XS
SM
MD
LG
Euroleague
03.04.2020
19:00
Euroleague
03.04.2020
19:00
Euroleague
03.04.2020
20:00
Euroleague
03.04.2020
20:30
Euroleague
03.04.2020
21:00
Euroleague
09.04.2020
20:00
Euroleague
09.04.2020
20:45
Euroleague
09.04.2020
20:45
Euroleague
09.04.2020
21:00

Gogić u Nevesinju

Službena lica 17. kola Druge lige, grupe Istok:

Famos – Mladost Rogatica

Glavni sudija: Vasilije Milošević (Bijeljina). Pomoćni sudija:Mile Barjaktarević (Bijeljina),  Vladimir Divčić (Bijeljina).Delegat: Saša Savić (Pale). Kontrolor suđenja: Budimir Mihajlović (Zvornik).

Mladost Gacko – Drina Zvornik

Glavni sudija: Bojan Pejić (Sokolac).Pomoćni sudija: Marko Domazet (I. Sarajevo),  Rajko Đurić (Višegrad). Delegat: Mirko Duvnjak (Rogatica). Kontrolor suđenja: Goran Muharemović (Istočno Sarajevo).

Leotar – Budućnost

Glavni sudija: Njegoslav Bošković (Bijeljina). Pomoćni sudija:Mladen Vujadinović (Nevesinje),  Miomir Šiljegović (Nevesinje). Delegat: Dalibor Lukić (Bijeljina) Kontrolor suđenja: Aleksandar Ikonić (Bijeljina).

Jedinstvo Brodac – Drna He

Glavni sudija: Stefan Đukić. Pomoćni sudija 1: Goran Lakić (Brčko),: Radenko Milovanović (Vlasenica) .Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Kontrolor suđenja: Miodrag Novaković (Brčko).

Ilićka 01 – Sutjeska

Glavni sudija: Bojan Mitrović (Bijeljina).Pomoćni sudij: Velibor Vidaković (Zvornik),  Nevena Marković (Šekovići) Delegat: Radivoje Ristanović (Zvornik). Kontrolor suđe nja: Ernesto Kukić (Milići).

Stakorina – Glasinac 2011

Glavni sudija: Marko Taborin (Zvornik) Pomoćni sudija: Boško Lazić (Zvornik), Slobodan Marković (Bijeljina), Delegat: Milovan Žižović (Rogatica). Kontrolor suđenja: Danijel Pajić (Bijeljina).

Velež – Romanija

Glavni sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo) Pomoćni sudija  Mladen Popović, Stefan Đurić (Višegrad),Delegat: Dalibor Rašević (Foča). Kontrolor suđenja: Miodrag Butulija (Trebinje).

Milići - Proleter

Glavni sudija: Dalibor Stupić (Trebinje) Pomoćni sudija: Rade Aćimović (Zvornik), Ranko Vulić (Trebinje). Delegat: . Kontrolor suđenja: Draženko Vukojičić (Sokolac)


Drina HE 2 : 1 Proleter
Budućnost 6 : 0 Milići
Romanija 0 : 5 Leotar
Glasinac 2011 2 : 1 Velež
Drina 6 : 0 Stakorina
Sutjeska 3 : 1 Mladost (G)
Mladost (R) 4 : 1 Ilićka 01
Jedinstvo 1 : 1 Famos
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Leotar 16 12 2 2 38
2 Drina 16 10 4 2 34
3 Famos 16 8 4 4 28
4 Milići 16 8 1 7 25
5 Romanija 16 8 1 7 25
6 Sutjeska 16 7 3 6 24
7 Velež 16 7 2 7 23
8 Mladost (G) 16 7 2 7 23
9 Glasinac 2011 16 7 1 8 22
10 Proleter 16 6 2 8 20
11 Budućnost 16 6 2 8 20
12 Stakorina 16 6 1 9 19
13 Jedinstvo 16 5 3 8 18
14 Drina HE 16 5 2 9 17
15 Ilićka 01 16 4 4 8 16
16 Mladost (R) 16 4 2 10 14