejdan'', Tuzla
Gledalaca: 200
Sudije: Tomislav Gračanin (Banja Luka) i Goran Ilinčić (Prijedor9
Strijelci: 1:0 Imširović 3, 1:1 Milošević 13, 2:1 Džombić 19, 3:1 Imširović 20, 4:1 Džombić 30, 5:1 Milanović 34, 6:1 Imširović 36, 7:1 Milanović 40
Žuti kartoni: Perović (Tango)

SALINES: Blagojević, Imširović, Isanović, Avdić, Trifković, Milanović, Manojlović, Arnautović, Kahvedžić, Džombić, Čehajić, Šešelj

TANGO: Ristivojević, MInić, Elez, Perović, Milošević, Smječanin, Popović, Pirić, Purković, Batak

Zrinjski 2 : 2 Tango
Beli anđeo 3 : 4 Seljak
Salines 6 : 3 Sloga
Centar 3 : 4 Brotnjo
Mostar SG 5 : 2 Kaskada