Bašić hvali ambijent i svoje igrače

Nermin Bašić, trener FK Željezničar, prokomentarisao je večerašnji poraz svog tima na Gradskom stadionu u Banjaluci od Borca rezultatom 2:0 u susretu 28. kola m:tel Premijer lige BiH.

Bašić je, prije svega, pohvalio divan ambijent u Banjaluci, te je potom dodao kako mu je žao što navijači kluba sa Grbavice, popularni Manijaci, nisu uspjeli ući na stadion.

- Prvo da pohvalim ovaj divan ambijent u Banjaluci, ali mi je žao što nisu naši navijači uspjeli ući na stadion. Prvo poluvrijeme dosta defanzivno i borbeno, drugo poluvrijeme mislim da smo kontrolisali igru i mislim da smo bili dobri u posjedu lopte. Međutim, ta dva centaršuta bila su kobna, ali vam moram reći da sam jako ponosan na svoju ekipu. Jako borbeno i kompaktno, jako hrabro su došli ovdje i moje srce je zaista veliko, kazao je Bašić, pa dodao:

- Sve čestitke mojim igračima, čestitke Borcu na pobjedi. Analizirat ćemo ovu utakmicu na neki drugi način. Brzo dolazi nova utakmica, ali još jednom kažem da sam jakon ponasan na svoju ekipu. Idem sretan iz Banjaluke.