Veliki trijumf Borca

Trener Borca, Vinko Marinović, prokomentarisao je večerašnju pobjedu svoje ekipe na Gradskom stadionu u Banjaluci protiv Željezničara rezultatom 2:0 u susretu 28. kola m:tel Premijer lige BiH.

- Prije svega, čestitao bih igračima na pobjedi jer je ovo zaista velika pobjeda. Ovo su veoma tri bitna boda za nas. Mislim da smo u prvom poluvremenu odigrali zaista dobro. Imali smo dvije-tri prilike koje nismo iskoristili, a Željezničar je u toj posljednjoj minuti imao tu jednu situaciju i to je bilo sve što se tiče Željezničara na utakmici, kazao je Marinović, pa dodao:

- U drugom poluvremenu možda smo imali jedan mali pad u igri, ali poslije tog gola kojeg smo dali, mislim da smo držali cijelu utakmicu pod kontrolom. Ja samo mogu čestitati svojim igračima na pobjedi.