Šestica Boračkoj

U 2. kolu Prve lige Republike Srpske u Sportskoj dvorani „Miloš Mrdić“ KMF „Leotar“ bio je bolji od KMF „Boračka“ iz Gradiške 6:0 (1:0). Ovo je druga pobjeda Trebinjaca, a obje su izvojevane nad ekipama koje su prema mišljenju ljubitelja futsala najveći konkurenti za ulazak u Premijer ligu, piše Hercegsport.com

Trebinjci su odlično otvorili utakmicu i u 4. minutu preko mladoga Ćorovića poveli sa 1:0. Nakon ovoga gola S. Andrić i Vico propuštaju nekolikor prilika i to se ekipi Leotara moglo osvetiti jer su gosti u dva navrata zaprijetili domaćinima, ali je odličan golman Đurić spasio svoj gol tako da se na poluvrijeme otišlo sa minimalnim vođstvom Trebinjaca od 1:0.

Tokom drugog poluvremena gosti su igrali bez golmana, a domaćin je to debelo naplatio jer je postigao pet golova.

Golovima Begenišića i Aćimovića u 24.minutu Leotar je povećao vođstvo na 3:0. Ognjen Aćimović je u 33, a kasnije u 36. minutu postigao svoj drugi i treći gol tako da je na semaforu pisalo 5:0. Do kraja utakmice Ćorović je predivnim golom, petom, postigao svoj drugi, a za Leotar šesti gol u 38. minutu što je bio i konačan rezultat ove utakmice.

Policajac 5 : 4 Željeznica
Nevesinje 1 : 10 Borac
Kotor Varoš 6 : 2 Sokrates
Leotar 6 : 0 Boračka